Splat

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fekete fogkrém kifejezetten azok számára, akik maximálisan friss leheletre, természetes fehér egészséges fogakra, és hosszan tartó antibakteriális hatásra vágynak!

Klinikailag bizonyított

• Tisztító hatás - 97,3 százalék
  • Gyulladáscsökkentő hatás - 93,8 százalék
  • Vérzéscsillapító hatás - 70,6 százalék
  • Fehérítő hatás - 50 százalék

Nora85

2019. március 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Én semmi különösebb hatást nem tapasztaltam. Semmi extra. A Swissdent-től fehérek lesznek a fogaim. Ettől nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

2018. június 28.

Fantasztikus fogkrém, végre valami fluorid és SLS mentes, és nincs az a borzadály mindent elborító mű-mentol íze sem, hanem csak valami finom borókás-mentolos kellemesség. Nagyon jól tisztít és kicsit valóban előhozza a fogak természetes színét. Csak ajánlani tudom, igaz az ára elég húzós, de nekem a fogaim épsége megér ennyit. Ráadásul ÁLLATBARÁT!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Martu0508

2017. március 21.

Begyulladt a fogìnyem, ezèrt kerestem egy termèszetes, szèp összetevőjű fogkrèmet. 3 nap alatt levitte a gyulladást, fehèrìtő hatását 2-3 hèt után kezdte kifejteni. Sajnos elèg drága, de ha nem találok olcsòbb alternatìvát, ùjraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

minibear

2017. január 17.

Ez az egyik kedvenc fogkrémem. Bár elég drága, viszont mind az íze, mind a hatása miatt mindig visszatérek hozzá. Most egy másik Splat fogkrémet használok, az se rossz, de ez tényleg 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

kneva

2016. december 20.

Nem bírom a fehérítős fogkrémeket, nekem érzékennyé válnak az ilyenektől a fogaim. Az interneten figyeltem fel erre a termékre, és nagyon megtetszett, hogy fekete. Sokfelé kerestem, végül sikerült beszereznem egyet (azóta dm-ben is láttam, h lehet venni). Külön elbűvölt, h bár fekete, aztán amikor már habzik, akkor fehér a habja, nem fogja be a fogkefét, se a szánkat feketére. Nagyon szuper az íze, kellőképpen habzik, kevés is elég belőle, sokáig kitart. Nem vettem újra, mert az ára kb 2500 Ft, nekem ez horror (még az 1600 Ft-os lila Elmex-et is meggondolom, nem hogy ezt). De valamennyit valóban fehérített (kávézom, teázom) és nem lettek érzékenyek tőle a fogaim, és valóban felfrissítette a szám. Mostanában sós fogkrémeket vettem, viszont azok nem habzanak, pár napja tervezem, h újraveszem mégis. Megadom az 5 csillagot, mert az árát leszámítva tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Vikcsy

2015. augusztus 21.

2 hét után látható az eredmény, persze nem lesz makulátlan fehérség, hanem a fog eredeti fehérségét hozza vissza aki kávézik, cigizik vagy bármi olyat fogyaszt ami "megfogja a fogát". Én személy szerint megvagyok elégedve a termékkel. És amit észrevettem első használat után jobban tisztít, mint bármelyik más fogkrém (pedig már az évek folyamán nagyon sok fogkrémet elhasználtam). Sok jót olvastam az aktív szén hatásáról, ezért is próbáltam ki és nem csalódtam benne. 👍👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.