Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. július 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Ár: 200 , Eladó: NAPO
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
GI85

2014. március 28.

Többször újra vettem. Nekem egy nagyon gáz otthoni szőkítés után a hajam 50%án segített anno. Annyira tönkrement akkor, hogy egy hajszál választotta el, hogy letörjön. Nekem gyorsan nő a hajam, de akkor mindennap használtam és egy év alatt lenőtt az összes törött-roncsolt rész, úgy, hogy a vállamig ért az új, jó haj. Pedig a tövétől a végéig tönkre ment előtte. Nem tudom, hogy ez gyorsította-e be, vagy alapból is ilyen gyorsan nőtt volna. Igaz az illata nem túl jó, és zsíros marad felkenés után is. De én ezt elfogadtam és pakolásként használom hajmosás előtt, vagy hajmosás után még vizes, de nem csurom vizes hajon egy icipicit a végekre. Úgy nem marad nyoma nálam. Szóval fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Vattacukor1990

2014. január 20.

A mostani hajolajom előtt ilyet használtam, egyszer újra is vettem. Mindössze egyszer alkalmaztam mosás után, akkor is csak kis mennyiségben, de összeállt tőle a hajam. Ettől kezdve már mindig csak mosás előtt használtam, úgy jó volt. Egy kis ideig állni hagytam, hajat mostam és az eredmény szép fényes, puhább haj lett. Ár-érték arányban megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Sabinilla

2013. augusztus 11.

Hát ilyen is van itthon, de minek :-) Meggondolatlanul vettem, a napi hajápolási rutinba szinte lehetetlen beilleszteni. Egy dologra jó, vagy legalábbis én arra használom, hogy hajfestés előtt bedörzsölöm vele a hajvégeimet, hátha megvédi őket a 12 %-es oxitól, ha valamiképp érintkeznének vele. Amúgy folyik, nagyon összetapasztja a hajat, gyenge az összetevőlistája, minden rosszat fel tudnék sorolni amit előttem már megtettek, ezekhez hozzájön még az elavult innováció is és létrejött egy gyatra, teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

kvitta.girl

2013. április 29.

Én hiába raktam csak pakolásba,tegnap mostam hajat de úgy nézek ki mint akinek zsíros a haja, pedig 4-5 naponta kell csak hajat mosnom.
Nagyon örvendek hogy moshatok megint hajat:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Nagyon örvendek hogy moshatok megint hajat:S

adri1

2013. március 22.

Nagyon zsíros tőle az egész fejem, kis mennyiségtől is...Én ezért csak hajmosás előtt szoktam felkenni belőle a hajamra pár órára -nem sajnálva- , egyfajta pakolásként. Így nem rossz ár- érték arányban. Meg nem venném még egyszer, alig várom, hogy már elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Judittttt

2013. március 12.

Szerintem szörnyű, nem szívódik be rendesen, zsírosítja a hajat. Csak akkor használom ha másnap hajat fogok mosni, hogy fogyjon el. Ennyiért lehet venni lila kallost is, az felszívódik maradéktalanul és van benne több ápoló olaj is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

PAncsi79

2012. december 6.

Nagyon bevált, a színezőtől száraz hajvégeim néhány alkalomnyi pakolás után érezhetően puhábbak és hidratáltak.
Én nem hajmosás után, hanem hajmosás előtt - hajpakolásként alkalmazom. A reggeli hajmosás előtti este gazdagon beolajozom a hajam alsó részét, majd egy zacsit húzok rá és összegumizom, így alszom, reggel pedig a szokásos módon megmosom a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

ancsika3

2012. október 19.

Én is hajmosás után a vizes hajvégekre kenem, meg egy kicsit feljebb is. Nekem tökéletesen bevált. Legelső használatnál én is túl sokat kentem a hajamra, de már kitapasztaltam, hogy mennyi a megfelelő mennyiség. Szép csillogóvá varázsolja a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

spetra18

2012. szeptember 25.

Szerintem tökéletes, ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget, haj hossztól is függ. Én hajmosás után, vizes hajra kenem fel a végekre, magától hagyom megszáradni a hajam, utána ki vasalom, és nagyon szép téle, puha. csillogó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Odil

2012. július 20.

Olaj, így tényleg nem kell túlzásba vinni, és az illata sem direktben kellemes, azonban két-három napig puha, ápolt tőle az egyébként száraz, töredező hajvég, nem a szilikonnak köszönhetően. A fény része nem izgat, de igaz.
Pepecs, és van nála jobb is, ám ilyen áron teljesen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Pepecs, és van nála jobb is, ám ilyen áron teljesen elfogadható.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.