Stella

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

frzs

2017. február 10.

A legjobb termék a száraz hajvégekre. Kiszőkítettem a végét tavaly nyáron, azóta ezzel kenem mosás után, illetve néha szárazon is. Csodákat művel, a hajam nem törik olyan gyorsan, jó az illata, nagyon sokáig elég egy üveg. Nálam 5 csillag!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

evipel

2016. április 2.

Mivel nagyon száraz a hajam (festés, dauer) így rengeteg terméket már kipróbáltam, de igazán nem segít semmi sem. Ami nálam még nagyon fontos, az a termék illata. A fodrásznál fedeztem fel a fenti terméket, ami elsö söt második használatra is tetszik. Puhává, fényessé teszi a hajat, és az illata nekem kellemes. A fodrászkellékesnél meg is kaptam, külön megrendelte nekem 2800 Ft-ért. Nagyon kiadós, tehát eltrat egy darabig. Ami még érdkekes, hogy a hafestésnél is a festékbe bele lehet tenni egy pár cseppet. Javaslom azoknak, akiknek tényleg elviselhetetlenül száraz a hajuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

kiittiikeee

2016. március 9.

A fodrászom használta először a hajamra, és mivel egyáltalán nem nehezítette el a hajamat és nem is zsírosodott tőle viszont puha lett, úgy gondoltam feltétlen be kell szereznem otthonra is:D bár én nem tudom olyan tökéletesen használni mint a fodrászom, nedves hajon alkalmazva tökéletes a végeredmény.. Hajvasaláskor szoktam száraz hajra is tenni! Egyébként az árától ne ijjedjen meg senki, szeptemberben vettem és még kevesebb mint egy centiméternyi fogyott belőle pedig minden hajmosáskor használom! ;) biztosan újraveszem, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Akane

2014. február 2.

Törölközőszáraz, száraz hajra, szoktam használni és zseniális! Nagyon szépen javítja a haj állapotát, száraz hajjal, főleg göndörökkel, csodákra képes. A vendégeimnél hajfestékbe is szoktam keverni, mert ezáltal intenzívebb lesz a festék színe, és jobban beépül a hajba. Az illata is csodás, teljesen odáig vagyok érte. :) Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

bekka

2013. november 12.

A fodrászom ezt tette a hajamra legutóbb, nagyon jó! Puha lett a hajam, nem ragad, nem zsirosit, szereznem kell nekem is egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol