MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 6000 Ft , Eladó: nori93
Állapot: Új, egyszer próbált saját dobozában eladó. Sajnos a színe számomra picit sötét lett. Árnyalata: C4,5, Helyszín: Kisújszálláson, Szolnokon átvehető., fizetés: Fizetés banki átutalással. Átvétel személyesen Kisújszálláson vagy Szolnokon, más helyekre postai úton.
Ár: 8000 Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petrablue

2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!
Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem lettunk baratok. Szamomra igazi penzkidobas volt.
Estee Lauder DW-t hasznaltam es amikor kifogyott gondoltam megprobalom ezt az agyondicsert MAC alapozot. Nem is ertem miert akartam kiserletezni, mert a DW annyira de annyira jol mukodott az arcomon...
Nagyon gyenge a fedese, foleg egy DW-hez kepest, pedig az sem maszk hatasu szerintem.
De az meg csak hagyjan, hogy gyenge fedesu, vegulis van akinek olyan a bore, hogy ez eleg lenne ra, de elkepesztoen gyorsan es ocsmanyan kopik!!!!!!! Foltokban kopik le, nagyon csunya!! Kb 3 ora utan.

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...

Petrablue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...

beautyfanrb

2018. augusztus 22.

Az első alapozó, ami passzol a bőrszínemhez. Napi használatra jó, fedése közepes, így a korrektort sajnos nem tudom elengedni. Én nem tartom építhetőnek - de valószínűleg ez bőrtípus függő - nekem több rétegben már beleül a pórusaimba, hiába hidratálok,primerezek alá. Ha MAC púdert viszek fel rá ugyanez a helyzet. Viszonylag hamar kopik, de legalább egyenletesen. Nem hinném, hogy újra veszem, egyenlőre még keresem az igazit, mert ez egyértelműen nem az.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

natulcien

2018. augusztus 18.

Nem szeretem ezt az alapozót. Győzött a kíváncsiság, meg annyian odavannak érte, ezért vettem egyet itt KM-en, de nekem nem vált be. Mondom mik a problémáim. Nincsenek különösebb bőrhibáim, ezért az enyhe fedésű alapozókat részesítem előnyben. Vannak jobban fedő alapozóim is azért, Guerlain, Shihseido, így ezekhez tudok viszonyítani. Ez az alapozó maszkos, beleül a ráncokba és öregít. Sose jártam még így alapozóval, hogy rosszabbul nézek ki vele, mint nélküle. Megpróbáltam továbbadni rajta de senkinek nem kellett, így gondoltam kísérletezek vele. Se kevés adagban se nagyobb adagban nem szép. Blenderrel, kézzel, sigma ecsettel is próbáltam. Ok. amint felviszem szép, de természetes fényben és közelebbről már látszanak a fent leírt hiányosságai. 6 óra viselés után úgy megkopik, hogy vállalhatatlan, és ráadásul foltokban és csúnyán kopik. A zsepi leszedi az orrom körül és szerintem az én példányomon a színkód is el van írni. Az állítólag pont megfelelő NW22 olyan sötét, hogy még a legbarnultabb állapotomban is necces. A Batch kódja alapján jó a szavatossága, pedig már arra gondoltam lejárt. Egyáltalán nem igazodik a bőrszínhez és mintha oxidálódna is 6 óra alatt. Hatalmas csalódás ez az alapozó a Guerlainhoz és a Shiseidohoz képest. A kedvenc természetes hatású alapozóimhoz meg nem is hasonlítom, mert nem egy kategória. Szóval most kísérletezek vele. Világos alapozók sötétítéshez és mattosításához használom. Arra talán el tudom használni, de ha valakinek pont egy egy NW22-esre lenne szüksége nagyon olcsón megszámítom, nem fájna a szívem érte.
2018.május 8

Ismerkedünk. Magában még mindig nem szeretem, de más alapozókkal egész jól együttműködik. Szín keverésre, mattosításra, fedésnövelésre jól tudom használni. Talán jobban hozzábarnultam, de már nem is annyira sötét. Érdekes ez az alapozó, mert egyre többet nyúlok hozzá kísérletezésképp. Kap plusz egy csillagot.
A saját márkájú Mirage Noir face and body alapozójával keverve nagyon jól működik. Szép természetes lesz a végeredmény, de a fedés marad. így szeretem használni, és már elég barna is vagyok hozzá. Megéri kísérletezni vele, mert szépen keverhető eddig mindennel, amit hozzáadtam, állagromlás nélkül.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

2018.május 8

mgina007

2018. augusztus 2.

Hatalmas csalódás ez az alapozó számomra, pedig annyira akartam szeretni. Az állaga nagyon jó, a szín szuperül el lett találva, nagyon szép is az összkép mikor felkenem. DE! A nap közepére konkrétan nem marad festék az arcomon, akkor sem, ha Mac Fix+-szal lefújom! Pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm, sőt száraz, és irodai munkát végzek, tehát nincs kitéve nagy terhelésnek. Nálam innentől kezdve sajnos szóba sem jöhet, főleg, hogy az EL Double Wear nálam a nagybetűs alapozó, azzal egy lapon sem lehet említeni...

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Elvira321

2018. július 6.

Vegyes arcbőröm van így elég nehéz volt jó alapozót találni. Még tesztelés alatt, de úgy néz ki ez vált be eddig a legjobban. Könnyű eldolgozni, nem nehéz viselet és nem fénylik félóra múlva az arcom.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Arcsy

2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

fanni7

2018. július 1.

Nagyon jó fedésű alapozó, tartós, viszont eléggé szárít. Ha felkenés előtt nem használok alá hidratálókrémet akkor érzem hogy feszül, húzódik alatta a bőröm. Az szaga eleinte nagyon zavart, de egy idő után hozzá lehet szokni.. Összességében meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval, de valószínűleg nem fogom újravásárolni.

fanni7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Eni777

2018. június 27.

Óriási csalódás volt, 10500 Ft-ért bármely 3000-4000 Ft-os drogériás alapozó teljesítményét hozza. Szerintem akinek picitt zsírosabb, problémásabb a bőre nem igazán működik. A fedése erősen közepes, bár nagyon szépen el lehet dolgozni. Viszont nekem 3 óra után vállalhatatlan volt az arcom, az alapozó életre kelt és lemászott a fejemről :D

Csak azért fogok 3 csillagot adni, mert a NYX HD Studio fixáló púderrel meglepően jól működik és egész nap tart (bár ez a púder érdeme), így végülis el tudom használni (aki nagyon csalódott benne, próbálja ki a nyx fedőpúderrel) Viszont semmiképp nem újravevős. Biztosan már többen is leírták, de az EL Double Wear alapozónak a nyomába sem ér. :(

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Merengo95

2018. június 26.

Az Estee Lauder jobb, ez kb. semennyire nem képes lefedni azt az egy-két pattanásom, a tartóssága közepes, szerintem egy drogériás negyed ennyibe kerülő termék is van ilyen jó. Jaaaa, és rém büdös

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Szilviams0118

2018. június 26.

bugeyes nagyon szívesen :) mattító hatása miatt nekem nagy meglepetés volt a sima "Rossman márka" kőpúdere...900Ft és teljesen jó, nem csodaszer, de tartós, kis kompakt. remélem segítettem

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)