Stadelmann

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 9.

Kategória:   Fényvédők

3-4-es biológiai védőfaktorral rendelkező bio napozóolaj. A fényvédelem mellett ápolja a bőrt és megvédi a kiszáradástól, mely az intenzív napsugárzás és a gyakra szárító tengeri levegő ellenére bársonyos marad.

Emolliensek: Simmondsia Chinensis Seed Cera, Sesamum Indicum (Sesame) Oil
Illatanyagok: Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.