MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Andeleira

2019. április 14.

Megmondom őszintén, nagyon akartam szeretni , de nem ment.
Eszméletlenül büdös..felkentem és még utàna is éreztem egy kicsit. Nekem semmi extrát nem nyújtott csak akkor ha másik alapozóval kevertem, de könyörgöm ne kelljen már egy 10 ezres alapozót másikkal keverni.
Pluszban nem tudom 100%-osan , hogy ő volt e a ludas, de (szerintem igen) pattanásokat okozott néha.
Tartóssága se jött be nekem annyira, átfénylett, pedig jó minőségű púdert használok ami az összes többi alapozómnál nem fordult elő.
Végre elfogyott, biztos nem fogom újra venni.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Megmondom őszintén, nagyon akartam szeretni , de nem ment.
Végre elfogyott, biztos nem fogom újra venni.:/

mlexa

2019. április 12.

Mintát kértem belőle a Douglasban és Istenem milyen jól tettem! Nagy pénzkidobás lett volna ez is számomra! Az állaga nagyon jó, könnyű vele dolgozni. Nem oxidálódik. És a végeredmény tényleg csodás! Nagyon szépen mutat a bőrön, nem maszkos a hatása, kevés is elég belőle.Jó a fedése is, mondjuk nekem nincsenek hatalmas bőrhibáim. DE! Már az első orrfújáskor a zsepi tele volt az alapozóval. 2 óra múlva már semmi nem volt az orromon és a szám feletti részen. Hát ennyi pénzért tartós alapozót várna az ember, de ez nagyon nem az! Pedig primer, púder és fixáló is volt rajtam. 3 óra múlva az egész arcom átfényesedett, amit egész nap púderezhettem. :/ Lehet, hogy száraz vagy normál bőrön tartósabb ez az alapozó, de zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom! Egy ilyen magas árkategóriájú alapozó ne 2 órát mutasson szépen, hanem legalább 8-10 órát! 3 alakalomra volt elég a minta, mind a háromszor ugyan ezeket tapasztaltam, szóval esélytelen, hogy pénzt adjak ezért az alapozóért!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

vbogii97

2019. április 4.

Az üzletben segítettek árnyalatot választani, így megtaláltam a nekem legjobban passzolót. Tökéletesen fed, egész nap tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

tothkitti91

2019. március 27.

Egy ideje már kerestem a tökéletes alapozót, amikor tanácsot kértem a kozmetikusomtól. Amikor ő sminkelt, akkor minden tökéletes volt, így hallgattam rá és besétáltam a MAC egyik üzletébe. Az ott dolgozók segítettek kiválasztani a megfelelő árnyalatot a rengeteg opció közül és ki is próbálhattam. Egy rétegben maximálisan fedi a problémás bőrömet és még edzés után is tökéletes az arcom. Nem olcsó, de szerintem sokáig elég lesz, szóval ár/érték arányt tekintve nekem megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

zoja

2019. március 22.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, az ysl alapozómat akartam lecserélni egy olcsóbb, de jó termékre. Sajnos 11.600-Ftot dobtam ki az ablakon. :( Nagyon nagyon extrém csúnyán kopik, ez az egyetlen, de óriási bajom vele. Foltokban kopik, a pórusoknál pöttyökben marad meg, pedig nincsenek nagy pórusaim, sosem volt ilyen problémám. Késő délutánra úgy néztem ki, mint egy antik, megkopott porcelánbaba. Egyszóval borzalom. Ráadásul több napi használat után annyira szárította az orromat és a környékét, hogy nagyon csúnya lett rajta. Ezt a minőséget a multik ezer Ft körül árulják az alsó polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

zsucci93

2019. március 20.

A legtökéletesebb alapozó, amit valaha használtam. Könnyen építhető, nem hangsúlyozza a bőröm textúráját. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy megszámlálhatatlan órát kibír a zsíros bőrömön. Minden más alapozómon gyorsan túladtam, és csak ezt használom most már. :) A szaga picit fura, érzem magamon néha mikor úgy fordulok, de legalább nincs telenyomva parfümmel :) Ezen kívül egy rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

LindaErnszt

2019. március 19.

10 éve már, hogy alapozót használok, de mostanra sikerült megtalálnom a tökéleteset☺️!
Fél éve vettem, azóta máshoz nem is nyúlok és az tuti, hogy le nem cserélném másra.
Tökéletesen fed és tartós, a szint is sikerült elsőre eltalálni. Én az illatát szeretem, bár elsőre nekem is kicsit fura volt👌🏻😁
Megéri az árát, én imádom❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Megéri az árát, én imádom❤️

Brigi182

2019. március 16.

Én hülye kettőt is vettem.... Olyan durván büdös, hogy összesen kétszer használtam... A másik még bontatlan... Nem tud semmivel többet mint egy loreal alapozó!!! Pénzkidobás volt, sajnálom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

SzPatricia

2019. február 13.

Az egyik kedvenc alapozom ! Nagyom termeszetes hatast lehet vele elerni, annak ellenere , hogy egy eros kozepes ,matt fedest biztosit. Mivel kombinalt a bortipusom , a T zonaban hajlamos a borom a kifenyesedesre , ezert az olajelvono kepessege vett ra a a megvasarlasara . Hat puder nelkul sajnos ugyanugy kifenyesedett tole az arcom ,de csodat nem vartam . Ennek ellenere puderrel tokeletesen matton tartja a borom. Altalaban 8-9oran keresztul szokott az arcomon lenni, es nem szukseges kozben mattitani puderrel! Az egesznapot tokeletesen allja! Nagyon szep hibatlan borkepet ad! Plusz pont a hatalmas szinskalaert! Szamomra tokeletes kis csodaszer !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Kittx44

2019. február 12.

Igazából azért mentem be az üzletbe, hogy segitsenek megtalálni a tökéletes színt, ami sikerült is a nagy színválaszték miatt, csak ezért a 4csillag.
Egyébként rettenetes szaga van! Lehet majd megszokom vagy inkább megszököm előle 😀
Nekem szárít még primer hasznalataval is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Nekem szárít még primer hasznalataval is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)