KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 6500 , Eladó: szgabi
Állapot: Csak kipróbálva volt., Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Átutalás, Foxpost
MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15
Ár: 7000 Ft , Eladó: Csillagdori
Állapot: Egyszer sem hasznalt, sajat dobozaban elado, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: Szemelyes atvetel, vagy postazas elore utalast kovetoen

Kittyke27

2018. április 15.

Az első olyan alapozom, ami után nem akarok mást keresni. Helytáll a zsíros borommel szemben, tud erősen is és közepesen is fedni, nem maszkos, jól lehet eldolgozni. Érdekes szaga van, másnak lehet büdös, de szerintem nem az ráadásul szerintem az a borzalmas ha egy alapozonak parfüm szaga van.
Ő nekem a tökéletes :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Ő nekem a tökéletes :)

KovacsEszti

2018. április 7.

Egyszeruen Z S E N I A L I S.

Kezdjuk ott, hogy nagyon sok alapozot vegigprobaltam mar, de ez volt az, aminek a hasznalata utan rengeteg bokot kaptam.

A fedese kozepes, de konnyeden epitheto, nagyon termeszetes a hatasa, miutan felviszem, egy csodalatos arcbor koszon vissza ram: kipihent, egyseges, ude.

A longwear correctorral hasznalom egyutt oket napi szinten es mondhatom, hogy a ket cucc bajnok egyutt, mar a tobbedik dobozzal fogyasztok ezekbol a fajtakbol.

KovacsEszti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Egyszeruen Z S E N I A L I S.

MJeanette

2018. március 27.

Többet vártam ettől az alapozótól. :/ A pozitív jelzések miatt vettem meg, nagyon sajnálom, hogy nekem nem vált be. Nem rossz, de ha választanom kéne inkább egy Estée Lauder lenne a befutó. Nem elég erős a fedése, és nap közben lekopik primer és púder használata ellenére is. Viszont mindennapos használatra tökéletes.

MJeanette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

fannivagyok

2018. március 26.

Számomra ez a tökéletes alapozó.Ma használtam elösször de teljesen le vagyok nyűgözve. Elösször kicsit húztam a számat , hogy több mint 10-ezer forintot kell kiadnom egy alapozóért amit mikor megláttam nem is volt olyan nagy. Nem vártam tőle nagy csodát. Eddig minden alapozómat (catrice , essence, stb..) reggel felvittem szivaccsal , de pár óra múlva már úgy néztem ki mint aki bele fejelt a vakolatba. Olyan volt mintha egy maszk lenne rajtam és teljesen összecsomósodott. Ma reggel kaptam meg mint ahogy említettem és nagyon izgatott voltam már-már a szín miatt is mivel rendeltük. Mikor felkentem elösször picit megijjedtem , mert azt láttam , hogy nem fed teljesen,ekkor gondoltam h lehet kicsit többet kell belölle felvinni. Mikor kész lettem és jobban megvizsgáltam , nem hittem a szememnek. Az arcom sima volt, nem látszodtak a pattanásaim,nem volt maszk hatása. Egyszerűen tökéletes és remélem a véleményem nem fog változni.
Barátnőmnek sokkal problémásabb a bőre. Nála is ez az alapozó egy megváltás volt viszont az ő egyenletlen börén nem volt annyira szép.
Hátrány:nincs hozzá pumpa és addig kell lötyögetni ameddig ki nem folyik.
(ne haragudjatok a sok helyesírási hiba miatt)

fannivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Hátrány:nincs hozzá pumpa és addig kell lötyögetni ameddig ki nem folyik.
(ne haragudjatok a sok helyesírási hiba miatt)

majzsola

2018. március 26.

