Splend'Or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2013. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajnak köszönhetően gyengéden simítja a hajszálak felületét, a hosszú és kócolódó hajat könnyen kifésülhetővé teszi, anélkül hogy elnehezítené.

300ml

MademoiselleSumire

2017. május 27.

Meglepően sok kókuszolaj van benne. Valóban kellemes, visszafogott illata van. Szép fényt ad a hajamnak, viszont nekem nem elég benne a "slip": nem könnyíti meg igazán a kifésülést. Ennek ellenére árához képest igen magas a minősége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

szreka

2013. július 23.

Én is Olaszországban vettem, mert itt tartózkodom egy hosszabb ideig. Nagyon kellemes illata van, nem az a túl édes kókusz, amit nem bírok elviselni, hanem az az igazi finom kókusz illat, én érzek benne egy kis fahéjat is :) A kókuszolaj nagyon szép helyen szerepel az összetevők között. Hajmosás közben és szárítás után is selymes, puha a hajam, én is észrevettem, hogy mintha dúsabb lenne a hajam, van tartása. Nem zsírosít, ugyanúgy tartom vele a 3 napot. Mintha mandulásat is láttam volna belőle, arra is kiváncsi vagyok és persze a samponjára is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Biofeleség

2013. június 19.

Ez a balzsam az olasz nők első számú kedvence, az interneten mindenhonnan ennek a balzsamnak a dicsérete folyik. Mindenhonnan ezt hallottam-olvastam, hát megvettem –kb. 2 éve, s azóta is ezt használom, nem tudom hanyadik flakonnal.
Itt Olaszországban 1,00-1,30 euróba kerül, nagyon sokáig elég, úgyhogy nagyon megéri. Az illata paradicsomi, tiszta kókusz, de nem az émelyítő hanem a rabulejtő fajta ;-), a hatása pedig elképesztő: az én vékonyszálú, könnyen zsírosodó, vállig érő hajamat csodásan féülhetővé és dússá teszi, egy cseppet sem nehezíti el. Le nem cserélném semmiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.