MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
majzsola

2018. március 26.

Bourjois healthy mix alapozóm elfogyott, és ki szerettem volna próbálni valami újat. Még sosem vettem drágább alapozót, de a sok pozitív vélemény hatására rávettem magam. Igazából az sem hátrány, hogy szakértő sminkesek segítenek neked megtalálni az ideális árnyalatot, többet is kipróbálnak rajtad. Erre drogériákban nincs lehetőség, és én elég béna vagyok ha magamnak kellene kiválasztani a hozzám leginkább passzolót. Pirosodásra hajlamos bőröm miatt sárgás árnyalatot választott nekem a sminkes, ami picit fura volt elsőre, mert mindig is kerültem a sárgás színeket, inkább a hideg, világos bézseket választottam. Így lett az NW23 a nyerő, aminek színével mostanra teljesen megbékéltem, és rájöttem, hogy valóban tökéletes választás. Az illatát imádom. Közepes fedésű, de rétegezhető, nagyon szépen elfedi a bőrhibákat, és a pirosodást. Estig simán kitart, én a fix+ púdert azért nyomom rá, már csak azért is mert kifényesedik a bőröm egy idő után, de púderrel abszolút nem fogja meg pl a sapkát. Nincsen maszk hatása, se kinézetre se érzésre, ráadásul fényvédős. Húzós az ára, de biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Sziasztok!
Régóta keresgélek jó alapozót.
Ami a hibája, hogy sárgás színű, emiatt mindenki kérdezgette, hogy szolizom-e 😁
A másik,hogy bazira szárít és ha mindennap használom, akkor pedig picit kipattogok.
De ami pozitív , hogy alkalomra szerintem nagyon szépen fed. Amivel én használtam a Mac pro longwear korrektor. Ami nagyon király a karikákra és pattanásra. Valamint Mac prep+prime transparent por púder, ami láthatatlanul fixál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Sziasztok!
Régóta keresgélek jó alapozót.
Ami a hibája, hogy sárgás színű, emiatt mindenki kérdezgette, hogy szolizom-e 😁

nori93

2018. március 20.

Kb. 3 hónapja vettem rá magam, hogy kipróbáljam ezt az alapozót. Kezdetben nem azt az eredményt kaptam, amit a vásárláskor próbából felvittünk az arcomra...de utána valami megváltozott...ajánlom mindenkinek,hogy ne blenderrel vigyétek fel, hanem ecsettel..én beruháztam egy jobb minőségű alapozó ecsetre és utána nagyon szépen el tudtam dolgozni az alapozót. Nagyon jó a fedése..építhető is :) pattikra kell még korrektor..de aki pattanásokkal él ezt tudja :D Hidratálni alá muszáj, mert képes kifejezetten az orr körül szárítani :) Összességében biztos, hogy újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

mattmania

2018. március 20.

Eddigi legjobb alapozom és nem is találok jobbat ! Nem szárit vagy foltosodik nekem 12 óra után is tokeletesen a helyen van primer nélkül is ! Szerintem teljesen megéri az arat és nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

Vogue83

2018. március 12.

Már a 3. üveggel használtam el. Igaz, a tökéletes árnyalatot még mindig nem találtam el, mert nem szaküzletben vásároltam, hanem interneten. Nagyon jó a fedése, építhető, nincs maszk hatás. Mindennapos használat esetén is 4 hónapig elegendő. Ami zavaró, hogy nem adnak hozzá pumpát, szerintem ennyi pénzért ez beleférne. Én az NW árnyalatok között ingázok, mert ezek nem sárgásak annyira, mint az NC. Csak ajánlani tudom zsíros bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

orchidea8627

2018. március 9.

Szerelmünk töretlen, elrejti a pórusaimat, kisimítja a bőrömet, ha kell fed, ha kell vékonyabban lehet felvinni, imádom.

Azóta megjelent az NC10, ami még jobb színben.
Egyébként az összetevők között már nincsenek parabének, nemrég vettem újra és néztem a dobozán. 😉

Végre kihoztak belőle világosabb árnyalatokat is, és szerencsére az NW10-es igazán semleges, nem rózsaszínes-pinkes. (Bár azt nem értem hogy NC-s árnyalatokból miért nem csináltak világosabbakat...) Szerencsére az NW10-es remekül passzol a bőröm színéhez, nem oxidál sötétebbre a nap folyamán. Matt, de nem maszkos hatású, leheletnyi rétegben is kitűnően fed, gyönyörűen terül, a pórusaimat nem emeli ki, tartós. Nem győzöm dicsérni.
Tíz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Azóta megjelent az NC10, ami még jobb színben.

