Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lakatos.zsuzsanna, az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Eperpüré és hibiszkuszvirág-kivonattal.

Rozsaszinponilo

2017. augusztus 26.

Imádta a bőröm, nagyon puhává varázsolja! Valóban picit nehezen szívódik be, így csak esténként, pizsihúzás előtt javaslom használni! Az illata kellemes, és mivel zsíros, nem kell sokat kenni, így nem fogy el hamar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

szgreta

2017. július 18.

Ajándékba kaptam, egy papírzacskóba csomagolták a boltban. Első használatkor nagyon kemény volt, nehezen puhult meg, de utána könnyen beszívódott. A megolvadt tömböt viszont nem szívesen tettem már vissza a zacskóba, mert beleragadt, nehezen kezelhető,nem praktikus a kiszerelés. Végül egy műanyag dobozba tettem. Az illata a szokásos émelyítő, erős valami, ami a Lush termékekre jellemző. Sajnos már az első használat után kiütéseim lettek tőle, szóval azóta is a szekrényben pihen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

SheaEni

2017. május 1.

Borzasztóan mű illata van, és piros kiütéseim lettek utána...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Borzasztóan mű illata van, és piros kiütéseim lettek utána...

Black Fairy

2017. február 26.

Én valamivel drágábban vettem már. Először csak a boltban próbáltam ki a karomon/kezemen, nagyon gyorsan beszívódott, nem hagyott réteget és gyönyörűen hidratálta az allergiás reakciós kezemet, irritáció nélkül. (Többek között az eperre is allergiás vagyok- de az eper a kedvenc gyümölcsöm, és nem tudok ellenállni neki, most épp ott járok, hogy az egyik kézfejem úgy néz ki, mintha megégettem volna: foltokban ég, száraz, viszket, húzódik és bedagad...természetesen ezzel a "szárazsággal" nem kezdett semmit, de mivel a klóros csapvíz is irritációt okozott, így féltem ettől is -> ebből én arra következtetnék, hogy érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják.)

Az illatából én inkább a kakaóvajat érzem ki, nem az epret, de nagyon jó illata van így is, és úgy beleszerettem a fentebb említettek miatt, hogy rögtön vettem egyet magamnak...

Illetve szintén az allergia miatt irritált bőrfelületemen való kíméletessége miatt nem tudok öt csillagnál kevesebbet adni, hisz így legalább az egészséges bőröm szuper hidratált lesz. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

smiley222

2017. január 11.

Nekem viszonylag gyorsan beszívódik és hát valami fantasztikus!!! A fürdőszobában azóta mennyei eper illat van :D Viszont én is úgy tapasztaltam, hogy kissé szárítja a bőrömet (talán a benzil alkohol miatt?), mindenesetre emiatt újra vásárolni nem fogom, de jár a 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

boglarkab

2017. január 3.

Ajándékba vettem anyukámnak, de végül én is rájártam néha, így biztosan veszek egyet magamnak is. Az illata isteni, az állaga kellemes, egész vajas, ami a száraz bőrű habtestemnek felüdülés éjszakai testápolásként. Másnap végig húzom magam után az eperillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

GabrielaSabatini

2016. március 11.

Én is kellemesnek találom az illatát. Télen használtam, mert olyan kis melengető epres-fehércsokika, hogy legszívesebben megenné az ember. Viszont nehezen szívódik fel, mert annyira zsíros. Így kézmelegben is egy kicsit gyorsabban olvad a kelleténél, úgyhogy hosszas masszázsra nem alkalmas, és sajnos rózsaszín foltot hagy a világos színű textílián (szerencsére mosással eltávolítható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Zenobia

2016. március 2.

Nehezen szívódik be viszont isteni az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Nehezen szívódik be viszont isteni az illata.

Azrail

2016. január 10.

Tavaly nyáron használtam, és szerettem. Eper joghurtra emlékeztető illata van. Nyáron kissé nehézkes volt a tömb, de napozás után szépen hidratálta a bőrömet. Hét két használat mellett nekem átlagosan fogyott. Télen biztos gyakrabban nyúlnék utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

liliness

2015. április 20.

Egy ajándékcsomagban kaptam a Sympathy for the Skinnel együtt, amennyire imádtam azt, annyira gyűlöltem ezt. Az egy dolog, hogy tényleg jól lehet masszírozáshoz előkészíteni a testet hozzá, de az a penetráns műeper szag, ami árad belőle, bármit is csinál az ember, egyszerűen elviselhetetlen. Nagyon koncentrálnom kellett, hogy ne hányjam el magam, és csak úgy sikerült, hogy mantráztam, hogy nagyon jó a bőrnek, tiszta kakaóvaj, stb. A vége az lett, hogy egyik este kitettem az erkélyre dobozostul, hogy hátha kiszellőzi az "illatot", vagy legalábbis ne engem mérgezzen álmomban, de aztán olyan meleg volt éjszaka, hogy másnapra, mire eszembe jutott, teljesen elolvadt. Legalább ápolta egy kicsit a fát... Nem mondhatnám, hogy sajnáltam a vesztét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.