KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 6000 Ft , Eladó: nori93
Állapot: Új, egyszer próbált saját dobozában eladó. Sajnos a színe számomra picit sötét lett. Árnyalata: C4,5, Helyszín: Kisújszálláson, Szolnokon átvehető., fizetés: Fizetés banki átutalással. Átvétel személyesen Kisújszálláson vagy Szolnokon, más helyekre postai úton.
MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++ Szín NC15
Ár: 7000FT. , Eladó: Andibandi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Téglás, fizetés: Fizetés banki utalással

pnkvln

2018. december 13.

Aláhidratálást megkövetelő alapozó! Én a Mac Natural Radiance Pinket használom alá, mert gyorsan hidratálja a bőröm, és azután teszem fel az alapozót!
Tökéletesen fed, olyan az arcom mintha nem is lenne rajta alapozó és hozza a formáját egész nap. :) Szükség esetén még rá is tudok építeni napközben, ha reggel gyengébben vittem fel, és délután egy találkozó vagy akármi miatt mégegy réteget rászeretnék tenni. Egyébként sok alapozóval ellentétben, ebből a teljes arc esetén sem kell sokat felhasználni, mivel jól kenődik. Azt hallottam, hogy minden egyes nap nem ajánlott a használata mert megváltoztatja a bőr szerkezetét negatív irányba, de én még semmilyen változást nem vettem észre, pedig már régóta használom. Viszont nagyon odafigyelek a bőrömre!
Az illata szerintem elhanyagolható, inkább legyen smink szaga, mint valamilyen parfümös extra kemikáliás műanyagnak.

pnkvln
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

BeataK

2018. december 11.

A Double Wear és közötte vacilláltam hetekig, egy youtubeos teszt miatt döntöttem mellette, mert zsíros bőrön talán jobban működik és mattabb a finise. Nem maszkos, nem nehéz érzetű, az összes Maces termékemmel jól passzol (Studio Fix Powder Plus Foundation, Oil Control Lotion, Matte Fix Plus). A választott árnyalat (NC18) tökéletesen az én színem, nem sárga, de nem is sápaszt. Kontúrozni szépen lehet rá, nem “állnak meg” az alapozóban a színek, természetes hatást lehet vele elérni. Három kisebb bajom van vele:
a fedése szép, de közepesen erős;
van egy jellegzetes szaga;
pumpát kell hozzá külön venni.

Mindent összevetve nem bántam meg, hogy ezt választottam, de akinek sok bőrhibája van és alaposabb fedést szeretne, az találhat erősebb fedésű alapozót is. Nekem a matt végeredmény fontosabb volt a nagyon erős fedésnél, mert alapvetően nincs sok bőrhibám, csak ez az átkozott fénylés.

Szívem szerint 4,5 csillagot kapna, de most szigorú leszek, lefelé kerekítek, első sorban az ára miatt.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

a fedése szép, de közepesen erős;
van egy jellegzetes szaga;
pumpát kell hozzá külön venni.

Nocturama

2018. december 10.

Már régóta vágytam rá, ezért a hétvégén beszereztem.
Nagyon jó kis árnyalatot talált nekem az eladó hölgy, szépen illeszkedik a bőrömhöz, tartós és könnyű vele dolgozni. A fedése nem teljes, de építhető, viszont nekem több rétegben egy kicsit maszkszerű lett. Az illata nagyon nem kellemes és sajnos sokáig érződik.

Nocturama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Már régóta vágytam rá, ezért a hétvégén beszereztem.

Bzsofia35

2018. december 8.

teljesen meg vagyok elégedve, -20%-on vettem árkád napokon a douglasban, ahol rendkívül kedvesek voltak és 1 perc alatt megtalálták a tökéletes színt. <3 Primerrel hihetetlen tartós, nagyon jó fedése van és az arcom csillogását is jól csökkenti ! Zsíros bőrűeknek igazi kincs :)

Bzsofia35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

kriszticsoh

2018. december 8.

Egy hónapja vettem és őszintén nem éri meg a hipeot. Legalábbis nekem nem. Se a homlokom se az orrom pórusaival nem tud megbírkózni, olyan mint egy sima drogériás alapozó. Így tehát számomra a keresés még folytatódik..:)

*viszont abszolút pozitívum hogy a MAC-es lányok (én a Westendben jártam) nagyon cukik és segítettek kiválasztani a színem,amit tökéletesen sikerült eltalálni!!

kriszticsoh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

brsgabriella13

2018. december 2.

Több mint 3 hónapja használom a pattanásosabb napokon,teljesen meg vagyok vele elégedve. Ecsettel és szivaccsal is szépen lehet felvinni, a problémásabb területeken könnyen építhető. Rengetegen megdicsérték már, hogy milyen egyenletes és szép a fedése meg a finishe. Akinek borsos az ára, annak javaslom hogy valami akció keretein belül vásárolja meg, mert úgy jóval olcsóbban be lehet szerezni.

brsgabriella13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Aryaa

2018. november 17.

Nekem ő a nagy ő a face and body mellett. Ez alkalmakra valami hihetetlen! Mindennapokra nem tudom elképzelni, de ha csak egy-két különlegesebb napom van, el se tudnék képzelni mást! Csodás a fedése, nem maszkos (rajtam, szivaccsal dolgozom el), matt marad még akár 6-8 óra viselés után is! Imádom.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

EllaToth

2018. november 16.

Az üzletbe nagyon segítőkész alkalmazottal választottuk ki a nekem megfelelő színt.
Már egy hónapja használom és nekem nagyon bejött, bejön. Egész nap fent marad, a fedése számomra tökéletes, mert az apróbb bőrhibáimat, elfedi. A nagyobb bőrhibákra használom a hozzá illő korrektort. És számomra egybe tuti kombó.

EllaToth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

bkata91

2018. november 12.

Évek óta ezt használom. Meg vagyok vele elégedve, reggeltől estig bírja. Szuper tartós, és nem szárítja a bőröm. :)

bkata91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ritazsofia

2018. november 7.

Kedvenc! Drágának tűnik,de nagyon kevés kell belőle - nekem 10-11hónapig elég napi használat mellett. Tartós, vízzel nem jön le maradéktalanul, de egy micellás víz elég hozzá.

ritazsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)