MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség
Ár: 6000 , Eladó: Evelinke12
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Bocse

2020. július 1.

Nehezen szántam rá magam, mert az ára elég borsos. Viszont nagyon szépen fed, mégse maszk szerű. Átfényesedik, de szerintem a meleg miatt. A megfelelő primert még nem találtam meg hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

lnrterika4

2020. július 1.

Számomra tökéletes. Mindig kerek segítséget a lányoktol az üzletben a helyes árnyalat eltalálása végett. Valljuk be elég húzós ára van, nekem 3 hónapig elég pumpált fejjel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

viko985

2020. július 1.

Nehéz már újat mondani. Erős fedés, emiatt nekem egy picit maszk hatású, de nem vészesen. Nagyon jól tart, szinte alig fénylik át, meg az én zsíros bőröm esetén is. Hatalmas színválaszték. Nem olcsó, de sokáig elég. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

annah

2020. június 19.

Drága, viszont nagyon szépen fed, nem okoz pattanásokat és ésszel használva sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

kitti1313

2020. június 19.

Nekem itt kezdodik az alapozo. Nagyon szepen fed, nem fenyesedik ki a fejem 2-3 ora eltelte utan sem. Konnyu vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Bszsara

2020. június 18.

Sokkal jobbra számít az ember ennyi pénzért.. zsíros, pattanásos bőrre nem valami.. kifényesedik, soknak tűnik még vékonyan is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

mliza

2020. június 10.

Sajnos én nagyon csalódtam benne. Kombinált pattanásos bőröm van, úgyhogy azt reméltem megtalálom a tökéletes alapozót, de nem. Nekem nagyon nagyon mű hatása van, egy vékony rétegtől is olyan mintha több réteg smink lenne rajtam, de tény, hogy nem fényesedik ki egy kis púderrel a T vonalon, és a fedése is jó, ezért kap 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

zsofiliza12

2020. május 26.

Az ára húzós, de nagyon megéri, a pumpa hiány miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Az ára húzós, de nagyon megéri, a pumpa hiány miatt 4 csillag.

kikinay

2020. május 17.

Nekem a bőröm mindössze két alapozót bír, azok közül amiket eddig próbáltam,és ez az egyik. Tökéletesen eltünteti a bőrhibákat, tény, hogy nap vége felé már kicsit lekopik, de számomra elengedhetetlen termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

pillacskak

2020. május 9.

Nem tudom, hogy miért, de kipattogok tőle, az én bőröm nem bírja... alkalmanként jó, de mindennapokra nem ajánlom, az én bőrömnek túl sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)