St. Tropez

Ár:   8260 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: oxana, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2024. június 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2023-ban megújult összetétel!

• könnyű, víz alapú permet
  • természetes árnyalatú barnaságot biztosít
  • nem szárítja ki az arcbőrt
  • nem tömíti el a pórusokat
  • intenzíven hidratálja és regenerálja a bőrt
  • nem kell lemosni
  • nem ragad
  • kellemes illata van
  • nem hagy foltot a ruhán
Legendás kozmetikumok: St. Tropez Self Tan Purity Önbarnító Permet Arcra

balkri

2024. július 4.

Nem vagyok egy önbarnító szakértő, de már annyira fakó vagyok, hogy gondoltam kipróbálom. A napot tudatosan kerülöm, azza nem fekszem ki, és a könnyedebb ruhák miatt vágynék egy kis színre. Rendszeresen radírozok, a bőröm hidratált és jó állapotban van, de gondoltam első próbaként csak a kezemre és a lábfejekre fújok, a testemre krém formába kentem. (arcot kihagytam). Első használat utáni tapapasztalat: nincs büdös önbarnító illat, ellenben foltos lett a lábfej, és a kezeimen sem egyenletes. Örültem, hogy nem fújtam rá az arcomra és a nyakamra. Most várom, hogy lekopjon és kisérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 4.

Vivien122

2024. május 22.

Imádom ! Nem leszek tőle foltos . Eddig szoliba jártam , egy ideje már csak önbarnitót használok , ez a permet nagyon jó ! Ajánlom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 22.

Sunny1230

2024. május 21.

Én imádom ezt a terméket. Annyira könnyű és apró szemcséjű a permet, hogy egyszerűen lehetetlen úgy fújni, hogy elrontsa az ember. Nem lesz foltos, pedig nekem az arcbarnítókkal mindig ez volt a halálom. Külön tetszik hogy permet és spray formátumú, mert így a hajvonalnál se néz ki idiótán. Én az arcápolási rutinba beépítve, hidratáló után szoktam befujkodni vele az arcom kb 3 naponta. Arcra amúgy sosem használok testre való önbarnítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 21.

dorinakaplar07

2024. április 22.

Sajnos tobbszor bele futottam abba a hibaba hogy este 7 kor fujtam be vele a fejemet, es masnapra foltos lett. Vagy reggel vagy kora delutan erdemes es akkor nagyon szep lesz a vegeredmeny. 2 alkalommal be fujom es sokkal jobban erzem magam a borombe, mintha kint napoztam volna orakat. Elotte en jol be kremezem magamat varok vele par orat es utana fujom be vele az arcomat. Nagyon tetszik hogy permetet kepez az arcomon es szerintem az illata is szuper:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Alice3

2024. március 9.

Az arcomra szoktam használni, általában reggel fújok rá, mert este hajlamos megfogni a párnahuzatot. Könnyű használni, jó a szórófej, egyenletesen és finoman barnít. Az illata miatt 4 csillag, mert számomra nagyon erős. Nem a tipikus önbarnítós illat, de a virágos-gyümölcsös-púderesből a tömény. Konkrétan el kell hagynom a fürdőszobát és vadul legyezni az arcom miután befújtam.:) El fogom használni, de szeretnék találni egy másik hasonló alternatívát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

caty

2023. december 22.

Nagyon jól barnít, gyorsan,egységesen! Kedvenc önbarnító permetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 22.

Nagyon jól barnít, gyorsan,egységesen! Kedvenc önbarnító permetem.

anitaa17

2023. augusztus 10.

Nagyon szeretem ezt az önbarnítót. Könnyű használni és viszonylag nehéz elrontani, csak arra kell figyelni, hogy inkább reggel tegyük fel, és délutánra csodaszép, napcsókolta barna arcbőrünk lesz, már 1 használattól. Amikor lefekvés előtt fújtam magamra, akkor sajnos kicsit foltos lett, mivel 1-2 óra szerintem kell neki, hogy beszívódjon annyira, hogy ne tudjon elkenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 10.

Beiggi

2023. július 5.

KM boxban érkezett a 14 ml-es kiszerelés. Első alkalommal az arcomon használtam, a szórófeje nagyon jó, az illata is, viszont foltos lett tőle a bőröm. Ezek után gondoltam, hogy ne vesszen kárba, elhasználom lábra, hát ott annyira foltos lett, hogy páran meg is kérdezték mi történt :D A színe barnás - narancssárga, nagyon fehér bőrűeknek én nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 5.

Milka71

2023. június 28.

Óriási csalódás.
A sok pozitív vélemény hatására beszereztem egy utazó kiszerelést.
Borzalmas dauer víz “illata” van, és csúnya sárga lett a bőröm tőle.
Talán annyi pozitívumot írnék, hogy nem lettem foltos.
Nagy lendülettel ki is dobtam…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 28.

Óriási csalódás.
A sok pozitív vélemény hatására beszereztem egy utazó kiszerelést.
Borzalmas dauer víz “illata” van, és csúnya sárga lett a bőröm tőle.
Talán annyi pozitívumot írnék, hogy nem lettem foltos.
Nagy lendülettel ki is dobtam…

Zinez

2023. június 21.

Már egy jó ideje hasznalom. Az illata számomra kellemes, gyorsan szárad, termeszetes napcsokolta szint ad.
2 bajom van vele… sajnos ha tobbet hasznalom a porusaimban meg ül és apró miteszereket idéz elő, valamint ár ertek arányban szerintem ennyit nem er.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 21.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A Citrus Nobilis nevű mandarinféle gyümölcséből nyert kivonat, mely frissítő, tonizáló és némi antioxidáns hatással van a bőrre.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.