Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: app+324, az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

app+324

2022. február 5.

nagyon szeretem...erős a tartása és sárgadinnye illata van. :)
az eladó javaslatára vettem meg nagy kiszerelésben (500 ml).. kedvencem lett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 5.

nagyon szeretem...erős a tartása és sárgadinnye illata van. :)
az eladó javaslatára vettem meg nagy kiszerelésben (500 ml).. kedvencem lett

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

nagyon jó! már a 3. flakont fogyasztom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

nagyon jó! már a 3. flakont fogyasztom!

birgi05

2013. március 21.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot , bár van akinek nem jön be ! Jó az illata , ára is és "erős" ! Többször újravettem ! Tetszett ezért 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.