MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
IamLili

2019. június 3.

Amikor felkenem az arcomra, akkor még egész jónak tűnik, hiszen jól fed és matt, így se korrektor, se púder nem kell rá. Viszont egy óra elteltével a kritikus részeken átfénylik, és foltokban kopik az arcomon mindenhol. Többször is adtam neki esélyt, de szerintem borzalmas, ennél a Catrice HD Liquid Coverage sokkal jobb, pedig ötödannyiba kerül (igaz abban nincs fényvédő).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Nyuszii

2019. június 3.

Az eddigi legjobb alapozom, es az elso, ami passzol a vilagos boromhoz. Az NC 10-es arnyalatot valasztotta ki nekem a nagyon kedves es segitokesz elado holgy, miutan tobbet is kiprobaltunk, szerintem tokeletes valasztas lett. Egy nyomas pont eleg arra, hogy egy retegben felvigyem az arcomra sminkszivaccsal. Nagyon szepen fed, de termeszetes hatast kelt. Mintha pattanasaim is ritkabban lennenek azota, hogy ezt hasznalom. Elsore kicsit fura volt a szaga, de mar fel sem tunik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Szntagi

2019. május 28.

Nem ertem miert hypeoljak ennyire.. bar kaptam segitseget a szinvalasztashoz, termeszetes kinti fenyben teljesen mas, narancssargas beütése volt, vissza is vittem egy vilagosabbra kicsereltem, 2 szer kiprobaltam , tele lettem pattanassal, a jellegzetes szaga szamomra mar fejfajast okozott, megbantam hogy megvettem, el is adtam, tobbet nem veszek mac alapozót

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

Emma91

2019. május 21.

Nekem eléggé bevált ez a termék, tényleg tart a nap végéig. Elfedi a bőrhibáimat és csökkenti a pórusaim méretét. Annyi vele a problémám hogy a T zónánál egy idő után át fénylik, bár ez nállam alapvető probléma minden alapozónál. De úgy gondolom hogy ennyi pénzért, már elvárható hogy egy ilyen problémát is orvosoljon😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Zsanii23

2019. május 21.

Könnyen építhető, eldolgozható szivaccsal és ecsettel is, hálistennek nem oxidálódik:D
Javított a bőröm állapotán (amit a DW szépen elrontott) nem kell havonta újravenni.
Viszont kb 3 óra után úgy nézek ki, mintha leöntöttek volna egy liter olajjal és foltokban kopik..
Elsőnek interneten választottam színt, aztán szaküzletben próbáltam segítséget kérni, ahol full lekezelően beszélt az eladó és 2 rózsaszínes árnyalatot próbált adni a sárgás tónusú bőrömre ami kipróbálásnál is teljesen látszott hogy nem az én színem ( szerinte az volt)
Összességében ha odafigyelsz, hogy milyen primert és fixálót használsz, rápúderezel x időnként (na meg persze eltalálod a megfelelő színt) nem rossz alapozó, csak az árát sokallom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Kricci

2019. május 13.

NC20-as árnyalatot vettem, egyrészt az itteni vélemények miatt, másrészt mert ezt ajánlotta a sminkes lány a boltban. Rozáceás bőröm van, szerinte a sárgás árnyalatú alapozók fedik el a piros bőrt. Kétszer használtam, és megkérdezték, mitől vagyok ilyen sárga.... nagy csalódás, hogy az ember bemegy egy boltba, segítséget kér, hogy véletlen se nyúljon mellé, erre így jár.... kidob egy csomó pénzt, és használhatatlan a termék. Azért kap két csillagot, mert nekem ugyan teljes pénzkidobás, de ettől függetlenül lehet hogy jól működik, én csak a csúf színét látom természetes fényben. Ha valakinek szüksége lenne erre az árnyalatra, megválnék tőle.

Updt: ha kifog az ember egy jó eladót, kap is jó színt. Így megpróbálta újra, és most napi szinten használom. Kicsit kopik, kicsit szárítja a bőrt, de végül is egész jó, kap még egy pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

neederika

2019. május 4.

Vékony rétegben használom, csak az egyenletesebb tónus érdekében. Nagyon szuper! Nem tömíti el a pórusokat, egész nap tart, nagyon egyszerű az eloszlatása szivaccsal, ecsettel vagy ujjbeggyel. Az is szuper, hogy van benne fényvédő. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Krisztikeee

2019. április 21.

Gondoltam kipróbálom,mert kíváncsi voltam a DW alapozóval vetekszik-e.
HA ISMÉT ALAPOZÓT VESZEK,CSAKIS DW!
Nem vitás,szép a fedése és nagyon természetes.Viszont sokkal jobban kopik és sokkal hamarabb.Valamint nem annyira tünteti el a foltjaim,ahhoz már túl sokat kéne feltennem.Talán picit lassabban zsírosodom át,viszont ha leitatom jön az alapozó is.Ennyit pl a Catrice HD simán tud.
Jó alapozó,de szerintem nem veszek újra belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Gondoltam kipróbálom,mert kíváncsi voltam a DW alapozóval vetekszik-e.
HA ISMÉT ALAPOZÓT VESZEK,CSAKIS DW!
Jó alapozó,de szerintem nem veszek újra belőle.

Rebeka99

2019. április 18.

A forgalomban lévő szinte összes alapozót már próbáltam, ártól függetlenül, úgyhogy nagy elvárással és utána járással 2 év rábeszéléssel vettem meg ezt az alapozót az NC10-es színben. Szépen alá krémeztem+primereztem egy hosszú nap aztán kipróbáltam. 4 óránként kb. át kellett a T-zónában kicsit púderezni, és az orrtörölgetést sem bírta (bár ez nem alapozó hiba szerintem), de alapból ez bírta nálam a legjobban. 80%-ban bírta a napot, a felül púderezésnél sem volt látványra és érzetre sem sok, egy közepes pumpával kibírtam az egész napot, porcelán fehér bőrömhöz kiváló színválasztás volt és az esetleges bőrhibákat is eltüntette, nem oxidálódott ami szuper hír. Napi használat mellett pár nap után az összes pattanásomat eltüntette, egyértelműen javított a bőröm állapotán, úgyhogy én minden tekintetben ajánlani tudom csak, én már csak ezt használom, télen-nyáron egyaránt. Kiválóan lehet építeni akár a full fedésig, szerintem amit tud ahhoz képest nem drága, online is rendelhető és normál áron van, nekem egy üvegcse 6-8 hónapig szokott elég lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

NoraConsuela

2019. április 14.

Én már évek óta használom, nekem nagyon bevált. Borsos ára van, viszont én mindennap használom így kb. 3 hónapra elég egy üveg. Tartós, erős fedésü, de mégsem érzem nehéznek az arcomon. Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni ecsetettel vagy a kezemmel szoktam felvinni, plusz pont érte hogy az árnyalatokat simán lehet keverni, így nem megy kárba a nyárból megmaradt sötétebb szín sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)