Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft, alkudni lehet. :) , Eladó: Eszterke2010
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges
Nina1205

2018. december 10.

Ez sem sikerült jól... Mármint szóval az illata különben finom, viszont ez nem parfüm.
Ennek olyan illata van, mintha ennivaló lenne. És a rossz értelemben, hogy mondjuk szétkenődött a táskádban valamilyen epres sütemény krémje és nem vetted észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 22.

Nagyon szeretem. Jó illata van hosszantartó. Könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon szeretem. Jó illata van hosszantartó. Könnyen beszerezhető.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Tartós és édes, de szerintem vannak jobb illatok is, amik finomabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

Tartós és édes, de szerintem vannak jobb illatok is, amik finomabbak.

wildrose

2018. június 5.

Hétköznapi, leegyszerűsített, édes, tejszínes eper illat, de annak kellemes és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Akara

2018. január 22.

Megtetszett egy barátnőmnél, és amikor láttam egy drogériában, lecsaptam rá. A többit is végigszagolgattam, azok is fincsik, de ez volt a legjobb. Nagyon olcsó, kellemes az illata (egy barátom szerint mindig gumicukor illatú vagyok). Kellene belőle egy kisebb kiszerelés is a táskába, mert egy parfüm sem tart egész nap. Talán a drágábbak tartósabbak, de az ár-érték arány szerintem tökéletes. A markánsabb, fűszeresebb illatokat meghagyom alkalmakra, ő pedig a mindennapi illatom. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

MolnarKitty

2017. június 11.

Sok Star Nature parfümöt használtam már De ez volt az egyik legrosszabb szörnyű illata van mint a hányás Sohasem venném vissza Még akkor sem ha ez lenne az egyetlen egy parfüm a világon Ennek az illata tényleg nincs visszaadva Nem úgy mint a rágógumi és a wattcukor azok a legjobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Jelizz

2017. január 14.

Nagyon sokat filoztam rajta vegul megvedtem. Hat sajnos csalodas volt.... mu eper /nyalokas/ragos illat. Talan 10 evesen tetszett volna. Nagyon edes enelyito :( majd renelem elfogy. Maradok a vattacukrosnal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

DikieGirl

2017. január 7.

Nagyon szeretm, már többet is vettem. Ez az édes illat valami mennyei :D. Ha magamra fújok 3-mat vagy 4-et akkor estig érezhető - leglábbis a ruhákon :). Nekem eddig minden alkalommal - már az üveg legelején kiesett a kezemből és azóta csak cseppeket "fúj ki". Szóval nem rendesen eloszlatva jön, de nem hagy foltot így se és hamar megszárad, ami pozitívum. Eddig sikerült mindig akciósan venni, szóval ár-érték arányba tökéletes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

KorolevaPetra

2016. október 4.

Az árához képest szerintem maximálisan megéri, a tartóssága annyira nem előnye, legalábbis nálam sajna nem :/ Egész nap nem érzem, viszont ennek ellenére jó kis parfüm, szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 30.

Nagyon finom. Szeretem ezeket a termekeket mert nincsen szuros szaguk csak erzed azt az illatot ami ra van irva. Mesesen egyszeruek es nagyon jo aron megvehetoek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.