St. Tropez

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oxana, Módosítva: 2022. augusztus 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Trópusi illatú és súlytalan bronzosító permet arcra. Természetes hatású barnaságot eredményez, amely napokig tart.

Ár: 7000 postával , Eladó: My Molly
Állapot: 1 alkalommal próbált , Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm. Akár fox post is.
Ár: 5000 , Eladó: emesenoemi
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Foxpost,Postapont, személyes átvétel Szszmiklóson

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

0rseee

2022. november 24.

Krémmánia boxban jutottam hozzá az utazó kiszereléshez. Nagyon tetszik, hamar el is használtam. Természetes színe van, ragyogó napcsókolta arcom lett tőle, az illata is jó. A szórófej nagyon szuper, megtartottam és azóta másra használom. Meg fogom venni a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

ViktoriaSz

2022. október 30.

A szórófeje nagyon jó. Könnyű használni. A színe enyhe, természetes. Az illata szerintem nagyon kellemes trópusi, egyáltalán nincs Önbarnító illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 30.

Bardika

2022. augusztus 16.

Krémmánia dobozában volt, gondoltam elhasználom. Nem tudom mit jelent a büdös önbarnító szag, de én nem éreztem ezt… Szép barna bőrt csinált nekem. Vigyázni kell, ha magadra fújod akkor legyezd magad, hogy beigya a bőröd, mert ha hozáérsz, akkor foltot hagyhat. Nem para, gyorsan kidobja a bőröd… :) Ezt mondjuk negatívumként is írom. Egyszer jó volt kipróbálni, de ezért pénzt nem adnék ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

danyadi77

2022. július 12.

Kicsit tartottam tőle, nem szeretem az önbarnítókat, de abszolút meg vagyok vele elégedve, 1-2 napig tartja a színét, ami nagyon természetes. Könnyű használni. Ahhoz képest, hogy sokat fújom, lassan fogy. Szaga azért ennek is van (ezért is utálom az önbarnítókat), bárki bármit mond, de minimális, vállalható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 12.

kivike

Korcsoport: >54
2022. június 29.

KM-boxban volt, kicsit szkeptikus voltam, hogy egy arcpermet hogy működik önbarnítókét. Féltem attól is, hogy foltos leszek tőle, de szerencsére nem így lett.Nekem inkább napsütötte pirosas színt eredményezett, de természetes a hatása, így meg vagyok vele elégedve. Az illata is nagyon kellemes, szerencsére a mostani önbarnítók már büdösek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. június 29.

viko985

2022. június 28.

A beauty boxban volt, örültem neki, mert szerettem volna kipróbálni, de egy kicsit féltem tőle, hogy nem lesz egyenletes. De szerencsére csodásan teljesít, 2-3 naponta fújom, így szép egyenletes barnasagot kölcsönöz, uh jöhet a nagy kiszerelés 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 28.

Moszatka

2022. június 24.

Rajtam nagyon csúnya sárga színe van, és foltos is, hiába készítettem elő az arcom alaposan használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.

Nonita

2022. június 15.

Pár napja rendeltem Notino-ról. Első alkalommal az arcomat szinte semennyire sem barnította, viszont a nyak/dekoltázs részt nagyon szépen. Aztán második fújásnál már szépen kezdett az arcom is napcsókolta lenni. Nagyon jó termék. Természetes hatást kölcsönöz, egyszerű használni.
Negatívum, hogy az illata nem kellemes egyáltalán, de tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

Negatívum, hogy az illata nem kellemes egyáltalán, de tűrhető.

LadyBianka

2022. június 10.

Hú, nekem sajnos hatalmas csalódás, rajtam sárga színű, ez nem a termék hibája, viszotónt nem szépen kopik és számomra büdös is, szóval alig várom, hogy elfogyjon, fújom jobbra - balra és nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Szilvus87

2022. április 23.

Még csak pár napja érkezett meg, de nagyon tetszik. Irtó kényelmes a használata, este szerumk, krémezés után csak ráfújom az arcomra és kész. Szkeptikus voltam vele de tényleg fantasztikus a pumpája, teljesen szétportlasztja az anyagot. Remélem ez végig így marad. Az illata kellemes és én nem tapasztaltam azt a tipikus önbarnító illatot reggelre sem. Enyhe, diszkrét színt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.