Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Az erdei gyümölcsöket fürdőgolyóba zárták, lufa darabokkal, szőlőmag olajjal és természetes tengeri sóval gazdagították. Hatóanyagai puhítják, tonizálják a bőrt, aromája elhesegeti a napi gondokat, energiával lát el és serkenti az új eredmények iránti törekvést. Nem tartalmaz tartósítószert és ásványi olajokat.

Guttmann Natasa

2012. november 16.

A Stenders, mint márka hasonlít a Bomb Cosmeticshez s a Lushhoz.
Kézzel készített fürdőkozmetikumok eredeti angol recept alapján.
A mellettünk lévő bevásárlóközpontban egy végtelenül kedves néni árulta.
Egészen addig, míg valami kretén átrendezte az épület fölső szintjét, hogy aztán 2-szer annyi legyen a helypénz.
A natúr bodegát lebontották, pedig nagyon szerettem oda járni.
Messziről illatozott az egész szint, a néni szeletelte az óriási, színes szappantömböket, amiken fa névtáblán volt feltüntetve a név és az összetevők.
A szappanszeleteket csukható fadobozba pakolta, amit vágott, zöld krepp-papírral bélelt ki, majd egy szintén zöld masnit kötött az egész tetejére.
Ámbár, mióta beírtam a KrémMánia keresőjébe a Stenders szót, és átböngésztem az összes listát... Nem is olyan natúr. Csak kinézetre.
Vásároltam abban az időben elég gyakran, most is találok egyet-egyet eldugva a fürdőszobapolcon a törülközők között.
Ilyen volt ez a termék is, amit most használtam teljesen el.
Harapnivalóan édes, erdei gyümölcsös mámorban kering az egész fürdőszoba.
Puha, tiszta és illatozó lett a bőröm.
Mindenkihez csatlakozom: én is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

A Stenders, mint márka hasonlít a Bomb Cosmeticshez s a Lushhoz.
Kézzel készített fürdőkozmetikumok eredeti angol recept alapján.
A mellettünk lévő bevásárlóközpontban egy végtelenül kedves néni árulta.
A natúr bodegát lebontották, pedig nagyon szerettem oda járni.
Ilyen volt ez a termék is, amit most használtam teljesen el.
Harapnivalóan édes, erdei gyümölcsös mámorban kering az egész fürdőszoba.
Puha, tiszta és illatozó lett a bőröm.
Mindenkihez csatlakozom: én is csak ajánlani tudom.

SzEdina

2012. augusztus 5.

A kedvenc fürdőgolyóm. A legjobb, amit eddig próbáltam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

A kedvenc fürdőgolyóm. A legjobb, amit eddig próbáltam. Csak ajánlani tudom.

kisviol

2012. április 19.

Nagyon kellemes a stenders összes fürdőgolyója! Ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Nagyon kellemes a stenders összes fürdőgolyója! Ajánlani tudom mindenkinek!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.