KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 6500 Ft , Eladó: nori93
Állapot: Új, egyszer próbált saját dobozában eladó. Sajnos a színe számomra picit sötét lett. Árnyalata: C4,5, Helyszín: Kisújszálláson, Szolnokon átvehető., fizetés: Fizetés banki átutalással. Átvétel személyesen Kisújszálláson vagy Szolnokon, más helyekre postai úton.
Ár: 8000 Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

Elvira321

2018. július 6.

Vegyes arcbőröm van így elég nehéz volt jó alapozót találni. Még tesztelés alatt, de úgy néz ki ez vált be eddig a legjobban. Könnyű eldolgozni, nem nehéz viselet és nem fénylik félóra múlva az arcom.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Arcsy

2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

fanni7

2018. július 1.

Nagyon jó fedésű alapozó, tartós, viszont eléggé szárít. Ha felkenés előtt nem használok alá hidratálókrémet akkor érzem hogy feszül, húzódik alatta a bőröm. Az szaga eleinte nagyon zavart, de egy idő után hozzá lehet szokni.. Összességében meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval, de valószínűleg nem fogom újravásárolni.

fanni7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Eni777

2018. június 27.

Óriási csalódás volt, 10500 Ft-ért bármely 3000-4000 Ft-os drogériás alapozó teljesítményét hozza. Szerintem akinek picitt zsírosabb, problémásabb a bőre nem igazán működik. A fedése erősen közepes, bár nagyon szépen el lehet dolgozni. Viszont nekem 3 óra után vállalhatatlan volt az arcom, az alapozó életre kelt és lemászott a fejemről :D

Csak azért fogok 3 csillagot adni, mert a NYX HD Studio fixáló púderrel meglepően jól működik és egész nap tart (bár ez a púder érdeme), így végülis el tudom használni (aki nagyon csalódott benne, próbálja ki a nyx fedőpúderrel) Viszont semmiképp nem újravevős. Biztosan már többen is leírták, de az EL Double Wear alapozónak a nyomába sem ér. :(

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Merengo95

2018. június 26.

Az Estee Lauder jobb, ez kb. semennyire nem képes lefedni azt az egy-két pattanásom, a tartóssága közepes, szerintem egy drogériás negyed ennyibe kerülő termék is van ilyen jó. Jaaaa, és rém büdös

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Szilviams0118

2018. június 26.

bugeyes nagyon szívesen :) mattító hatása miatt nekem nagy meglepetés volt a sima "Rossman márka" kőpúdere...900Ft és teljesen jó, nem csodaszer, de tartós, kis kompakt. remélem segítettem

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

bugeyes

2018. június 20.

Jelenleg nagy alapozó vadászatban vagyok, mióta a szeretett EL Double Wear-em sem úgy muzsikál, ahogy régen. Elvileg kombinált a bőrtípusom, felszíni vízhiánnyal, de valahogy mégis extra gyorsan kifénylik és nem csak a T-vonalban, emiatt kénytelen vagyok olyan alapozót használni, ami konkrétan ráköt az arcomra, mint ahogy a fentebb említett alapozó. Mivel egy YSL alapozóval nagyon ráfaragtam és nagyon sokba került, úgy voltam vele, hogy most már szigorúan termékminta kéregető üzemmódra váltok.

Az egyik parfümériában segített a promóter hölgy kiválasztani az árnyalatot és egy elég tetemes mennyiséget kaptam mintaként, amit el is kezdtem használni.

Pozitívumok: könnyen eldolgozható ecsettel és blenderrel is, szépen építhető, de kisebb mennyiségben is egész jó a fedése, nem kukacosodik, nem ül bele a pórusokba, tulajdonképpen a kopása is minimális, egész szépen tartja magát egy hosszabb nap során is, összességében szép bőrképet eredményez.

Negatívumok: a fentiek mellett sajnos a mattító hatás az olajmentes formula ellenére sem nyilvánul meg, ami számomra nagyon-nagyon fontos lenne, nekem sajnos 1-2 óra után kifénylik, pedig mattító primert, púdert és fixáló spray-t is használok, ha valaki természetesebb hatásra vágyik, annak nem ajánlom, hogy rétegezze, ami még számomra nehézséget okozott volna, az az árnyalat eltalálása, még szerencse, hogy volt segítség.

Összegezve én biztosan nem fogok beruházni rá, mert ami a legfontosabb kritérium lenne számomra, pont azt nem adja ez a termék számomra. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy más kombinált/ zsíros bőrű egyénnél hogyan tud megnyilvánulni a mattító hatás, azért kicsit szomorú vagyok, hogy ez sem vált be. :(

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Kremcica

2018. június 19.

Maces vásárlásom mellé kaptam egy-két alkalomra elegendő mintányit. Nem tudom hogy elszúrták a színkódot vagy rossza tettek az üvegcsébe, de a swacchok alapján én NC30-35-öst kaptam az NC20-as helyett. :) Az még talán jó is lett volna, de ezzel olyan narancssárga lettem hogy még T. elnök is megirigyelhetné. :D Sebaj, a minőség-fedés tesztelésre jó volt. Kétszer tudtam felvinni az arcomra, először nem tetszett. Nem volt elegendő a fedése, rétegezve pedig rémesen maszkossá vált. Másodjára már jobb volt, de teljes fedést így sem mondanék. Blenderrel egy rétegben a finishe egész jó, tetszett hogy rajtam se nem matt se nem dewy, valahol a kettő között (főleg a T zsíros zónámban). A szaga tényleg borzalmasan büdös temperás, zavaró. Önmagában nem tetszik, de ahogy lentebb írták szerintem keverve tudnám a megfelelő árnyalatban használni. Ahhoz viszont elég drága...

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

csill87

2018. június 16.

Számomra az volt a meglepő ezzel az alapozóval kapcsolatban, hogy amikor mást használok, akkor este már érzem azért, hogy jól fog esni lemosni a sminket, mert érzem, hogy rajtam van, vagy nem is tudom megfogalmazni.... De ezzel nincs meg ez az érzés, nap végén is szép, és komfortos is, egyáltalán nem érzem hogy lenne rajtam smink, még 12 óra viselés után sem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Esthertester

2018. június 11.

Kisebb alapozó vadászat után mellette döntöttem. Úgy voltam vele, hogy akkor már kipróbálom ezt is, ha már olyan sok "elmegy, de nem az igazi" alapozóm volt. Ez talán egy MAC-es jellemző, hogy kicsit krémesebb az érzete arcon, legalábbis más alapozókhoz képest. Ez nem hátrány, de aki nyárra keres közepes fedésű alapozót, és szintén vegyes bőrtípusa van, annak nem biztos, hogy a legeslegjobb választás, legalábbis nem ebben az évszakban. Nyilván mindegyik át fog fényleni valamennyire, ha sokat tartózkodik az ember légkondimentes helyeken, de akkor már lesz olcsóbb megoldás is. Ez az egyetlen, ami jelenleg ellene szól.
A fedése megfelelő számomra, nincs különösebben nagyobb bőrhibám, de ha lenne, akkor kellene az a korrektor is. Tartósságával elégedett vagyok, de egyelőre csak irodai életet teszteltem vele, úgyhogy majd jön az update. A 4* egyelőre jár.

Esthertester
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)