MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

Heni94

2019. január 7.

Közepes fedésű, építeni kell, egyáltalán nem maszk hatású, jól el lehet dolgozni és segítséggel megtaláltam a tökéletes színt is. A gondom vele, hogy talán egy picit szárítja az alapból is száraz bőröm. De nekem bejövős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Andzsella

2018. december 25.

Hasonló az Estee Lauder DW-hez. Az illata festékszerű, folyékonyabb, építhetőbb a fedése. Ezenkívül ugyanazt tudja - egész nap fed és viszonylag matt.
Egyszer kaptam egy mintát NC 30 árnyalatban - világos volt de kipróbáltam :D
Nem tudom mi lehet az árnyalatom az DW-ből 5W1 a téli. Azt hiszem ez az NC 46/47nek felel meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Egyszer kaptam egy mintát NC 30 árnyalatban - világos volt de kipróbáltam :D

Nikkii0326

2018. december 22.

Nagyon szeretem. Kombinalt borom van igy egyben nagyon zsiros is meg szaraz is. A szaraz reszeket picik kiemeli de ez nem az alapozo hibaja hisz matt vegeredmenyt iger ami viszont nalam mukodik is. Nagyon regota keresek egy olyan alapozot ami tenyleg mattit es matton is tartja a boromet. Az illatat nagyon nem szerettem az elejen de minel tobbet hasznalom annal jobban kedvelem. Nekem az ontogetos kivitelezessel sincsen bajom. Nagyon szepen elfedi a csunya pattanasos boromet de nem teljes fedesu azert amit en nem banok:) csak ajanlani tudom zsiros/ pattanasos borueknek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Nocturama

2018. december 19.

Már régóta vágytam rá, ezért a hétvégén beszereztem.
Nagyon jó kis árnyalatot talált nekem az eladó hölgy, szépen illeszkedik a bőrömhöz, tartós és könnyű vele dolgozni. A fedése nem teljes, de építhető, viszont nekem több rétegben egy kicsit maszkszerű lett. Az illata nagyon nem kellemes és sajnos sokáig érződik.

UPDATE:
Szivaccsal felütögetve elképesztően szép bőrképet ad és már az illatát is kezdem megszeretni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Már régóta vágytam rá, ezért a hétvégén beszereztem.

UPDATE:

pnkvln

2018. december 13.

Aláhidratálást megkövetelő alapozó! Én a Mac Natural Radiance Pinket használom alá, mert gyorsan hidratálja a bőröm, és azután teszem fel az alapozót!
Tökéletesen fed, olyan az arcom mintha nem is lenne rajta alapozó és hozza a formáját egész nap. :) Szükség esetén még rá is tudok építeni napközben, ha reggel gyengébben vittem fel, és délután egy találkozó vagy akármi miatt mégegy réteget rászeretnék tenni. Egyébként sok alapozóval ellentétben, ebből a teljes arc esetén sem kell sokat felhasználni, mivel jól kenődik. Azt hallottam, hogy minden egyes nap nem ajánlott a használata mert megváltoztatja a bőr szerkezetét negatív irányba, de én még semmilyen változást nem vettem észre, pedig már régóta használom. Viszont nagyon odafigyelek a bőrömre!
Az illata szerintem elhanyagolható, inkább legyen smink szaga, mint valamilyen parfümös extra kemikáliás műanyagnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

brsgabriella13

2018. december 2.

Több mint 3 hónapja használom a pattanásosabb napokon,teljesen meg vagyok vele elégedve. Ecsettel és szivaccsal is szépen lehet felvinni, a problémásabb területeken könnyen építhető. Rengetegen megdicsérték már, hogy milyen egyenletes és szép a fedése meg a finishe. Akinek borsos az ára, annak javaslom hogy valami akció keretein belül vásárolja meg, mert úgy jóval olcsóbban be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Aryaa

2018. november 17.

Nekem ő a nagy ő a face and body mellett. Ez alkalmakra valami hihetetlen! Mindennapokra nem tudom elképzelni, de ha csak egy-két különlegesebb napom van, el se tudnék képzelni mást! Csodás a fedése, nem maszkos (rajtam, szivaccsal dolgozom el), matt marad még akár 6-8 óra viselés után is! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

EllaToth

2018. november 16.

Az üzletbe nagyon segítőkész alkalmazottal választottuk ki a nekem megfelelő színt.
Már egy hónapja használom és nekem nagyon bejött, bejön. Egész nap fent marad, a fedése számomra tökéletes, mert az apróbb bőrhibáimat, elfedi. A nagyobb bőrhibákra használom a hozzá illő korrektort. És számomra egybe tuti kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

bkata91

2018. november 12.

Évek óta ezt használom. Meg vagyok vele elégedve, reggeltől estig bírja. Szuper tartós, és nem szárítja a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ritazsofia

2018. november 7.

Kedvenc! Drágának tűnik,de nagyon kevés kell belőle - nekem 10-11hónapig elég napi használat mellett. Tartós, vízzel nem jön le maradéktalanul, de egy micellás víz elég hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)