MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Pöti

2019. december 29.

Bent voltam a MAC-ben, természetesen korrektor miatt, hátha találok magamnak. És persze mellette ácsingóztak az alapozók is. Eszembe jutott, hogy ezt mennyien szeretik, de eddig nem volt hozzá szerencsém. Végül az NW13 lett az én szívem, pont jó, rózsás beütése van. Nekem is a DW jutott róla eszembe, csak ezzel lényegesen könnyebb dolgozni, az nagyon hamar megköt. Mattra szárad, igazából nem is kellene rá púder szerintem. Az ára szerintem lélektani határon van, szóval nagyon fontos, hogy elsőre bele találjunk az árnyalatba, mert ahhoz drága, hogy ne a legjobban passzolót vegyük. Én elég célirányosan nézelődtem, tudtam, hogy NW és hogy a 20 biztosan sok lesz. Velem kedves volt az eladólány, de osztom a véleményt, miszerint általában nem épp a legkedvesebbek..
Utóirat: hát ami az illatát illeti, ez tényleg nem illat, hanem vegyszerszag.. Felkenve egy idő után már nem érezni, de amíg blenderrel pacsomagoltam magamra, azért elég fojtó volt az "illat"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

kriszticsoh

2019. december 9.

Egy hónapja vettem és őszintén nem éri meg a hipeot. Legalábbis nekem nem. Se a homlokom se az orrom pórusaival nem tud megbírkózni, olyan mint egy sima drogériás alapozó. Így tehát számomra a keresés még folytatódik..:)

*viszont abszolút pozitívum hogy a MAC-es lányok (én a Westendben jártam) nagyon cukik és segítettek kiválasztani a színem,amit tökéletesen sikerült eltalálni!!

1 év után update: Még mindig rengeteg van belőle mert csak alkalmakra használom és ezért mindig elfelejtem hogy mennyire borzasztó.Iszonyatos pénz kidobás,konkrétan a zsíros bőrömmel tök mindegy milyen primer van alatta,1 órát sem bír ki.Olyan mint egy 1000 forintos drogériás alapozó,sőt még talán azok jobbak is ennél.Nagyon elkerülős zsíros bőrűeknek/tág pórusosoknak!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

miss.vivien

2019. november 28.

Sokszor újravettem már, a legjobban fedő MAC alapozó, kifejezetten zsíros bőrre. Korrektorral tényleg jól fed, viszont hiába mattítós, akkor is kell rá púder, sőt, egy nap többször is át kell púdereznem magam (MAC transzparens púdert használok). De jobbat nem tudok jelenleg, szóval marad ez. Azért szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

kotoganklau

2019. november 12.

Imádom, viszont ára miatt mostanság ritkán használom. Hétköznapokon Catrice HD liquid teljesít helyette. Azóta viszont alkalmakon viselve feltűnt, hogy mintha pattanásosabb lennék a használata után. Ha kiderül, hogy valóban ő a ludas, frissítem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

helgusz

2019. október 21.

Jelenleg a 4.5-es árnyalatot használom, sajnos az NW13-asat kivonták, így áttértem erre. Nem bántam meg, gyönyörűen fed, és nagyon jól építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Építhető, gyönyörű végeredmény! Rengeteg színből lehet választani, így könnyű pontosan ugyanolyat találni mint a saját arcbor! Egy negatívum a pumpat külön kell megvenni, kicsit lehuzos, anélkül nem igazán lehet használni, így hozzá adatnak alapból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Evelin123

2019. augusztus 21.

A legvilágosabb is kicsit sötét de nem durva. Nem folyékony,hanem sűrű, eldolgozni könnyű , finishe szép. Az illata nem kellemes d emeg lehet szokni, cserébe nincs benne illatanyag. Kevés is elég belőle, gyönyörűen terül a bőrön. Jó élményekként ennyi. Jönnek a rosszak: Kissé kiemeli a száraz részeket és belül néha a legapróbb kis ráncokba is, amik amúgy láthatatlanok ehhez pedig annyira nem olcsó. Szárít. Csúnyán kopik orromon, orcámon kissé meg a szemem alatt és az államon. Ha hozzáérek annyi neki. Pedig nincs jelenleg zsíros bőröm, inkább száraz. Tehát nagyon nem tartós. Nekem csalódás volt. A szép finish miatt, amikor felkenem és mert nincs benne illatanyag 3*.. De nem vagyok benne biztos ,hogy ennyi pénzért ez 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zsonody

2019. augusztus 16.

Hosszas gondolkodás után döntöttem úgy, hogy kipróbálom és nem bántam meg. NW13as az árnyalatom, amit egy nagyon kedves eladó hölgy segített kiválasztani a boltban (Westend), és utána természetes fénynél sem kellett elszörnyednem a látványtól, hogy mennyire elüt a szín, mert tökéletesen passzol. A 15ös fényvédő pluszpont, egyébként egy közepes fedésű, könnyed állagú, jól építhető alapozó. Mivel tudtam az "adagolási nehézségekről", én rögtön megvettem a pumpát is, azt majd újra tudom hasznosítani. Már több nyári esküvőn jól teljesített, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Mokani

2019. augusztus 11.

NC15-ös árnyalatban vettem. Szeretem, mert valóban fedi a hibákat (pirosodásra hajlamos a bőröm, néhol száraz, homlokomnál meg zsírosabb).
Kicsit maszk hatású, de én szeretem! Még keresek hozzá egy jó púdert, de egyelőre nem találtam meg, így sajnos nem mindig tökéletes. Melegben foltokban néhol leizzadom, de ez másra is jellemző...
Viszont az Aréna beli MAC-et kerülni fogom, mert ennél az árkategóriánál nem hiszem, hogy le kéne sz@rni a belépő vásárlót és még a 0 vendégre ott lévő 4 alkalmazottnak álljon feljebb, hogy a pontos árnyalatot nekik kellett kikeresni az adatbázisból és hogy közbe mertem szólni a traccspartyjukba... (maradok a Westendnél).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

DawnMelody

2019. július 29.

Na, ez AZ alapozó. Elfedi a bőrhibákat, egyenletes színt biztosít, gyönyörűen eldolgozható, gyakorlatilag egy real-life photoshop. Nem látszik, hogy rajtam van, csak hogy hibátlan a bőröm! :) Allergiás-orrfújós típus vagyok, és ezért általában az orromról kb negyed óra után minden alapozó/bb krém lejön, ez is kopik persze, de közel sem annyira, mint eddig bármi egyéb, amit próbáltam. A rengeteg árnyalatból biztos talál mindenki megfelelőt, nekem eddig ez az első alapozóm, ami színben tökéletes. Nagyon tartós, nagyon szép, nagyon jó...
DE! Minusz egy csillag, mert a szaga nagyon nehezen viselhető el. Még órák múlva is érzem (a párom szerencsére nem). Miért kell ennek ilyen mocsok büdösnek lennie?....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)