Stiefel Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A Sebiprox hatóanyaga a ciclopirox olaime (CPO), amely aktív összetevőként meggátolja a korpát okozó gombák elszaporodását. Ezzel egyidőben enyhíti a gyulladást és csökkenti a fejbőr viszketését.

• gombaellenes
  • csökkenti a viszketést
  • enyhíti a gyulladást
  • ápolja a hajat.

evelinbognar

2015. március 14.

Már évek óta szenvedek a korpával. Sok mindent kipróbáltam, amit a bőrgyógyászom ajánlott (kénes sampon, bojtorján sampon, ilyen-olyan hajszesz), de azon kívül, hogy némelyik enyhítette egy picit nem történt változás. Elmentem egy másik bőrgyógyászhoz és egyből a sebiproxot ajánlotta. Egy hónapja használom és semmi jele a korpának. Azon kívül, hogy kicsit gubancosítja a hajamat maximálisan meg vagyok elégedve. Számomra ez a tökéletes csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Gigi81

2013. július 5.

Bőrgyógyász írta fel 1 hónapi használatra, ha jó, ha nem, hajhullás miatt. Igazából nem vettem észre, hogy bármit is tett volta, a korpa megmaradt, a hajam továbbra is hullott, hamar elkezdett zsírosodni is a fejbőr, és az ára 60 ml.-ért csillagászati. Illata nagyon tetszett, szárítást követően, olyan szálkás hatású lett a hajam. Elhasználom, de semmi extrát nem nyújt. Érdekesség, hogy a nagyon érzékeny bőrömre is ezt javasolta, az összetételét tekintve, jó hogy nem cseréltem le a bevált tisztálkodószerekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

noxibaba

2013. február 10.

Bőrgyógyász ajánlotta, amikor nagyon hullott a hajam és viszketett. Két hónapon keresztül használtam és rendben hozta a fejbőröm. Nem szárította ki a hajam, igaz balzsam minden féle képen kell a használata után, mert nehezebb kifésülni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.