Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az Instaglam egy eldobható habzó hámlasztó szivacs, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és felfedi a ragyogó bőrt. Intenzív ragyogás és megújulás a bőrnek irritáció nélkül.

Alice83

2017. május 30.

Én is megvettem bedőlve a divatos csomagolásnak..
Az én szivacsom teljesen szét volt mállva..csak a "felső" vékony szövetrétege maradt meg de a "szivacs" péppé lett. Egyértelmű pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Én is megvettem bedőlve a divatos csomagolásnak..

senskin

2017. április 28.

Régebben: A Douglas boxban akadtam rá és kipróbáltam. Nagyon tetszett. Gondoltam, hogy néha veszek belőle egyet-egyet, mert más AHA hámlasztókat használok. Gondoltam utazáskor nagyon jó lesz...

Vettem is belőle.

Most: Na, most kénytelen leszek egy sokatmondó véleményt is írni erről a semmitmondó termékről. Amikor a piacra dobták, akkor vettem belőle többször is, és bevált. Mostanság vettem belőle még, és Douglasban megvásárolt Starskin terméket mikor kibontottam nem hittem a szememnek: A szivacs mállott volt!!!!! Egyszerűen egy szétmállott savban tocsogó sárga szivacsdarabos málladék volt benne. Néztem is a szavatosságát, de kiváló volt. Szóval, itt bajok vannak.

Vagy az eltarthatósági idejét túltolták, vagy egyéb baja van. De az biztos, hogy nem veszek többet ilyet 3000 Ft -ért, hogy utána kidobjam.

Majd akkor veszek belőle újra, ha külön árulják a szivacsot az AHA hámlasztó folyadéktól....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Vettem is belőle.

Flami

2016. szeptember 27.

Most én kegyetlen leszek. Számomra ez egy újabb olyan termék, amit a szuper vélemények alapján vettem meg, de minek.
Három használat után semmit sem veszek észre magamon. Picit talán tisztább, frissebb az arcom, de háromezer forintért sokkal többet várnék.
El fogom használni, ha már megvan, mert még legalább kétszer alkalmazható, de többet biztosan nem vásárolom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

2016. augusztus 3.

UPDATE
Medora említette a havi kedvencek postnál ezt a terméket, úgyhogy eszembe jutott, hogy nem is update-eltem az első használat után írt véleményemet. Végül 5 vagy 6 használatra elég volt és szerintem még lett volna benne simán egy használatnyi anyag, csak nem tudtam, mennyire romlékony úgyhogy nem használtam tovább. Feljavítom őt 5 csillagra mert tényleg durván jó, hetente egy használat belefért nekem még rendszeres hámlasztás mellett is, és még azt is tudta kicsit überelni, tényleg szuperpuha és tiszta bőrt eredméányez, és pár napig kitarta hatása. Azt hiszem be fogok ruházni egyre majd most ha jön az ősz, szóval a tavalyi véleményemet ennyiben felülírom. :-)

2015. október 4. Douglas Beauty Boxban volt ez a termék, magamtól eszembe nem jutott volna venni ilyet. Ez egy hatóanyagokkal átitatott szivacs, úgy kell használni, hogy a felnyitott tasakba csepegtetünk egy kis vizet, a tasakon keresztül megnyomkodjuk a szivacsot hogy habos legyen, majd kivesszük és 2-3 percig körkörös mozdulatokkal simogatjuk vele az arcunkat, utána pedig leöblítjük. A tasakon lévő felirat szerint akár 3 használatra is elég, én kétszer használtam eddig és szerintem elég lesz ez többre is. Kémiai hámlasztókkal van átitatva a szivacs, de a szivacs felülete is finom dörzshatású, szóval kémiai és fizikai hámlasztó egyben. Kicsit tartottam a használatától, mert érzékeny a bőröm, de csak finoman simogattam az arcomat vele, hogy a fizikai hámlasztó hatás ne érvényesüljön. Tényleg nagyon szép sima, puha, "hámlasztott érzetű" lesz tőle a bőr. Szóval a célnak abszolút megfelel, irritációt sem tapasztaltam. Viszont macerásabbnak érzem használni, mint Paula hámlasztóit (azokat ugye nem kell masszírozgatni, csak felkenem és kész), meg azok már jó ideje bizonyítanak és beváltak, szóval biztos, hogy nem fogom lecserélni erre. Kíváncsi vagyok egyébként az árára, de biztos min. 1-2 ezer forint, így ismét csak Paula hámlasztói mellett szól, hogy hosszú távon azok jobban megérik az árukat. A márka bio-cellulóz maszkjait biztos meg fogom nézni, hátha akad köztük ígéretes darab, de ezt a hámlasztót megvenni nem fogom a fentebb írtak miatt. Egyébként összetevők szempontjából teljesen rendben van, pozitív hogy nincs benne illatanyag, hogy a DMDM Hydantoin miért kell bele azt nem tudom, de az INCI végén kullog, meg úgyis leöblíti az ember, szóval okés. Az egy csillag mínusz csak azért mert ahogy írtam van kényelmesebb és gazdaságosabb módja is a hámlasztásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

UPDATE

Dormir

2016. május 3.

Tulajdonképpen a szivacs egy fizikai hámlasztó rétegből, és egy lassan feloldódó hatóanyag rétegből áll. Három alkalomra elég, mert ez a hatóanyag szétmorzsolódik. Vagyis nincs igazi szivacs, a szivacstest a hatóanyag.
Nagyon klassz, tiszta,friss lesz az arcom tőle.
De drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Nagyon klassz, tiszta,friss lesz az arcom tőle.
De drága.

carriebradshaw

2016. február 10.

Nekem nagyon tetsziiiik, csak horror áron adják :D Első hámlasztóm, szóval a kezdeti nagy lelkesedés és alacsony elvárás görbén mozgok, ahhoz képest csoda :) Az arcradíroktól csak aznap volt puha a bőröm, ettől viszont jó pár napig az is marad. Jó sok cucc van a tasakban, szerintem 5-6 használatra simán elég, bár nem igazán értem ez így mennyiben higiénikus, hogy a tasak visszazárható/ oda kell visszatenni a szivacsot. Különleges alkalomra szerintem újra veszem majd, egyébként meg nézek egy gazdaságosabb hámlasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

NovakneViki

2016. január 17.

Én nagyon szeretem, különleges alkalmakkor szoktam használni, kár hogy nem gyártanak hozzá valami utántöltőt. Ami még külön tetszik benne hogy le kell öblíteni vízzel, ahogy olvastam némelyik savas hámlasztót nem kell, és úgy érezném hogy benne marad a sav az arcomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Aimet

2015. november 9.

szintén Douglas-os boxba volt , tetszett a hatása, szép tisztának, puhának éreztem bőröm használata után.Ahogy Kata is írta, vannak egyszerűbb módjai is a hámlasztásnak, nem hiszem hogy meg fogom venni őt magába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.