Tíz csillag.

Livus12

2018. március 9.

Imádom! Nekem ez a kedvenc alapozóm. Próbáltam sokféle alapozót de ez a tökéletes. Lerobbanthatatlan! Újra és újra vásárlós termék!

Külön Köszönet a kedves és segítőkész hozzáállást a Westendben lévő leányzónak. Hála neki megtalálta a bőrszínemnek megfelelő árnyalatú alapozót. Tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Vazulbaba

2018. március 3.

A hatalmas választéknak,és a boltban kapott mintának köszönhetően végül tökéletes színt sikerült eltalálni, sosem passzolt még alapozó ennyire.
Feltéve gyönyörű bőrképet ad, beauty blendert használok, szép vékony rétegben tudom így felvinni.
A szaga olyan,mint a temperának, végülis nem zavar,de fura.
Sajnos nem annyira tartós,mint vártam, a munkanap végére már átzsírosodik, nem jó érzés az arcomhoz érni, és nyomot hagy a ruhákon/telefonon. Ugyanakkor végülis fent van,nem kopik.
Kicsit szárít.
Az eddigi alapozóimhoz képest ez a legjobb,de messze nem tökéletes még, így 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

A szaga olyan,mint a temperának, végülis nem zavar,de fura.
Kicsit szárít.
Az eddigi alapozóimhoz képest ez a legjobb,de messze nem tökéletes még, így 4*.

scorpionqueen

2018. március 3.

Ez az alapozó egy megváltás lehet a kombinált bőrűeknek, nekem kb. az volt. Nagyon nehéz a mostani "dewy finish" trendben ilyen bőrrel jó alapozót találni. A Double Weart eddig akárhányszor próbáltam, túl nehéz, túl poros volt a finishe az arcom azon részein, ahol nem zsíros a bőröm. Wishes tesztje után gondoltam, megnézem ezt. Azóta is boldogan használom, igen jó kis alapozó ez. Nedves Beauty Blenderrel használom, nagyon-nagyon hosszasan eldolgozva. A múltkor lemértem, minimum 5-6 perc szükségeltetik nekem ahhoz, hogy szép, vékony finisht tudjak elérni, ami teljesen egybeolvad a bőrrel és gyakorlatilag láthatatlan. Mert tudja ezt is, csak türelem és idő kell hozzá. Emiatt nem mindennapos használatban van, reggelente a robotpilótának semmi kedve a pepecseléshez. Ecsettel sajnos ez nem megy, végigpróbáltam az összes ecsetemmel pedig, de mindig látszódott, hogy alapozó van az arcomon, hagyott egy enyhe poros finisht a pofikon. Nedves Beauty Blenderrel viszont tényleg fantasztikus. Eldolgozás közben ahogy szárad az alapozó és ahogy újra és újra átmegyek a nedves szivaccsal az arcomon folyamatosan, úgy szívja fel tényleg a felesleget, ami ennek hiányában poros finisht adna. Leheletvékony rétegig szoktam eldolgozni, simán lehet, csak türelem kell hozzá.
Mennyiségtől függ a fedése, van, hogy fél pumpálásnyit oszlatok csak el, úgy alig van fedése, de mégis látványos változást hoz az arcon. 2 pumpálásnyival már 2 dimenziós lesz a fejem. A tartóssága elég jó, bár 6 óránál tovább rajtam nagyon ritkán szokott smink lenni, de ez 6 óra után is a helyén van bombabiztosan. Száraz bőrűeknek viszont egyáltalán nem ajánlom. Ami az én homlokomat 6 órára lemattítja, az a száraz bőrből az életet is kiszívja.
Kivitel: öntős üveg. Tudom, nem luxus márka, a szépséget ne itt keressem. Meg a pumpát se. Áh, hagyjuk a kivitelt, ez egy jó alapozó kombinált/zsíros bőrre, ez a lényeg. (Vettem pumpát hozzá, tökjól adagol egyébként.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Kmanci

2018. március 3.

Néhány nap használat után nagyon elégedett vagyok vele. Imádom a hatást, amit elérek vele, gyönyörűen fed, igaz ehhez két vékony rétegben szoktam felvinni. Egyelőre nem tapasztaltam, hogy szárítana, de valószínűleg nem is ez lesz a minden nap használt alapozóm, inkább meghagyom azokra az alkalmakra, mikor nagyon sokáig kell tökéletesen tartania, mert az biztos, hogy lerobbanthatatlan. Két dolog van, amit nem szeretek benne, hogy erősen oxidálódik (rajtam legalább egy árnyalattal sötétebbé válik néhány perc után), és nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)