Stella

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   750 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Andika 01, az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra erős hajformázó hajlakk zöld tea kivonattal.

PetraRéka

2016. szeptember 26.

Nagyon jó kis hajlakk- a fodrásznál kedveltem meg.Elégedett vagyok vele.Nagyon jó az illata de nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

titoka

2016. augusztus 15.

Kiváló hajlakk, olcsó, nagy kiszerelés, tökéletes befejezése a hajformázásnak. Kellemes illata van, nem ragad, nem lesz tőle bukósisak-szerű a haj, sok kipróbált termék után én ez mellett maradok. Van még a zöld teáson kívül egy sárgadinnye illatú változata is, az is nagyon kellemes illat. Olyan, mintha mindig a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

tartós, jó az illata, jó a kiszerelése, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

tartós, jó az illata, jó a kiszerelése, imádom!

ananas

2015. április 26.

Fodrászként a kedvenc hajlakkom. Nem cserélném le másra semmiféleképpen. Jó az illata, ami a vendégeknek is tetszik. Tartós. Ár-érték aránya kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Milka

2014. május 7.

valóban nem a legolcsóbb kategória, bár a kisebb is 500 ml-es, tehát jó ideig elég lesz. a vékony szálú, tartás-nélküli hajamon is kiválóan teljesít. sok lakkal ellentétben egyáltalán nem nehezíti el a hajat, nem is ragacsos. viszont az eddigi két véleménnyel ellentétben én szinte rosszul vagyok az "illatától", amit sajnos még a nap végén is jócskán lehet érezni./ persze én is hibás vagyok, gyors vásárlás eredménye lett ő, az igazsághoz hozzátartozik, hogy a flakonon fel van tüntetve, hogy sárgadinnyés / tudom, nem parfümöt értékelek, így esetleg igazságtalanság a részemről, hogy az egyébként kifogástalan lakkot lepontozom, nem tenném, ha legalább ne ilyen intenzíven szaglana a fejem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 7.

motoros_csaj

2014. április 2.

Az illata jó, meg az ára, de több jó tulajdonságot nem tudok neki adni!
A hajamon csak pár órát bírt azután kifehéredett és nem tartott semmit!
Nem fogom többet venni. Inkább elajándékoztam és vettem másikat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Az illata jó, meg az ára, de több jó tulajdonságot nem tudok neki adni!
A hajamon csak pár órát bírt azután kifehéredett és nem tartott semmit!
Nem fogom többet venni. Inkább elajándékoztam és vettem másikat!

Mankaffe

2014. január 25.

Az illata nagyon finom, sárgadinnyés. Jól tart, nem ragacsos és még egy kis fényt is ad a hajamnak ami nálam állandó probléma volt. Nem a legolcsóbb, viszont nagy mennyiséget kapunk érte cserébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Hidratálók: Propylene Glycol