MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
FDA

2018. október 28.

Jól fed, könnyű vele dolgozni, nem emeli ki a száraz részeket, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

petrara

2018. október 21.

Az NC15-os korrektor tokeletesen illik a borszinemhez, es gondoltam akkor az NC15-os alapozo is jo lesz. Tevedtem! Mar felvitelkor is narancssargasabb es sotetebb mint a korrektor, es utana meg oxidalodik is! Meg igy is vilagosabb mint mas ilyen arkategoriaju alapozo legvilagosabb arnyalata, de egy nagy csalodas volt, mert egyebkent nem egy rossz alapozo. Legkozelebb az NC10-et veszem, ha nem talalok mas markanal ilyen vilagos szint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Brami

2018. október 13.

Nem igazán voltam megelégedve vele, hiszen amikor rendeltem magas fedőképességűként reklámozták, de valójában inkább egy közepesnek felel meg. A szaga jellegzetesen büdös vagy inkább borzalmas, ami egy ilyen drága terméktől számomra szokatlan. Nem volt túl tartós sem, így semmiképpen sem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

anitahd

2018. október 6.

Nagyon régóta keresem az igazit, reméltem most megtaláltam, de sajnos nem. 1 hónap napi használat után a következôket látom:
(-) a bőrömön sokkal több lett a kisebb nagyobb pattanás sajnos, így bizonyíthatta fedőképességét.. A patikra legalább 3-4 rétegben kell kenni és valamiért csak azokról pikkpakk le is kopik
Az "illata" borzalmas
(+) a fix+ - al lefújva tartós, 8-9 órát szépen kibír, persze ha semmi olyat nem csinálok.
Tökéletesen eltalálták a színt a bőrömhöz.

Valószínű alkalmi alapozónak fogom elhasználni és a hétköznapokra tovább keresgélek. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Az "illata" borzalmas
Tökéletesen eltalálták a színt a bőrömhöz.

Petrablue

2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!
Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem lettunk baratok. Szamomra igazi penzkidobas volt.
Estee Lauder DW-t hasznaltam es amikor kifogyott gondoltam megprobalom ezt az agyondicsert MAC alapozot. Nem is ertem miert akartam kiserletezni, mert a DW annyira de annyira jol mukodott az arcomon...
Nagyon gyenge a fedese, foleg egy DW-hez kepest, pedig az sem maszk hatasu szerintem.
De az meg csak hagyjan, hogy gyenge fedesu, vegulis van akinek olyan a bore, hogy ez eleg lenne ra, de elkepesztoen gyorsan es ocsmanyan kopik!!!!!!! Foltokban kopik le, nagyon csunya!! Kb 3 ora utan.

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...

beautyfanrb

2018. augusztus 22.

Az első alapozó, ami passzol a bőrszínemhez. Napi használatra jó, fedése közepes, így a korrektort sajnos nem tudom elengedni. Én nem tartom építhetőnek - de valószínűleg ez bőrtípus függő - nekem több rétegben már beleül a pórusaimba, hiába hidratálok,primerezek alá. Ha MAC púdert viszek fel rá ugyanez a helyzet. Viszonylag hamar kopik, de legalább egyenletesen. Nem hinném, hogy újra veszem, egyenlőre még keresem az igazit, mert ez egyértelműen nem az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

natulcien

2018. augusztus 18.

Nem szeretem ezt az alapozót. Győzött a kíváncsiság, meg annyian odavannak érte, ezért vettem egyet itt KM-en, de nekem nem vált be. Mondom mik a problémáim. Nincsenek különösebb bőrhibáim, ezért az enyhe fedésű alapozókat részesítem előnyben. Vannak jobban fedő alapozóim is azért, Guerlain, Shihseido, így ezekhez tudok viszonyítani. Ez az alapozó maszkos, beleül a ráncokba és öregít. Sose jártam még így alapozóval, hogy rosszabbul nézek ki vele, mint nélküle. Megpróbáltam továbbadni rajta de senkinek nem kellett, így gondoltam kísérletezek vele. Se kevés adagban se nagyobb adagban nem szép. Blenderrel, kézzel, sigma ecsettel is próbáltam. Ok. amint felviszem szép, de természetes fényben és közelebbről már látszanak a fent leírt hiányosságai. 6 óra viselés után úgy megkopik, hogy vállalhatatlan, és ráadásul foltokban és csúnyán kopik. A zsepi leszedi az orrom körül és szerintem az én példányomon a színkód is el van írni. Az állítólag pont megfelelő NW22 olyan sötét, hogy még a legbarnultabb állapotomban is necces. A Batch kódja alapján jó a szavatossága, pedig már arra gondoltam lejárt. Egyáltalán nem igazodik a bőrszínhez és mintha oxidálódna is 6 óra alatt. Hatalmas csalódás ez az alapozó a Guerlainhoz és a Shiseidohoz képest. A kedvenc természetes hatású alapozóimhoz meg nem is hasonlítom, mert nem egy kategória. Szóval most kísérletezek vele. Világos alapozók sötétítéshez és mattosításához használom. Arra talán el tudom használni, de ha valakinek pont egy egy NW22-esre lenne szüksége nagyon olcsón megszámítom, nem fájna a szívem érte.
2018.május 8

Ismerkedünk. Magában még mindig nem szeretem, de más alapozókkal egész jól együttműködik. Szín keverésre, mattosításra, fedésnövelésre jól tudom használni. Talán jobban hozzábarnultam, de már nem is annyira sötét. Érdekes ez az alapozó, mert egyre többet nyúlok hozzá kísérletezésképp. Kap plusz egy csillagot.
A saját márkájú Mirage Noir face and body alapozójával keverve nagyon jól működik. Szép természetes lesz a végeredmény, de a fedés marad. így szeretem használni, és már elég barna is vagyok hozzá. Megéri kísérletezni vele, mert szépen keverhető eddig mindennel, amit hozzáadtam, állagromlás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

2018.május 8

mgina007

2018. augusztus 2.

Hatalmas csalódás ez az alapozó számomra, pedig annyira akartam szeretni. Az állaga nagyon jó, a szín szuperül el lett találva, nagyon szép is az összkép mikor felkenem. DE! A nap közepére konkrétan nem marad festék az arcomon, akkor sem, ha Mac Fix+-szal lefújom! Pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm, sőt száraz, és irodai munkát végzek, tehát nincs kitéve nagy terhelésnek. Nálam innentől kezdve sajnos szóba sem jöhet, főleg, hogy az EL Double Wear nálam a nagybetűs alapozó, azzal egy lapon sem lehet említeni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Elvira321

2018. július 6.

Vegyes arcbőröm van így elég nehéz volt jó alapozót találni. Még tesztelés alatt, de úgy néz ki ez vált be eddig a legjobban. Könnyű eldolgozni, nem nehéz viselet és nem fénylik félóra múlva az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Arcsy

2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon kényelmes alapozó, újra veszem kategoriás

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)