SUGU Beauty

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2020. január 28.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az arcradír párnácskák segítenek a tökéletes bőr elérésében, összehúzzák és minimalizálják a pórusokat. Összetevőik javítják a problémás, aknéra hajlamos bőrt.

Szulfátmentes

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gomoripetra

2022. augusztus 14.

Bevallom őszintén, hogy impulzus vásárlás volt, a csomagolás fogott meg, szerintem borzasztóan cuki. Maga a termék nem volt rossz, végeredményben tette a dolgát, bár hatalmas változást nem tapasztaltam. Ár-érték arányban viszont nem gazdaságos, illetve a használata sem túl komfortos. Kipróbáltam, de biztos vagyok benne, hogy nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

CoolMyMc

2021. február 15.

Bár nem szoktam sminkelni, csak ritkán de nagyon szépen levitte a sminkemet. Egyetlen egy dolog a baj ,hogy az illatanyag irritálja a bőrömet, de akinek a bőre bírja az illatanyagot annak nagyon szívesen ajánlom. Tetszik ,hogy vegán és cruelty free. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

Celaena

2020. szeptember 8.

Nekem szépen leszedte, amit le kellett a bőröm is puhább lett, de szerintem hibás terméket vettem, mert a fehér részéről már jott le az a vatta darabokban és összeállt krémdarabok voltak az alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.