MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
KERESEM!  -NC30- MAC Studio Fix Fluid Alapozó NC30
Ár: 7000 , Eladó: brieb
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Neubauter

2018. május 22.

NW15, ha egyenletes, eros fedes kell, akkor ot hasznalom. Sajnos nem tokeletes, mert par ora utan csikossa valik az arcon, de tartos, nem fenyesedik, ugyhogy osszessegeben szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

eyeye

2018. május 13.

A korrektorával együtt vettem meg. Az eladó hölgy segített a színválasztásban. Az NC15 lett a befutó. Vékony rétegben viszem csak fel, így közepes a fedése. Tartós, kicsit ugyan kopik nap közben de azért délután is (számomra) láthatóan ott van az arcomon. Nem érzem soknak vagy nehéznek. Nem fénylik tőle az arcom. A pumpa nagyon hiányzik róla. Nem vagyok benne biztos, hogy legközelebb is ezt választom, mert nem lett olyan nagy szerelem, mint a korrektora de mindenképpen jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Lina14

2018. május 11.

nekem az NW10 a szinem
a szinet szepen eltalaltak a boltban, igazodik hozzam
nekem a mindennapokhoz eleg a fedese, blenderrel szepen el tudom dolgozni
egesz tartos, de zsiros borrel jelenthetem hogy 7-8 ora utan atfenylik, bar a hidratalotol/primertol fuggoen ez lehet akar kevesebb is
a szaga valoban eros, de szerencsere gyorsan elillan
konnyu tuladagolni, akkor vaskos es nehez kinezetu lesz, erdemes aprankent dolgozni, ugyanis lehet epiteni, de nem fog pattanasokat elfedni, korrektor kell melle
nem ul bele az arc vonalaiban, nekem gyorsan leszarad, ugyhogy gyorsan kell vele dolgozni
az illatanyag miatt nem erdemes erzekeny arcra\arcfeluletre felvinni, szemkornyeket mindenkeppen el kell kerulni
nekem a korrektoraimmal szepen egybeolvad
ha a borom erzekenyebb (foleg a honap bizonyos reszeiben), akkor kicsit tudja pirositani, azonban porus eltomest vagy pattanasokat nem tapasztaltam
nem mozdul el, leszedni talan olajos micellas vizzel a legjobb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem az NW10 a szinem
a szinet szepen eltalaltak a boltban, igazodik hozzam
nekem a mindennapokhoz eleg a fedese, blenderrel szepen el tudom dolgozni
a szaga valoban eros, de szerencsere gyorsan elillan
nekem a korrektoraimmal szepen egybeolvad
nem mozdul el, leszedni talan olajos micellas vizzel a legjobb

ritair

2018. május 8.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam. Drága, de szerintem ha valamibe megéri befektetni, az egy jó alapozó. Rengeteg színben kapható, így még én is megtaláltam a nagyon világos bőrömhöz tökéletesen passzoló (NC15) árnyalatot. Sűrű állagú, de könnyen eldolgozható. Erős, mégis természetes a fedése, egyáltalán nem maszk hatású. Tökéletesen tart egész nap anélkül, hogy megváltozna a színe és kiszárítaná a bőrt, ami nekem különösen fontos volt, mikor stewardessként használtam hosszú járatokon. Hogy még természetesebb és krémesebb legyen, keverni szoktam hozzá egy pici BB krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

grey

2018. április 27.

Nem lett kedvenc. A dogériás alapozókkal nem voltam megelégedve, sosem találtam megfelelő színt, fedést, a legtöbb alkoholt is tartalmaz. Gondoltam beruházok egy minőségibb darabra. Jobb fedésre számítottam, a finishe néha tetszik néha nem, de legalább segítenek az eladók megtalálni a tökéletes színt. Egyébként engem nem szárított (kombinált, kissé száraz bőröm van). Double weart vettem most helyette mert bár drágább, de erősebb fedése is van, így abból kevesebbet kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Feketebarbi

2018. április 23.

