Splat

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2021. március 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

98%-ban természetes habzó szájvíz

A természetes mentol hosszan tartó, friss leheletet, a mandarin- és citromhéj pedig lenyűgöző ízt biztosít. A bromelin tartalmú ananász kivonat megtisztítja a fogzománcot a lerakódásoktól. Az útifű és nyírfalevél kivonatok nyugtatják a fogínyt és segítik a védekezést a fogszúvasodás ellen. A kálcium laktát, L-arginin és aktív ásványi összetevők, mint a cint, réz, magnézium erősítik és újjáépítik a fogzománcot.

vega2017

2021. szeptember 23.

A kedvenc szájvizem! Több terméket is kipróbáltam, és ez lett a kedvenc. Nagyon jók az összetevői, és ami nekem fontos, hogy színtelen, nincs benne színezék, nem mű az íze. Használat után egy kellemes, enyhén citrusos íz marad a számban, míg a többinél éreztem azt a semmivel sem összetéveszthető vegyszer ízt. Az ára a mennyiségéhez képest nagyon baráti. :-) Az 500 ml sokáig elég. Ha elfogy, biztosan fogom még venni. Szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

reka1989

2020. szeptember 28.

Teljesen oda voltam meg vissza, hogy végre sikerült egy olyan szájvizet találni, ami nincs tele vegyszerrel. Használat során azonban kiderült, hogy marja a torkom, ha este használom reggelre olyan mintha torokfájásom lenne és a másik fájdalmas tünet, hogy kicsípte a számat, a szájszélet sebesre :( . Nem tudom, hogy én vagyok e allergiás egy összetevőre, valószínűleg. Nagyon sajnálom, ezért teszteltem is többször és nyilvánvaló, hogy a termék okozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

rekra

2020. július 22.

Összetevői csodásak, illata fincsi citrusos. Eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a kókuszossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

bendi13

2020. június 6.

Nekem kifejezetten tetszik az, hogy keserű. Nagyon jól habzik és kellemes, friss érzetet hagy maga után. Mondjuk én a szájvíz után vízzel is kiöblítem a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

ddorcsii

2020. május 18.

Ettől a szájvíztől rémálmaim lettek!!!!! Undoritó, keserű, csípős íz. Na ez a citrust elhagyta a kanyarban az tuti......KUKA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

tenyitomi

2020. május 9.

Nem rossz nem rossz,elég jó összetevők kesernyés jellegű íz elég furcsán felhabzik öblögetés közben,én már hozzászoktam ezekhez a természetes cuccokhoz de valakinek fura lehet hirtelen átállni a szintetikus szájvizekről.Egyébként nem jó helyre lett feltöltve,mert ez az orosz Splat márka biomed sorozata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

mlexa

2020. február 4.

Lehet, hogy jótékony lenne, de egyszerűen képtelenség használni. Annyira keserű, hogy nem is tudom mihez hasonlítani. Ahogy a számba vettem már köptem is ki. Az enyém se nem mandarinos, se semmi, csak keserű! Iszonyat! Fogalmam sincs mire tudom majd elhasználni, mert nem volt olcsó, de hogy a számba nem veszem többet, az biztos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Nessy

2019. december 20.

A Citrus Fresh fogkrémmel együtt vettem, amit szintén nagyon megkedveltem, ritka nálam, hogy nem váltogatom a fogkrémeket (eddig 2-3 volt általában egyszerre "forgalomban" és a hangulatomnak megfelelően választottam) ezt sikerült most teljes mértékben elhasználni. A szájvíz nagyon kellemes, igazi citrusos ízű, alkoholmentes termék, kicsit bizsergeti a nyelvet, érezhetően fertőtlenít, finom ízt/illatot hagy maga után. Tiszta érzetem van, a fogaim pedig szépen csillognak. Lassan fogy, aboszolút megéri az árát, venni fogom még, most éppen a kókuszos Superwhite van soron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.