Bourjois healthy mix alapozóm elfogyott, és ki szerettem volna próbálni valami újat. Még sosem vettem drágább alapozót, de a sok pozitív vélemény hatására rávettem magam. Igazából az sem hátrány, hogy szakértő sminkesek segítenek neked megtalálni az ideális árnyalatot, többet is kipróbálnak rajtad. Erre drogériákban nincs lehetőség, és én elég béna vagyok ha magamnak kellene kiválasztani a hozzám leginkább passzolót. Pirosodásra hajlamos bőröm miatt sárgás árnyalatot választott nekem a sminkes, ami picit fura volt elsőre, mert mindig is kerültem a sárgás színeket, inkább a hideg, világos bézseket választottam. Így lett az NW23 a nyerő, aminek színével mostanra teljesen megbékéltem, és rájöttem, hogy valóban tökéletes választás. Az illatát imádom. Közepes fedésű, de rétegezhető, nagyon szépen elfedi a bőrhibákat, és a pirosodást. Estig simán kitart, én a fix+ púdert azért nyomom rá, már csak azért is mert kifényesedik a bőröm egy idő után, de púderrel abszolút nem fogja meg pl a sapkát. Nincsen maszk hatása, se kinézetre se érzésre, ráadásul fényvédős. Húzós az ára, de biztos hogy újraveszem.

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Sziasztok!
Régóta keresgélek jó alapozót.
Ami a hibája, hogy sárgás színű, emiatt mindenki kérdezgette, hogy szolizom-e 😁
A másik,hogy bazira szárít és ha mindennap használom, akkor pedig picit kipattogok.
De ami pozitív , hogy alkalomra szerintem nagyon szépen fed. Amivel én használtam a Mac pro longwear korrektor. Ami nagyon király a karikákra és pattanásra. Valamint Mac prep+prime transparent por púder, ami láthatatlanul fixál.

HerczegNikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Sziasztok!
Régóta keresgélek jó alapozót.
Ami a hibája, hogy sárgás színű, emiatt mindenki kérdezgette, hogy szolizom-e 😁

nori93

2018. március 20.

Kb. 3 hónapja vettem rá magam, hogy kipróbáljam ezt az alapozót. Kezdetben nem azt az eredményt kaptam, amit a vásárláskor próbából felvittünk az arcomra...de utána valami megváltozott...ajánlom mindenkinek,hogy ne blenderrel vigyétek fel, hanem ecsettel..én beruháztam egy jobb minőségű alapozó ecsetre és utána nagyon szépen el tudtam dolgozni az alapozót. Nagyon jó a fedése..építhető is :) pattikra kell még korrektor..de aki pattanásokkal él ezt tudja :D Hidratálni alá muszáj, mert képes kifejezetten az orr körül szárítani :) Összességében biztos, hogy újravevős :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

mattmania

2018. március 20.

Eddigi legjobb alapozom és nem is találok jobbat ! Nem szárit vagy foltosodik nekem 12 óra után is tokeletesen a helyen van primer nélkül is ! Szerintem teljesen megéri az arat és nagyon sokáig elég :)

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

Vogue83

2018. március 12.

Már a 3. üveggel használtam el. Igaz, a tökéletes árnyalatot még mindig nem találtam el, mert nem szaküzletben vásároltam, hanem interneten. Nagyon jó a fedése, építhető, nincs maszk hatás. Mindennapos használat esetén is 4 hónapig elegendő. Ami zavaró, hogy nem adnak hozzá pumpát, szerintem ennyi pénzért ez beleférne. Én az NW árnyalatok között ingázok, mert ezek nem sárgásak annyira, mint az NC. Csak ajánlani tudom zsíros bőrűeknek.

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

orchidea8627

2018. március 9.

Szerelmünk töretlen, elrejti a pórusaimat, kisimítja a bőrömet, ha kell fed, ha kell vékonyabban lehet felvinni, imádom.

Azóta megjelent az NC10, ami még jobb színben.
Egyébként az összetevők között már nincsenek parabének, nemrég vettem újra és néztem a dobozán. 😉

Végre kihoztak belőle világosabb árnyalatokat is, és szerencsére az NW10-es igazán semleges, nem rózsaszínes-pinkes. (Bár azt nem értem hogy NC-s árnyalatokból miért nem csináltak világosabbakat...) Szerencsére az NW10-es remekül passzol a bőröm színéhez, nem oxidál sötétebbre a nap folyamán. Matt, de nem maszkos hatású, leheletnyi rétegben is kitűnően fed, gyönyörűen terül, a pórusaimat nem emeli ki, tartós. Nem győzöm dicsérni.
Tíz csillag.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Azóta megjelent az NC10, ami még jobb színben.

Tíz csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)