Stila

Ár:   $43   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 g + 0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 10.

Ár:   $43
Kiszerelés:   14 g + 0,28 g

A Stila díjnyertes, neutrális színeiből álló paletta, mely tartalmaz egy Smudge Stick vízálló szemceruzát is.

makeupmaniac

2016. január 10.

Nagyon olcsón sikerült hozzájutnom beauty bay-ről egy éve és azóta is nagy a szerelem.Minden szín fantasztikusan pigmentált, nem potyog/porol , nem kenődik a nap folyamán.Sajnos a saját hülyeségemnek köszönhetőek el kellet búcsúznom a szívemhez közel álló Kitten nevű árnyalattól ( gyönyörű rózsaszínes pezsgőszín, extra krémes textúra) mert amikor sminkelés közben levertem az asztalról összetört és összevissza repültek a darabkái, a többiek szerencsére túlélték...
Én is mindenkinek ajánlom aki a Naked családdal szemezik, szerintem sokkal praktikusabb és minden megvan benne ami egy natúr(abb) palettába kellhet (matt/csillogó highlight, rózsaszínes nude matt, metálos rezes barna, matt sötétbarna , pezsgőszín,arany csillámokkal megszórt középbarna , sötét ezüst, konkrét dupe a Naked-ben lévő "gunmetal" árnyalatra, a legsötétebb fekete) tervezem több Stila termék kipróbálását a jövőben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Ildie

2015. február 28.

Én is csak áradozni tudod róla. Voltam olyan szerencsés hogy 25 kanadai dolláért hozzájutottam egy kiárusításon. (A Naked 64 cad, a too faced csoki 59 cad) szóval, igencsak olcsónak mondható, és van hozzá egy szemceruza is. A mágnese elég erős, de nem dobnám retikülbe, biztosan koszolna.
A színek csodásak, pigmentáltak, és 14 g (az UD Naked 12 x 0.05 oz, ami 18 g, de ugye sokkal drágább)
Nagyon könnyű elsatírozni, nem lehet elrontani, 4 matt szín van benne. A szemceruza a majdnem fekete sötétbarna, nagyon puha, alulra talán túlságosan is.
Nakedet mindenki akar kb, de aki nem engedheti meg magának, szerintem ez egy nagyon jó alternatíva.
Ha minden egyes színt használtam mártöbbször, akkor még visszatérek :)

Mára minden színt oda meg vissza kipróbáltam és hát tényleg egy maximálisan jó minőségű paletta remek INCIvel. Rosszat nem tudok róla mondani, mivel nem porol, nem potyog, szépen tart. A ceruzáját is megszerettem, puha féle fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Ha minden egyes színt használtam mártöbbször, akkor még visszatérek :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.