Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Stella Vitacolor Szőkítő szett házi használatra, arc, kar és bajuszszőrzet szőkítéséhez.

60 ml 6 %-os krémoxid+ 50 g pormentes mikroganulátum szőkítőpor

pont

2016. június 1.

elég sokáig használtam a karomon lévő kis szőrszálak szőkítéséhez, igazából nem tudok rá rosszat mondani. hatékony, viszonylag egyszerű és gyors, engem nem irritált egyáltalán, sokáig elég és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

barbel

2016. január 18.

Évek óta használom, bőséges mennyiség. Használat előtt testápolót kenek az adott területre, így nem fogja csípni olyan hamar, majd ha már csíp egy kicsit, lemosom, és újra bekenem testápolóval. Nem több, mint pár perc, és elmúlik a pirosság, és csak szép szőke, pihe puha szőrök maradnak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

hadri

2015. december 30.

Én sem arra használom, amire eredetileg kellene, bár én azért nem kenem a fogaimra :D Sötétbarnára volt évekig festve a hajam, és elhatároztam hogy most azonnal tűzpirosat akarok. Arra nem volt pénzem, hogy fodrászhoz elmenjek és leszivassam, mivel anyukám régebben használta a szőreire ezt a szőkítő szettet volt itthon belőle egy dobozzal. A hajvégeimet kihagytam, de a többi részre kentem belőle. Narancssárgás lett a végeredmény, de úgyis utána rákentem a vörös hajfestéket. Olyan élénk vörös színű lett a hajam, amilyet eredetileg szerettem volna! :) Pedig eredetileg sötétbarna festett hajból lehetetlenség volt kihozni. Tőlem megkapja az 5 csilllagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Miamia

2015. október 15.

Csibecsont

Engem erdekelne a modszered :) Bovebben irnal nekem rola?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Csibecsont

Engem erdekelne a modszered :) Bovebben irnal nekem rola?

asztromélia

2015. június 23.

Nekem is volt, jol mukodott. Karra hasznaltam, irritalta ugyan a borom, de miutam lemostam boven testapoloztam es hamar elmult a pirossag.

A port es az oxit joval kevesbbert a 100as boltokban meg lehet venni, szoval szerintem ez a szett kisse lehuzas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

rocknrose

2015. június 23.

Talán féléve vettem meg, és csak májusban próbáltam ki. De az eredmény tökéletes volt. A karomat és a combomat kentem be vele és még mindig gyönyörű, szőke-világos szőrszálaim vannak. Elégedett vagyok vele. Akit nagyon irritált, annak azért elárulom, hogy vazelint kell kenni világosítandó felületre és csak utána küldjétek rá ezt a kék maszlagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

anna09

2015. május 15.

Nekem bevált, tökéletes arra amire kell és olcsó. Engem nem irritált hosszútávon, nem tett rosszat a bőrömnek, bár rossz keverési arányok mellett a szemet nagyon tudja irritálni. Sajnos úgy látom a DM leállt az árusítással így kénytelen leszek a fodrászkellékesnél keresni. Ami szintén igaz, hogy legalább egy évig kibírta, de por sok maradt míg a krémoxid elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Bagi93

2015. február 9.

Én bajuszkámra és kézre használom. Abszolúte bevált. 10 perc az egész procedúra. Engem a szaga sem zavar, picit csíp, meg piros utána, de fél óra és elmúlik.Egész sokáig bírja, szerintem tovább, mint egy gyanta. De most megijedtem, az egyik hozzászólástól, hogy hiánycikk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

FerJuci

2015. január 31.

Ú, de rég használtam! Borzasztó szaga van, felvitel után meg viszkettem tőle. A karomra használtam, mert akkoriban nagyon zavart, hogy látszanak a szőrök, amik szép sötétbarnák. Nos annyira jól végzi a dolgát, hogy még a bőröm is "kiszőkült". :D azóta megbarátkoztam a karommal,szóval nem veszek többet ilyesmit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

liliumnigrum

2015. január 19.

Nagyon hatásos termék, haszánlata egyszerű és gyors. Mivel természetesen sötét hajam van, a piheszőreim is sötétebbek, mint ahogy azt szeretném, ezért testszerte használom. Egyedül a szúrós szaga az, ami miatt lespórolhatnék egy csillagot, nade megfelelő hatásfok megkívánja ezt a kis kellemetlenséget, így marad az öt csillag.

Viszont... Sem DM-ben sem Rossmanban nem találom, és on-line sem tudom megvenni, mert hiánycikké vált.
Aki ezzel kapcsolatban tud valamit, ne habozzon tájékoztatni minket!

Más, bevált szőkítők ötleteit is szívesen fogadom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Aki ezzel kapcsolatban tud valamit, ne habozzon tájékoztatni minket!

Más, bevált szőkítők ötleteit is szívesen fogadom! :)

Hidratálók: PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.