Eucerin

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lszkatalin, az összetevőket feltöltötte: benedetta, Módosítva: 2013. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Védi az arcbőrt a napsugárzás okozta bőrproblémákkal szemben.

• könnyű, finom állagú
  • vízálló
  • matt arcbőrt eredményez

Ár: 3000 , Eladó: Bravujke
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Személyes átvétel budai régió, posta, foxpost
Virvatuli

2019. szeptember 7.

Önmagában használva kegyetlenül kiszárította az amúgy is száraz/vízhiányos bőrömet, félre is tettem egy darabig, de megfelelően rétegezve (arcpermet, szérum, könnyű hidratáló) végül is ez lett a nyári kedvencem, főleg 30+ fokban. Nem volt túl sok a réteg, nem izzadtam le, egész nap komfortosnak éreztem az arcomat, nekem a szememet sem irritálta. Sminkelni is tudtam rá, a BB krémet ugyan ledobta, és foltos lett tőle, de pl. a Clinique Fit alapozómmal jól működött együtt. Négy csillag, mert azért eltartott egy darabig, amíg kikísérleteztem, hogyan tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

nikiii.*

2019. május 28.

Az elején szerettem (normál bőröm van). Nagyjából egy hónapja használom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Először is nem mattít, nagyon csillog utána az arcom, viszont elég száraz érzetű lesz, hiába hidratálok alá rendesen. A pórusaimat nem tömítette el, ez kifejezetten pirospont, de hiába rázom fel mindig, nagyon erősen érződik belőle az alkohol. A szememet bántja, pedig nem is viszem a krémet a közelébe -- nagyjából húsz perce kentem fel a mai adagot, és még mindig könnyezek. Sajnálom, mert könnyű volt beszerezni -- keresek tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

zsofi1986

2019. március 12.

Ősszel vettem meg a terméket, de sajnos nekem tul sok benne az alkohol, nagyon lehet érezni, és mattítani sem 100 százalékig teszi a dolgát. Tetszett hogy magas fényvédő faktor van benne. Legközelebb viszont nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

sziluetta

2019. március 2.

Télire vettem, azért mert a másik fényvédőm nem mattít, és mattítót kerestem mellé. Váltva használom őket, sminkmentes napokon ezt, mattító BB alá amazt. Hát először nagyon tetszett, tényleg mattít, szép bőrképet ad. DE alkoholos, ezért mindennap nem használnám, kukacosodik és darabokban jön le, mellesleg nagyon szárít, valszeg az alkohol miatt és pici szárazságfoltok jelentek meg tőle az orcámon. Szagra se a legkellemesebb, és néha brutál mód lemattít (pedig mindig ugyanazt a mennyiséget használom), annyira hogy az már természetellenes. Tehát nem újravevős, és mindennapi használatra sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Hermina99

2019. február 27.

Ősszel vettem meg, téli fényvédőként kezdtem el használni, de a vége a flakonban maradt, váltanom kellett. Első hetekben kedveltem, mert valóban matt eredményt adott, hamar beitta a bőröm így a reggeli rutinba is könnyen beilleszthettem sminkelés előtt. De pár hét használat után valami megváltozott. Ugyanúgy felráztam a flakont alaposan, eloszlattam alaposan, a mennyiség is stimmelt, de mintha egy másik fluiddal lett volna dolgom, a szaga sokkal erősebben alkoholos lett és a sminket is valahogy nehezebben oszlattam el rajta.
Első riadalmamban a CC krémet hibáztattam, de egy kis kísérletezgetés után rájöttem, hogy ez a természetellenes, narancssárgás bőrtónust a fényvédő eredményezi. Most olvasom, többen is írják, hogy az alapozókat is besötétíti. Nekem nem csak az alapozó helyett használt CC krémet színezte meg, hanem az arcbőrömet is, este a smink lemosása után sem a megszokott árnyalatot láttam- ez azért valljuk be, ijesztő. Ekkor tettem le végleg, tértem vissza egy régebbi fényvédőmre, pár nap után végre nem látom magam narancssárgának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

ilovebeauty

2018. augusztus 21.

Imádom, egész nyáron ezt használom! Tényleg mattít, fel sem merül, hogy csillogna tőle a bőröm. És valóban védi a bőrömet, én az arcomra és a dekoltázsomra használom. Az pedig külön öröm, hogy a szemem körül extra érzékeny bőrömnek semmi baja tőle. Tuti biztos, h jövőre is ezt veszem. Ja, és nagyon sokáig elég, egy nyarat simán kibír. Smink alá is tökéletes. 5 csillag mindenképp!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

csvik

2018. június 20.

A gyógyszertárban ezt ajánlották a pattanásos, zsíros bőrömre. Könnyű felvinni, kevés is elég belőle, alapozó alá szoktam használni. Télen vettem meg az elsőt és akkor jó volt mert nem fényesedett át hamar. Nyáron másabb a helyzet, kicsit fénylik az arcom de nem cserélném le mert nem tömíti el a pórusokat és ennek nagyon örülök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

zsuzska78

2018. március 22.

Sokáig keresgéltem az arcomra fényvédő krémet. Nap allergiám van, később májfoltjaim lesznek + rozáceára való hajlam szóval összetett a story. Persze arra megint más kell, nehogy már ne tudjam mire költeni a pénzem :-)Tavaly tavasszal gondoltam ezt próbálom ki, a nap allergiám hál' Isten nem jött elő. Viszont a májfoltokkal nem bánt el. Az orcámon sosem látott comedók jöttek elő. Idén mást keresek. Zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom, a nagy melegben nekem is csillogott a bőröm. Az alkohol is elég zavaró. Ez ketteske..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Bradshaw

2017. október 27.

Idén nyáron próbáltam ki először, és nagy barátok lettünk. Szuper fényvédő! Nagyon kellemes az illata, és hiába kicsi kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

lanefox

2017. október 21.

Tényleg kevés kell belőle, és mattít is kb 1óráig, utána olyan fényes vagyok mint egy diszkógömb, pedig sose voltam. Viszont tényleg nem égett le az arcom és nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.