Subrina

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muffinmonsuta, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Subrina Recept Strong Hair hajhullás elleni sampon

Hatékony hajerősítő összetevőivel elősegíti a hajnövekedést és csökkenti a túlzott hajhullást

• komló kivonat hatékonyan mérsékeli a hajhullást
  • köles kivonat erősíti a hajat, a hajgyökereket energiával tölti fel és serkenti a haj növekedését

Kiszerelés: 200 ml, 400ml

anitakiara

2017. június 10.

A történetem onnan indul, hogy évek óta seborrheás fejbőrrel küzdök, amire csak a Neutrogena t-gel fort vált eddig be. Viszont a hajam eléggé hullik mostanában (kb1-2 éve) így fodrászkellékesben megvettem ezt a sampont és hozzá a hajszeszt. Olvastam korábban jó kommenteket a termékről, ezért mertem belevágni. Az első 2 mosásig semmi baj nem volt, de kb a 4. utàn a seborrhea visszatért, így nem tudom folytatni a kúrát :( nőtt a hajam, de nem tudom mennyit köszönhetek a samponnak és mennyi az "önerő" ebből. A viszketés miatt csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

mizantrop

2016. október 29.

Először is a képen látható sampon nem az, ami a leírásban található (már jeleztem az adminisztrátoroknak). A helyes név: Subrina Recept sensitive action korpásodás elleni sampon érzékeny fejbőrre. Fő összetevői a körömvirág és az octopirox. Én évek óta csak Recept sampont használok a hajamra, a koffeines változata is nagyon jó. Még a régi fodrászom ajánlotta a korpásodásra hajlamos, érzékeny fejbőrömre, itt jegyezném meg, hogy a Recept korpásodás elleni hajtonik is nagyon jó, ha éppen "bedurvul" a helyzet. De mióta Receptet használok, igazából nincsenek nagy problémáim. Egyetlen baj vele, hogy nehezen beszerezhető (főleg külföldről).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

muffinmonsuta

2013. december 23.

Tegnap vettem a fodrászkellékbe 900ért és este megmostam vele a hajam! Illata számomra kellemes,jól habzik és selymes lett tőle a hajam! Remélem beváltja a hozzáfűzött reményeimet.

UPDATE: Észrevehetően gyorsabban nőtt a hajam,egészségesebb,és nem hullik annyira totál megérte az árát újra fogom venni! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.