NW10-eset (legvilágosabb rózsaszínes tónus) rendeltem meg. Sűrű, jól fedő, építhető, egységesíti az arcszínt. Viszont!!!!! Sajnos ő is oxidálódik a bőrön kb fél óra elteltével 1 árnyalattal lesz sötétebb (ennél az árnyalatnál nem természetes rózsaszín lesz), ha várunk még egy kicsit akkor ez 2 árnyalatig fog elcsúszni. Ezzel csak annyi a probléma, hogy otthon felkened, tükörben makulátlan, beülsz a kocsiba és természetes fénynél is hibátlan az összkép.... Elkezdődik a pörgős munkanap, önbizalommal teli vigyorral intézed a dolgod, amíg észre nem veszed, hogy malacrózsaszín a fejed. És sokan csak este esnek haza, amikor a félhomályban még mindig fedő alapozót elégedetten mossák le, pedig az már régen nem az a szín amit reggel felkentek :(((
Világos bőröm van, de inkább sápadt mint fehér, bele sem merek gondolni, hogy egy porcelánfehér bőrt mennyire elcsúfíthat, mikor átcsap rákszínű árnyalatokba....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Kittyke27

2018. április 15.

Az első olyan alapozom, ami után nem akarok mást keresni. Helytáll a zsíros borommel szemben, tud erősen is és közepesen is fedni, nem maszkos, jól lehet eldolgozni. Érdekes szaga van, másnak lehet büdös, de szerintem nem az ráadásul szerintem az a borzalmas ha egy alapozonak parfüm szaga van.
Ő nekem a tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Ő nekem a tökéletes :)

KovacsEszti

2018. április 7.

Egyszeruen Z S E N I A L I S.

Kezdjuk ott, hogy nagyon sok alapozot vegigprobaltam mar, de ez volt az, aminek a hasznalata utan rengeteg bokot kaptam.

A fedese kozepes, de konnyeden epitheto, nagyon termeszetes a hatasa, miutan felviszem, egy csodalatos arcbor koszon vissza ram: kipihent, egyseges, ude.

A longwear correctorral hasznalom egyutt oket napi szinten es mondhatom, hogy a ket cucc bajnok egyutt, mar a tobbedik dobozzal fogyasztok ezekbol a fajtakbol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Egyszeruen Z S E N I A L I S.

MJeanette

2018. március 27.

Többet vártam ettől az alapozótól. :/ A pozitív jelzések miatt vettem meg, nagyon sajnálom, hogy nekem nem vált be. Nem rossz, de ha választanom kéne inkább egy Estée Lauder lenne a befutó. Nem elég erős a fedése, és nap közben lekopik primer és púder használata ellenére is. Viszont mindennapos használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

fannivagyok

2018. március 26.

Számomra ez a tökéletes alapozó.Ma használtam elösször de teljesen le vagyok nyűgözve. Elösször kicsit húztam a számat , hogy több mint 10-ezer forintot kell kiadnom egy alapozóért amit mikor megláttam nem is volt olyan nagy. Nem vártam tőle nagy csodát. Eddig minden alapozómat (catrice , essence, stb..) reggel felvittem szivaccsal , de pár óra múlva már úgy néztem ki mint aki bele fejelt a vakolatba. Olyan volt mintha egy maszk lenne rajtam és teljesen összecsomósodott. Ma reggel kaptam meg mint ahogy említettem és nagyon izgatott voltam már-már a szín miatt is mivel rendeltük. Mikor felkentem elösször picit megijjedtem , mert azt láttam , hogy nem fed teljesen,ekkor gondoltam h lehet kicsit többet kell belölle felvinni. Mikor kész lettem és jobban megvizsgáltam , nem hittem a szememnek. Az arcom sima volt, nem látszodtak a pattanásaim,nem volt maszk hatása. Egyszerűen tökéletes és remélem a véleményem nem fog változni.
Barátnőmnek sokkal problémásabb a bőre. Nála is ez az alapozó egy megváltás volt viszont az ő egyenletlen börén nem volt annyira szép.
Hátrány:nincs hozzá pumpa és addig kell lötyögetni ameddig ki nem folyik.
(ne haragudjatok a sok helyesírási hiba miatt)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Hátrány:nincs hozzá pumpa és addig kell lötyögetni ameddig ki nem folyik.
(ne haragudjatok a sok helyesírási hiba miatt)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)