Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lokodilaura, Módosítva: 2013. február 7.

Szárazon és nedvesen is használható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vivuss87

2017. május 22.

Itt vettem egy kedves lánytól a Kitten árnyalatot. Tulajdonképpen nem fűztem hozzá sok reményt, de valami eszméletlenül csodásan meseszép. Ezek a fényes pezsgő színek a gyengéim. Selymesen puha, és brutál pigmentált. Imádom. Vizesen nem használtam, mert szárazon is olyan intenzív, hogy nacsak. Szemhéjalappal 8 órát simán ragyog a szememen. Minimálisan porol, nade melyik szemhéjpúder nem? Ezt lapos, széles ecsettel viszem fel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Kodi

2014. július 15.

A szépséges golightly boldog tulajdonosa vagyok tegnap óta, bronzos csokoládé, némi aranyhintéssel, elképesztően egyedi szín, minden barnának ilyennek kellene lennie: nem fos, nem "hülyebronz", nem borzadály matt barna, tökéletes. Egyelőre mélytővonalban használom, teljes szemhéjra talán kissé sok lenne. De az összetevőlista, mintha hosszabb lenne az enyémen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.