MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 7000 Ft , Eladó: jilona1983
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Ecser, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 6000 Ft/5000 Ft , Eladó: Rejetke
Állapot: Egy pumpálásnyi hiányzik /A képen látható állapotban , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Krisztikeee

2019. április 21.

Gondoltam kipróbálom,mert kíváncsi voltam a DW alapozóval vetekszik-e.
HA ISMÉT ALAPOZÓT VESZEK,CSAKIS DW!
Nem vitás,szép a fedése és nagyon természetes.Viszont sokkal jobban kopik és sokkal hamarabb.Valamint nem annyira tünteti el a foltjaim,ahhoz már túl sokat kéne feltennem.Talán picit lassabban zsírosodom át,viszont ha leitatom jön az alapozó is.Ennyit pl a Catrice HD simán tud.
Jó alapozó,de szerintem nem veszek újra belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Gondoltam kipróbálom,mert kíváncsi voltam a DW alapozóval vetekszik-e.
HA ISMÉT ALAPOZÓT VESZEK,CSAKIS DW!
Jó alapozó,de szerintem nem veszek újra belőle.

Rebeka99

2019. április 18.

A forgalomban lévő szinte összes alapozót már próbáltam, ártól függetlenül, úgyhogy nagy elvárással és utána járással 2 év rábeszéléssel vettem meg ezt az alapozót az NC10-es színben. Szépen alá krémeztem+primereztem egy hosszú nap aztán kipróbáltam. 4 óránként kb. át kellett a T-zónában kicsit púderezni, és az orrtörölgetést sem bírta (bár ez nem alapozó hiba szerintem), de alapból ez bírta nálam a legjobban. 80%-ban bírta a napot, a felül púderezésnél sem volt látványra és érzetre sem sok, egy közepes pumpával kibírtam az egész napot, porcelán fehér bőrömhöz kiváló színválasztás volt és az esetleges bőrhibákat is eltüntette, nem oxidálódott ami szuper hír. Napi használat mellett pár nap után az összes pattanásomat eltüntette, egyértelműen javított a bőröm állapotán, úgyhogy én minden tekintetben ajánlani tudom csak, én már csak ezt használom, télen-nyáron egyaránt. Kiválóan lehet építeni akár a full fedésig, szerintem amit tud ahhoz képest nem drága, online is rendelhető és normál áron van, nekem egy üvegcse 6-8 hónapig szokott elég lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

NoraConsuela

2019. április 14.

Én már évek óta használom, nekem nagyon bevált. Borsos ára van, viszont én mindennap használom így kb. 3 hónapra elég egy üveg. Tartós, erős fedésü, de mégsem érzem nehéznek az arcomon. Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni ecsetettel vagy a kezemmel szoktam felvinni, plusz pont érte hogy az árnyalatokat simán lehet keverni, így nem megy kárba a nyárból megmaradt sötétebb szín sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Andeleira

2019. április 14.

Megmondom őszintén, nagyon akartam szeretni , de nem ment.
Eszméletlenül büdös..felkentem és még utàna is éreztem egy kicsit. Nekem semmi extrát nem nyújtott csak akkor ha másik alapozóval kevertem, de könyörgöm ne kelljen már egy 10 ezres alapozót másikkal keverni.
Pluszban nem tudom 100%-osan , hogy ő volt e a ludas, de (szerintem igen) pattanásokat okozott néha.
Tartóssága se jött be nekem annyira, átfénylett, pedig jó minőségű púdert használok ami az összes többi alapozómnál nem fordult elő.
Végre elfogyott, biztos nem fogom újra venni.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Megmondom őszintén, nagyon akartam szeretni , de nem ment.
Végre elfogyott, biztos nem fogom újra venni.:/

mlexa

2019. április 12.

Mintát kértem belőle a Douglasban és Istenem milyen jól tettem! Nagy pénzkidobás lett volna ez is számomra! Az állaga nagyon jó, könnyű vele dolgozni. Nem oxidálódik. És a végeredmény tényleg csodás! Nagyon szépen mutat a bőrön, nem maszkos a hatása, kevés is elég belőle.Jó a fedése is, mondjuk nekem nincsenek hatalmas bőrhibáim. DE! Már az első orrfújáskor a zsepi tele volt az alapozóval. 2 óra múlva már semmi nem volt az orromon és a szám feletti részen. Hát ennyi pénzért tartós alapozót várna az ember, de ez nagyon nem az! Pedig primer, púder és fixáló is volt rajtam. 3 óra múlva az egész arcom átfényesedett, amit egész nap púderezhettem. :/ Lehet, hogy száraz vagy normál bőrön tartósabb ez az alapozó, de zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom! Egy ilyen magas árkategóriájú alapozó ne 2 órát mutasson szépen, hanem legalább 8-10 órát! 3 alakalomra volt elég a minta, mind a háromszor ugyan ezeket tapasztaltam, szóval esélytelen, hogy pénzt adjak ezért az alapozóért!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

vbogii97

2019. április 4.

Az üzletben segítettek árnyalatot választani, így megtaláltam a nekem legjobban passzolót. Tökéletesen fed, egész nap tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

tothkitti91

2019. március 27.

Egy ideje már kerestem a tökéletes alapozót, amikor tanácsot kértem a kozmetikusomtól. Amikor ő sminkelt, akkor minden tökéletes volt, így hallgattam rá és besétáltam a MAC egyik üzletébe. Az ott dolgozók segítettek kiválasztani a megfelelő árnyalatot a rengeteg opció közül és ki is próbálhattam. Egy rétegben maximálisan fedi a problémás bőrömet és még edzés után is tökéletes az arcom. Nem olcsó, de szerintem sokáig elég lesz, szóval ár/érték arányt tekintve nekem megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

zoja

2019. március 22.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, az ysl alapozómat akartam lecserélni egy olcsóbb, de jó termékre. Sajnos 11.600-Ftot dobtam ki az ablakon. :( Nagyon nagyon extrém csúnyán kopik, ez az egyetlen, de óriási bajom vele. Foltokban kopik, a pórusoknál pöttyökben marad meg, pedig nincsenek nagy pórusaim, sosem volt ilyen problémám. Késő délutánra úgy néztem ki, mint egy antik, megkopott porcelánbaba. Egyszóval borzalom. Ráadásul több napi használat után annyira szárította az orromat és a környékét, hogy nagyon csúnya lett rajta. Ezt a minőséget a multik ezer Ft körül árulják az alsó polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

zsucci93

2019. március 20.

A legtökéletesebb alapozó, amit valaha használtam. Könnyen építhető, nem hangsúlyozza a bőröm textúráját. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy megszámlálhatatlan órát kibír a zsíros bőrömön. Minden más alapozómon gyorsan túladtam, és csak ezt használom most már. :) A szaga picit fura, érzem magamon néha mikor úgy fordulok, de legalább nincs telenyomva parfümmel :) Ezen kívül egy rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

LindaErnszt

2019. március 19.

10 éve már, hogy alapozót használok, de mostanra sikerült megtalálnom a tökéleteset☺️!
Fél éve vettem, azóta máshoz nem is nyúlok és az tuti, hogy le nem cserélném másra.
Tökéletesen fed és tartós, a szint is sikerült elsőre eltalálni. Én az illatát szeretem, bár elsőre nekem is kicsit fura volt👌🏻😁
Megéri az árát, én imádom❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Megéri az árát, én imádom❤️