MAC

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• elfedi az arcbőr hibáit és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • hosszantartó hatású, ellenálló a nedvességgel szemben
  • természetesen mattá teszi az arcbőrt, és egységesíti árnyalatát
  • a bőr szárítása nélkül korlátozza a kifényesedést
  • könnyen felvihető és elkenhető
  • simává teszi az arcbőrt
  • SPF 15 védőfaktor – az UVA és UVB sugárzástól is véd
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • nem okoz pattanásokat
  • olajmentes

69 árnyalatban kapható

KERESEM NC30/ NC 37 MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
Ár: 8500 , Eladó: brieb
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapesti személyes átvétel, fizetés: Személyes átvétel
MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 NC20 pumpával
Ár: 10000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost

fairyfelicita

2022. május 5.

Először nem szerettem, mert úgy éreztem nem megfelelő a száraz bőrömhöz, túl matt volt az eredmény, de talán változott az arcápolásom, esetleg jól működik együtt a fényvédőmmel...nem tudom, de most már az egyik kedvenc alapozómmá vált, gyönyörű eredményt tudok elérni vele, ami egész nap tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

lenochka

2022. április 28.

Magas fedése miatt nem feltétlen ajánlom a mindennapokra, de alkalmakra TÖKÉLETES! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Sz.Anita79

2022. április 15.

Nagyon szépen fed és közben természetes marad. Magamon nem bírom elviselni a sok alapozót, így azt a trükköt használom, hogy tenyerembe nyomok egy fél pumpálásnyit, ahhoz 1-2 csepp bevált szérumot és összedörzsölöm a tenyeremben őket, és úgy kenem fel, mint egy arckrémet. Csodás, egyenletes és természetes fedése van így! Jófajta alapozó, így használva kitart 1 évig és tényleg elég ez az apró mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Tmr111

2022. április 13.

Az üzletben ajánlották ezt az alapozót, de olyan kétes érzésem van. Szeretem is meg nem is! Bármit csinálok előtte a nap közepére beleül a pórusaimba, reggel világosnak érzem a bőrömön délutánra kissé sötétebbnek. Pattanásos és miteszeres bőrön a fedése olyan közepes, de nem maszk hatású, aminek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Tundebe

2022. április 11.

Nagyon jól fed, de nagyon maszkosit már egy rendes rétegben is. Nagyon vékonyan szabad csak felvinni, amit laikuskent nagyon nehéz belőni. Képeken alombort csinál, de élőben nekem maszkos picit. Nagy mínusz pont hogy a boltban a sminkes először rossz szint választott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Kricci

2022. március 9.

Ha kifog az ember egy jó eladót, kap is jó színt. Napi szinten, évek óta használom. Kicsit kopik, kicsit szárítja a bőrt, de végül is egész jó, jól fed, mindig visszatérek hozzá. Nagyon drága, és rátesz egy lapáttal, hogy nem tudnak rá tenni egy nyomorult párszáz forintos műanyag kínai pumpát, hanem több ezerért még vedd meg azt is....na az egy vicc, pláne amilyen hamar tönkre is megy, és kupak sincs hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

m.vanessa

2022. február 18.

Régóta használom a terméket, de semlegesen viszonyultam hozzá. Nem volt vele semmi bajom, de nem is voltam elájulva tőle. Ma viszont egy hosszas nap után, 23:30-kor kivánszorogtam lemosni az arcom és ekkor tűnt fel, hogy wow – az alapozóm 95%-ban a helyén. Ez azért szenzációs, mert ma megjártam egy fotózást, egy szülinapi köszöntőt és egy edzést (!) is a napom sűrűségében, így azt gondoltam na jó, rögtön véleményt kell írjak róla. Számomra teszi, amit ígér. Nem mindennapos alapozó nekem a valóban erős fedése miatt, de szeretem. Nem olyan az arcom érzete tőle, mintha hat tonna vakolat alól tündökölnék és a tartósságára pedig a mai nap a bizonyíték.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 18.

idk444

2022. február 12.

Sajnos én tele lettem pattanással tőle. Egyáltalán nem tartós, egy-két óra múlva minden bőrhibába beleül, és nem néz ki természetesen. Az illatát amúgy nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

DoriSztmhly

2022. február 5.

Az ára nagyon húzós, viszont! rengeteg ideig elég. Nagyon jól fed, és ezt leginkább akkor használom, ha nagyon sok pattanásom van amit gyorsan és tartósan szeretnék elfedni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki az extra fedésű alapozókat szereti. Plusz pont hogy van benne spf is, bár ez kevés, mindenképp kell alá fényvédő, de számomra szimpatikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Elisabethbaroness

2022. január 29.

Allergiás reakciókat váltott ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Allergiás reakciókat váltott ki.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)