Subrina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Energy tonik erősíti a hajat, felgyorsítja annak növekedését és csökkenti a hajhullást.

Különleges összetevői: komló kivonat, B5 provitamin (panthenol)

Yubiri

2013. augusztus 16.

Szokásos alkoholos hajtonikos illatú. Frissíti a fejbőröm. A hatásával meg vagyok elégedve, én azért vásároltam meg, mert amit szoktam (a De Miclén Herba csalános hajszeszt) nem kaptam és ezt vettem helyette. A tájékoztató azt írja, hogy hajmosás után kell a fejbőrbe masszírozni, és ne öblítsem ki, de mivel nem szeretek ilyen büdös, tartós szagú lötyiket a fejemen hagyni, ezért én hajmosás előtt szoktam. Ugyanannyira vagyok vele elégedett, mint a csalánossal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.