Stila

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   $32

Egyedülálló "gyurma állagú" highlighter, mely a bőrbe olvad, ezáltal alig érezhető.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4000 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Keveset használt, képen látható, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

Kitty9526

2018. július 25.

Kitten árnyalat van meg és fantasztikus fénye van. Ici-pici csillámok vannak benne, de arcon én csak gyönyörű fényt látok.
Nagyon örülök, hogy beruháztam erre a termékre, megérte az árát.
Tömör ecsetet kell hozzá használni, de újjal is teljesen jól fel lehet applikálni az arcra. Szerintem pont az állagának köszönhetően nagyon lassan is fogy és sokáig elég is lesz (mint általában a minőségi termékek, csak egyszerre elég nagy kiadást jelentenek :( ) A csomagolása is abszolút luxus érzetet kelt, jó kézbe venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon örülök, hogy beruháztam erre a termékre, megérte az árát.

Hidratálók: Caprylyl Glycol