Subrina

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2019. július 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Direkt színpigmenteket tartalmazó hajszínező lotion keratin és napraforgó kivonattal, mely intenzíven színezi és táplálja a hajat, felfrissíti a hajszínt, a haj fényessé és egyenletessé válik. A színpigmentek megtapadnak a haj felszínén, így a következő hajmosásnál kimoshatóak.

• A megújult hajszínező lotionok intenzíven színezik, táplálják és rögzítik a kívánt színárnyalatot
  • Napraforgóolaj kivonat és keratin tartalmukkal táplálják a hajat
  • A hajszínező lotionokban lévő direkt színpigmentek megtapadnak a haj felületén, ezáltal frissítik a színárnyalatot
  • Segítenek eltüntetni az első ősz hajszálakat

Mirabylia

2019. július 5.

Szőkített hajra használtam hamvasítóként, illetve hajszínezőként. Vizes hajra vittem fel kesztyűvel oszlatva. Rá kell jönni, hogy hogyan és mennyit kell fújni. A sárgát szépen kiütötte, ha akartam akkor színezte a hajam. Sötét szürkés kékes árnyalattól világos pasztell levenduláig árnyal. (Attól függ milyen az alap és mennyit fújni.)
Én a 7/2 füst szürkét használtam és szerettem. Egyetlen hátránya, hogy savas ph-val rendelkezik (ph kiegyenlítés miatt), így kicsit "tapadós" tud lenni tőle a haj. Viszont nekem a rövid hajon ez a formázás miatt jól jött. Később úgy használtam, hogy argán olajos hajvégápolót kentem a hajamra (Avon Advanced Techniques, spray előtt vagy után), amivel remek kombinációt alkottak a hajamon! Megszűnt a tapadós érzés és a nehezen kezelhetőség.
Nyilván erősen függ a hajtípustól és a szerkezetétől, meg az alapszíntől a végeredmény. Nekem is időbe telt rájönni, de ár/érték arányban remek választás.
Biztosan fogok még venni, remélem sokáig kapható lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Biztosan fogok még venni, remélem sokáig kapható lesz.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.