Star Nature

Ár:   900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Hecate

2018. július 26.

Régebben használtam. Elhiszem, hogy van akin nem kedvelt műillat lesz, de az én bőröm valamiért jól harmonizál a Star Nature Parfümökkel. A családom állandóan megajándékoz belőlük, csak itthon fújjam magam velük. (Persze utcára vagy alkalmakra vannak neves parfümjeim, a Star cuccok itthon adnak illatot.) Rajtam ez kellemes tejszínhabos eper illatként bontakozott ki, amiért mások maguktól megdicsértek - vendégek is. (Vannak akik nem hiszik el, hogy amiket kedvelnek rajtam az olcsó Star Nature terméktől származik.) Viszont hiába szerettem ennek az aromáját, a tartóssága nagyon gyenge volt, így sokszor kellett újra fújni. Persze nagy mennyiség és nem drága, hát kicsit se fájt érte a szívem, hisz nem csodát vártam. A gyártó más készítményeinek illatát hosszabban érzem, így kérésemre már inkább másféléket kapok, mert azok számomra még jobban megérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Petra0725

2017. június 7.

Nagyszerű illat de nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Nagyszerű illat de nem tartós.

LunaB

2017. március 1.

Megvettem, mert eper mániás vagyok, de nekem ez csalódás volt. Egyáltalán nincs eper illata, de mégcsak műeper illata sincs. Borzalmas volt, pedig a sárgadinnyés és vaníliás társa nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 30.

Fincsike. Engem zavar az elejen a szurossaga de ezt leszamitva jopofa illat. Az arat nagyon megeri. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

belaura

2016. augusztus 21.

Ajándékba kaptam még nagyon régen. Néhányszor használtam, de aztán abszolút megundorodtam tőle. Nekem nagyon mű illata van. Nem túl tartós, de legalább olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Norancs

2016. augusztus 10.

Kb 3percig lehet érezni utána mint ha fújtál volna magadra mintha nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Kb 3percig lehet érezni utána mint ha fújtál volna magadra mintha nem.

pinky001

2015. december 8.

A pótvizsgámat juttatja eszembe, aznap fújtam asszem először ezzel be magam. :D No, sebaj, attól még szeretem. :D Egy üveggel elfogyasztottam, sokáig elég volt, de nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

orsipanka

2015. szeptember 7.

Nagyon olcsó, az illata olyan, amilyet választok, de a tartóssága rajtam kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Lory

2015. április 12.

Kicsit műeper illatú de nem vészes:)Én biztos nem viselném,lányom viszont kért egyet,max.2 fújásnyi egész jól áll rajta,bár már ő sem használja,hamar megunta:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

bildikó94

2015. január 28.

Tartóssága nagyon jó, ára tűrhető.. bár ez az illat, katasztrófa... van más illatban, ami egész jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Isoeugenol, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol