MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
tunderke0102

2019. szeptember 18.

Építhető, gyönyörű végeredmény! Rengeteg színből lehet választani, így könnyű pontosan ugyanolyat találni mint a saját arcbor! Egy negatívum a pumpat külön kell megvenni, kicsit lehuzos, anélkül nem igazán lehet használni, így hozzá adatnak alapból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Evelin123

2019. augusztus 21.

A legvilágosabb is kicsit sötét de nem durva. Nem folyékony,hanem sűrű, eldolgozni könnyű , finishe szép. Az illata nem kellemes d emeg lehet szokni, cserébe nincs benne illatanyag. Kevés is elég belőle, gyönyörűen terül a bőrön. Jó élményekként ennyi. Jönnek a rosszak: Kissé kiemeli a száraz részeket és belül néha a legapróbb kis ráncokba is, amik amúgy láthatatlanok ehhez pedig annyira nem olcsó. Szárít. Csúnyán kopik orromon, orcámon kissé meg a szemem alatt és az államon. Ha hozzáérek annyi neki. Pedig nincs jelenleg zsíros bőröm, inkább száraz. Tehát nagyon nem tartós. Nekem csalódás volt. A szép finish miatt, amikor felkenem és mert nincs benne illatanyag 3*.. De nem vagyok benne biztos ,hogy ennyi pénzért ez 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zsonody

2019. augusztus 16.

Hosszas gondolkodás után döntöttem úgy, hogy kipróbálom és nem bántam meg. NW13as az árnyalatom, amit egy nagyon kedves eladó hölgy segített kiválasztani a boltban (Westend), és utána természetes fénynél sem kellett elszörnyednem a látványtól, hogy mennyire elüt a szín, mert tökéletesen passzol. A 15ös fényvédő pluszpont, egyébként egy közepes fedésű, könnyed állagú, jól építhető alapozó. Mivel tudtam az "adagolási nehézségekről", én rögtön megvettem a pumpát is, azt majd újra tudom hasznosítani. Már több nyári esküvőn jól teljesített, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Mokani

2019. augusztus 11.

NC15-ös árnyalatban vettem. Szeretem, mert valóban fedi a hibákat (pirosodásra hajlamos a bőröm, néhol száraz, homlokomnál meg zsírosabb).
Kicsit maszk hatású, de én szeretem! Még keresek hozzá egy jó púdert, de egyelőre nem találtam meg, így sajnos nem mindig tökéletes. Melegben foltokban néhol leizzadom, de ez másra is jellemző...
Viszont az Aréna beli MAC-et kerülni fogom, mert ennél az árkategóriánál nem hiszem, hogy le kéne sz@rni a belépő vásárlót és még a 0 vendégre ott lévő 4 alkalmazottnak álljon feljebb, hogy a pontos árnyalatot nekik kellett kikeresni az adatbázisból és hogy közbe mertem szólni a traccspartyjukba... (maradok a Westendnél).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

DawnMelody

2019. július 29.

Na, ez AZ alapozó. Elfedi a bőrhibákat, egyenletes színt biztosít, gyönyörűen eldolgozható, gyakorlatilag egy real-life photoshop. Nem látszik, hogy rajtam van, csak hogy hibátlan a bőröm! :) Allergiás-orrfújós típus vagyok, és ezért általában az orromról kb negyed óra után minden alapozó/bb krém lejön, ez is kopik persze, de közel sem annyira, mint eddig bármi egyéb, amit próbáltam. A rengeteg árnyalatból biztos talál mindenki megfelelőt, nekem eddig ez az első alapozóm, ami színben tökéletes. Nagyon tartós, nagyon szép, nagyon jó...
DE! Minusz egy csillag, mert a szaga nagyon nehezen viselhető el. Még órák múlva is érzem (a párom szerencsére nem). Miért kell ennek ilyen mocsok büdösnek lennie?....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

SabMon

2019. július 22.

Lehet azért nem működik, mert a nagyon zsíros bőrön nem úgy dolgozik, ahogy kell, de valóban nem a legelőnyösebb formájàt hozza az arcomon. Ecsettel felkentve esèlytelen, blenderrel inkàbb vàllalható. Fènyes finisht hagy maga utàn, púderrel muszàj korrigàlni. Nèhàny óra elteltèvel csúszik-màszik, orrfújàs teszten elbukik. Petróleum szaga van, pedig frissen vàsàroltam a MAC üzletben. Egyetlen pozitívum a színe, de ez sem mentette meg a kidobàstól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

andi_1021fb

2019. július 21.

Szerintem szörnyű, hiába teszet primert meg fix plus-t megis elmaszik, csunyqn foltokba kopik.. maszk hatasu.. minden borhibat kiemel olyqn mint egy 1000 ft-os alapozo minosegre..anyi higy jo fed de ha foltokban kopik le par ora mzlva sokat nem er.. kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Csenge7

2019. július 11.

Egyik kedvenc alapozóm. A megfelelő színt segítenek kiválasztani az üzletben, ez szerintem nagy pozitívum.
Nem okoz pattanást, nem mászik el. Tényleg megéri (az amúgy nem alacsony) árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Nem okoz pattanást, nem mászik el. Tényleg megéri (az amúgy nem alacsony) árát.

Bogi123

2019. június 17.

Megéri az árát. Több hónapja csak ezt használom, nem is tervezek váltani másra, nekem nagyon nagy kedvencem lett. Szuperül fed, szép természetes színe van az arcomon, nem kelt mű hatást, még nap végére is fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Szandri

2019. június 15.

Nagyon jól fedő alapozó, volt, hogy miután elfogyott máshoz nyúltam, de végül mindig visszatértem ehhez a típushoz. Nekem pl jobban elfedi a bőrhibáimat, mint a DW.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)