Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Bubus06

2020. május 4.

Rózsaszín Orbit rágó illat. 15 évesen még szerettem, de emlékszem hogy nem tudtam elhasználni teljesen. Igazából ajándéknak sem annyira okés..Van ennél cukibb meg jobb illatú gyerek kölni vagy testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Hol is kezdjem....Anno mikor gyerek voltam használtam:) gyerekeknek még oké de mikor asszonyok elhaladnak mellettem és megcsap ez az illat....hát nem kellemes.az íze amúgy nem volt rossz.
2 csillaggal értékelem ezt a parfümöt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

2 csillaggal értékelem ezt a parfümöt

ReiShiltenphie

2019. szeptember 25.

Tinikorom kedvenc parfümje volt, nagyon sokféle illatú parfümöt kipróbáltam ebből a márkából. Nagyon olcsó parfüm de ehhez képest erős az illata, talán túl erős is? Eszméletlen parfümfelhőt húz maga után aki használja, néha úgy megtud csapni az illata tömegközlekedésen. :D Nekem már fáj tőle a fejem sajnos. Még van egy szinte teli üveggel itthon a vattacukrosból, nincs szívem kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Csutak

2019. március 6.

Nem tudtam dönteni, hogy ez legyen vagy az eperkrémes. Utóbbinak erősebb volt az illata és ezért választottam ezt. Meg persze azért, mert az illata az epres gyerekrágóéra emlékeztet. Imádom. <33
UPDATE: Azóta is kihasználatlanul hever a polcon. Mégsem szeretem annyira parfümben a gyerekrágó illatát már. :( Több fogy a vattacukrosból és a kókuszosból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Nina1205

2019. január 27.

Haha, kifogyott a vattacukros, erre kaptam helyette egy ilyet. Kibírtam volna nélküle, de ha már itt van, végülis maradhat. Hajamba szoktam egyet-egyet prickolni hajmosás után, esetleg pizsire, vagy ágyneműhuzatra. Tartóssága kb. 5 és fél perc, de ez a vattacukrosnál is így volt. Utcára azért nem mennék vele, igen röhejes lenne, de itthonra szódával elmegy kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Uhrinkata

2019. január 27.

Igazi gyerekrágó illata van, szuper.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Igazi gyerekrágó illata van, szuper.:D

MrsNegy

2018. július 6.

Általában a hajamra spriccelek párat, hogy illatos legyen, és jól meg szokott maradni rajta az illat. Sokan nem szeretik ha tömény és édes, de én imádom, szóval aki hozzám hasonlóan édességszerető, annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

carolinett33

2018. március 28.

Nem rossz, pont azt nyújtja, amit sejtet a csomagolás. A végére már kicsit gyomorforgató volt, de lehet, hogy túlzásba vittem. Nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

ludri97

2018. március 26.

Tomeny, fullaszto, edes , pacsuli illat. Fullaszto es budos. Sajnos ez a velemenyem rola. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes és bájos illata van , csak kicsit gyorsan elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes és bájos illata van , csak kicsit gyorsan elillan.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol