MAC

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2021. március 5.

Ár:   11 600 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

MAC Studio Fix Fluid alapozó SPF15 (NC20)
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 7000 , Eladó: glittergh0st
Állapot: 2 használatnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapest vagy Foxpost előreutalással

flohar

2021. május 6.

Egyáltalán nem éri meg az árát. Nagyon durván beleül az amúgy észrevehetetlen ráncokba. Kényelmetlen viselet, mintha agyag lenne a fejemen. Az üzletben segítettek kiválasztani az árnyalatot, ami nem sikerült túl jól, otthon vettem észre, hogy elüt a nyakamtól a szín. Arról nem is beszélve, hogy a pumpáért külön elkérik egy drogériás alapozó árát. A jó fedés miatt adok három csillagot, egyébként maradok a Maybelline Fit Me-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. május 3.

Neeem...ez az alapozó számomra ennyi: Nem.
Ez az öntögetős dolog nevetséges, ahogy az is, hogy 3000 Ft hozzá külön egy pumpa. De én megvettem, mert nagyon bíztam ebben az alapozóban. Ha megveszed a pumpát, már nem tudod rárakni a kupakot, a pumpához pedig csak egy pici műanyagdarabot adnak, amit rá tudsz pattintani oda, ahol kijön a termék. Egyébként pedig nagyon kevés jön belőle, 3-4 pumpa kell, hogy 1 rétegben befedje az arcot.
Eddig a Huda Beauty #Fauxfilter matt alapozót használtam, de az megszűnt, helyette kerestem valami hasonlót. Mindenki azt mondta, ennek milyen magas fedése van, csak fotózáshoz ajánlják... Hát számomra ez egy közepes...Nincsenek bőrhibáim, de az arcom mindig ki van pirosodva kicsit, de ez NEM fedi el. Két rétegben már igen. Nem szárad meg, ha púder előtt hozzáérek az arcomhoz, egy ujj alakban eltűnik onnan a termék. De ha jól lepúderezem, egy közepes tartósságot legalább el tudok vele érni, csak kár hogy undorítóan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 3.

Neeem...ez az alapozó számomra ennyi: Nem.

Orosvarianita

2021. április 9.

Én ezt a termeket senkinek nem ajanlom,a fejed egy óra múlva úgy nezki mintha valaki lefújt volna barnitoval,ráadásul Mac uzletbe segitettek színben kiválasztani,de azt senki nem mondta h egy óra múlva ilyen szinten oxidalodik, a korrektorrol ne is beszeljek amit hozza vettem ott...BORZALOM!!! Senki ne dobjon ki erre pénz könyörgöm! Nagy csalódás számomra! Elottem szolokhoz hasonlóan nekem is KUKA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Lindus74

2021. április 8.

NC 40 es àrnyalatot vettem,ami önmagàban kissé sàrgàs,igy keverem a Bourjois always fabulous alapozojàval(light sand).Utobbi kevésbé fed ,de igy a kettö együtt tökéletes.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Tzsuzsanna0929

2021. március 11.

Eletem alapozoja!! Nekem sajnos extrem zsiros a homlokom, 1-2 ora es kb az osszes alapozom atfenylett... kiprobaltam az osszes drogerias matt alapozot, de egyik sem birta. Szerencsere kiprobaltam ezt a mac alapozot es a 10 oras muszakom vegen is ugyanugy tart, nem maszik el az arcomrol, nem fenylik at a borom! Isteni! 😁 talan ami minusz pont, hogy valoban eleg festek szagu, de megszokhato. 10/10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Annavictoria84

2021. március 8.

Az alapozó nem rossz, de inkább csak rendezvényekre használom,mert kicsit maszkos hatást kelt.
Nekem üzletben NC4 est ajánlottak, igy azt vettem meg, hát nagyon nem passzol hozzám ez a szín, most online megnéztem nc27 lenne a színem, lehet ezért nem passzol, amúgy ha elfogy lehet újraveszem a jó árnyalattal, hátha megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 8.

bkriszta020414

2021. február 9.

Egy nagyon kedves eladótól kaptam a Douglasban egy üvegcsében mintát ebből a termékből, amit innen is köszönök (bár valószínűleg nem fogja látni :D).
Ma próbáltam ki először, és amikor felkentem nagyon-nagyon imádtam. A finishe pont olyan amit szeretek, matt de mégsem teljesen matt, szóval így a kettő közöt. Nagyon szépen illeszkedik az arcomhoz, szépen bele tudtam dolgozni a korrektort is. Összességében az első benyomás tetszett.
Nap végére már itt-ott elmászkált illetve a maszk is leszedte kicsit (mondjuk ez nem az alapozó hibája). A homlokom nagyon kritikusan nézett ki, illetve az orrom is, igaz az orromon szinte minden termék elmozdul a szemüveg miatt, de az már részletkérdés.
Összességében tetszett, biztosan elhasználom még ami az üvegcsében van, de egyelőre nem érzek úgy, hogy meg akarom venni. Ennyi pénzért nekem nagyobbak az elvárásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

doraorsolya

2021. február 8.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Sokat próbáltam, és a zsíros bőrömmel nincsen egyszerű helyzetem. A nap végén is szépen tart, és nagyon tetszik, ahogy össze tud olvadni az arcommal. Könnyű szerintem vele túlzásba esni, és túl nagy adagot használni, ezért erre figyelni kell. Ajánlom hozzá a plusz költségért megvásárolható pumpát, én így használom, és nekem ez bevált. Huda Beauty púderrel fixálom, és nekem nagyon tetszik az eredménye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

missorsi

2021. február 6.

Eleinte sokkolt a konkrétan festékszaga, viszont pár hetes használat után rájöttem, hogy annyira imádom a finishét és a CN15 árnyalatot az arcomon, hogy ez feledteti az "illatát". Kicsit talán sűrűbb állagú, nekem elég nehéz kinyerni az üvegből, bosszantó hogy alapból nem pumpás, persze lehet pluszban vásárolni jó drágán.. teljes áron plusz pumpával nem venném meg, akcióban viszont biztosan újraveszem majd, színválaszték csillagos ötös, ami sajnos nagyon ritka, pedig irtó fontos dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Ftunde900111

2021. január 23.

Igen. igen. Szerelem, jól építhető, tartós, szépen fed. Kell ennél több? Olcsónak nem olcsó, de gyakran vannak maces akciók, érdemes figyelni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)