Best of Beauty 2019

St. Tropez

Ár:   $25   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Csodásan könnyed, hamar beszívódó hidratáló arcra, mely előnyös hatással bír a bőrre, amellett, hogy önbarnítóként is működik. Nyugtató hatású aloe vera és E vitamin tartalma segíti az aranyszínű bőr elérését nap mint nap. Egyszerűen a bőrbe masszírozva hat. Alkalmas napi használatra.

Fehereszti

2019. június 12.

Imádom! Terhesen és most szoptatás alatt semmilyen barnulás nem volt megengedett vagy nincs lehetőségem rá, erős masszív barnítókat így a kicsi mellett nem kenek magamra. De ez egy álom. A sápadt, beteges arcszínemet nem olyan hú de brutálisan, inkább csak enyhén napcsókolta árnyalatúra színezi. A bőrszínt kiegyenlíti, a bőrhibáim nagy részét eltünteti. Egyszerűen zseniális. Most kezdtem el használni, ahogy hazajött a férjem bókolt, hogy nem tudja miért de még szebbnek lát, mint szokott 😂 akár így nyáron alapozó nélkül tudok már mászkálni. Azt hozzá kell még tenni, hogy amúgy nekem nem nagyon, de azért elég fehér bőröm van. Telitalálat ez a krém, örökre újravevős. Aki viszont erősebb barnítót használ arcra is, ne vegye meg mert akkor nem lesz erősebb a szín, kb semmit nem fog érni, anno úgy is próbáltam de most magában az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Luiselotte

2018. október 12.

Nekem a light/ medium árnyalat van meg, 3500 Ft- ért lőttem akciósan :)
Utálom az önbarnítókat , főleg azt a jellegzetes illatot amit maguk után hagynak de idén tavasztól rém komolyan veszem a pigmentfoltjaim elleni harcot ,így csak letakart arccal merészkedek be a szoláriumba 2 hetente . Ez a kis krém teljesen kiegyenlíti az arcom és a testem közötti eltérést , főnyeremény kategória nálam. A jellegzetes illat felkenés után 2 órával jön elő kb. 5 percre, teljesen kibírható. Az állaga nagyon könnyed , jól lehet vele dolgozni és mivel ez nem az ultrabrutál csokiszósz árnyalat így ha esetleg bénázok vele akkor sem lesz foltos. Kopni is fokozatosan kopik szinte észre sem veszem. Heti kétszer használom, nagyon szeretem , minden foltokkal küzdő kolleginának szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Nekem a light/ medium árnyalat van meg, 3500 Ft- ért lőttem akciósan :)

Nitulino

2015. augusztus 13.

Pozitívumai: könnyen kenhető, hamar beszívódik és nem zsíros. Negatívumai: semmilyen eredményt nem kaptam tőle! Az arcom az elmúlt időben világosabb maradt mint a testem többi része és reméltem hogy a ez kicsit ki fogja egyenlíteni. Hát semmilyen változást nem tapasztaltam, max egy icipicivel lett barnább de egyáltalán nem látványos az eredmény. Egyelőre nekem ez 3 csillag, de télen is kipróbálom hátha akkor jobban kitűnik a különbség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

vfejes

2015. június 21.

Aggódtam ám, mert rengeteg lelombozó kommentet lehet olvasni az önbarnítókról, ez ráadásul nem olcsó. Ikonikus darab, hát végül rászántam magam, az oldalon szinte csak jó vélemény volt. És... Valóban! Nem csalódtam. Nem faxniztam vele, gyerek mellett amúgy sincs időm órákig ecsettel pepecselni. Enyhén nedves bőrre vittem fel nem túl sokat este, szépen bemaszíroztam kézzel és felitattam a felesleget a szemöldök és hajvonalról. Reggel csak tiszta vízzel öblítettem le az arcom, mint szoktam, rá a szokásos hidratáló. Mintha még nap közben is épült volna. Délután véletlen belenéztem a tükörbe, gyönyörű, természetes színem lett, máskor ilyen csak max nyár közepén van. Az is egyre ritkábban, mert nehezen barnulok, a bőröm szuper érzékeny és pigmentfoltos. Minden csepp megérte, sokáig elég lesz, mert nem szeretnék fekete lenni, nekem ennyi pont elég. A texturája is finom, jól kenhető, kellemes. Nem szárított. Lesz még update, egyelőre nem vettem észre, hogy nagyon kopna. Tetszik!! ;) (a világos bőrre való van meg)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Saccharide Isomerate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.