St. Tropez

Ár:   $30   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tszentiv, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   $30
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• bronzos árnyalatot ad az arcbőrnek
  • nem hagy foltokat
  • támogatja az arcbőr természetes és egészséges megjelenését
  • gyorsan felszívódik
  • könnyen alkalmazható
  • hidratál és táplál

Fehereszti

2021. február 18.

Szerintem is 4 csillag a korrekt rá, habár én rajongok a st tropez barnítókért, de ezt nem fogom újravásárolni. Első használat után kifejezetten nem tetszett, viszont ahogy belejöttem a használatába, nagyon szép eredményt tudok vele elérni. Nagyon kevés kell belőle, és alaposan el kell dolgozni, viszont egy vizes folyós áttetsző állagú szérum, amit nem látok hova kenek így igazából érzetre, kicsit vakon kell vele dolgozni, számomra ez kis nehézséget okoz. Rutinba szépen illeszthető, sőt, akkor a legszebb a végeredmény tapasztalatom szerint, amikor más szérum fölé kenem és végül még hidratálok mint mindig. Szóval kevés kell belőle, nagyon alaposan el kell dolgozni, de szépen el is lehet a hajtöveknél is. Ha túlzásba esünk narancsos tud picit lenni a végeredmény de ezt könnyű elkerülni, ha kevesebbet kenünk fel. Reggel még néha így is narancsosnak látom de egy habzó tisztítás és rutinozás után egy nagyon szép napbarnította bőrképet ad, ha nem toltuk túl. Van egy valóban erős parfümös illata, hámlasztó után emiatt én nem kenném fel nehogy csípje, de amúgy engem nem irritál, csak kicsit szokatlan már azok után hogy sosem használok illatos kencéket az arcomra. Van a tipikus önbarnító illata de nem erős nem vészes, sőt van hogy alig érzem. Viszont szerintem drága ahhoz képest amennyire én elégedett vagyok vele. Jó termék, de ennyiért ezt a mennyiséget nem hiszem hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

tszentiv

2020. december 24.

Elso arcbarnitom, zseles allagu, gyorsan felszivodo. Kb 2-3 pumpanyit teszek a kezemre amit szetoszlatok az arcomon a rutimon végén. Természetes, viszonylag egyenletes borszint eredménye, kb a 2. hasznàlat utàn. Az illata kicsit eros és mu hatasu nekem, ezért adok rà csak 4 csillagot, de minden màsban egész jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Terminalia Ferdinandiana Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine, Fructooligosaccharides, Potassium Lactate, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.