Sun Ozon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 98SzAnDi19, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Erős védelem a finom, napra érzékeny gyerekbőrre. Illatanyagok nélkül nyújt azonnali védelmet.

Vízálló

thatscrazy

2021. május 12.

A @skinsbyvivi oldal ajánlására vettem meg, azóta használok először tényleg rendesen mindennap fényvédőt. Nekem nagyon tetszik, nem csípi a szemem. Minden nap alig várom, hogy felkenjem, mert haszálat óta kevésbé jelennek vagy maradnak meg pigmentfoltok a bőrömön! (Nem is merek belegondolni, mikor anya tanácsára csak kimentem “őket napoztatni” semmi fényvédelem nélkül)
10/10 és jó az ára, köszi Vivi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

10/10 és jó az ára, köszi Vivi!

Pocak

2021. május 11.

Úgy szerettem volna szeretni. Én is arcra vásároltam az elején még valahogy meg is voltam vele békülve. De aztán egyszerűen nem akarta az arcom beszívni, folyamatosan olyan fehér réteget hagyott, kukacosodott egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni :( De, ami a legjobban zavart, hogy az Octocrylene-től kifolyt a szemem. Nyáron majd test többi részére elkenegetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Bolgarka

2021. május 11.

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel. Egyrészt az nagyon jó, hogy nincs benne illatanyag és alkohol, a finishe szép. Viszont nagyon csípi a szemem, ha véletlen belemegy, ott a halálom, és nagyon büdös... Próbáltam hozzászokni, de konkrétan olvadt aszfalt szaga van... Alapvetően amúgy úgy vettem, hogy ha nem jön be arcra, testre tökéletes lesz nyáron. Egyébként testre nagyon jó, hamar beszívódik, és nem ragadok tőle, arcra már neccesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Nikolett9

2021. május 11.

Arcra vettem a tudatos bőrápolás miatt. Az összetevők szépek, jó az is, hogy nincsen benne parfüm. Nagyon világos a bőröm, könnyen leég, ezért döntöttem a legmagasabb faktor mellett. Arcra kenve azonban nagyon lilás, sápadt beütése lett az arcomnak a fehér réteg miatt, ami csak nagyon lassan tűnt el. És ezután pedig nagyon fényes maradt az arcom. Valahogy a szemembe került, pedig nem vittem fel nagyon közel a szempilláimhoz. A szemembe kerülése után le kellett mosnom az egész arcomat, és a szememet is kétszer kellett kiöblítenem, annyira csípett, nem tudtam nyitva tartani a szememet. Nyáron biztosan elhasználom majd testre, de az arcomra nem kenem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

bucieli

2021. május 5.

Csatlakozok az előttem szólóhoz, tényleg jó, szemen kívül mindenhova kenem..
Kicsit macera kettő fényvédővel szórakozni reggel..
Viszont nem potyog, nem pereg, bírja az újrakenést, szépen mutat arcon.
Akinek nagyon érzékeny a szeme az kerülje :)
Valószínűleg nem veszem újra, de elhasználom.
Pozitívum még, hogy fillérekbe kerül és könnyen beszerezhető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Csatlakozok az előttem szólóhoz, tényleg jó, szemen kívül mindenhova kenem..
Kicsit macera kettő fényvédővel szórakozni reggel..
Viszont nem potyog, nem pereg, bírja az újrakenést, szépen mutat arcon.
Akinek nagyon érzékeny a szeme az kerülje :)
Valószínűleg nem veszem újra, de elhasználom.
Pozitívum még, hogy fillérekbe kerül és könnyen beszerezhető

SzilviSzilva

2021. április 28.

Arcra vettem, sajnos mint kiderült teljesen alkalmatlan a célra. Először örültem, mert szépen el tudtam dolgozni, nem maradtam fehér foltos, nem kukacosodott, kicsit fényes maradtam de az nem zavart. Viszont nagyon csípi a szemem, még azután is könnyezem, hogy az egész arcomról lemostam. Nyáron megy testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Vivus94

2021. április 28.

Update:
Eltelt egy hónap, de nem kedveltem meg jobban, nagyon fényes-zsíros réteget hagy az arcomon és ezzel nem tudok megbarátkozni. Nagyon nehéz a krém a kombinált bőrömnek, a nyári fülledt melegben elviselhetetlen lenne ezt használni.

Én is kísérleti fázisban vagyok még vele, egyelőre amit el tudok mondani róla, hogy nem hagy fehér réteget, nem irritál (az oktokrilén ellenére sem), szépen eloszlatható a bőrön. Az eddigi egyetlen hátránya, hogy az én kombinált bőrömön borzasztó fényes réteget hagy, ami idővel is csak részben szívódik be. Erre megoldásként egy kis púdert használok, de ez a kompromisszum a részemről nem biztos, hogy ideális lesz a nyári nagy hőségben (tekintve, hogy borzasztóan izzadós vagyok, nyáron nem viselem el a sminket magamon). Szóval még ki kell találnom, hogy hogyan tudnánk összeszokni teljesen, viszont számomra ár-érték arányban pillanatnyilag ez a legjobb fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Update:

Pocokkiralylany

2021. április 27.

Kb. 3 hete használom, megfelelő alternatívát kerestem fényvédőre nem horror áron. Alapvetően jól teszi a dolgát, néhány dologra kell figyelni, egyébként teljesen jól szuperal. Nem kell túl sokat kenni, mert akkor kifehéredik, de ha megvan a megfelelő mennyiség, akkor nincs fehéredés és viszonylag hamar be is szivodik. A szemkornyekkel óvatosan, mert tud csípni, és én rettenetesen környezetem tőle, ugyh arra figyelni kell h szembe semmiképp se kerüljön (mondjuk ez logikus :p) de a környékére se ahonnan izzadt sah vagy bármi más formájában bele tudna szivárogni.
A harmadik dolog h tapasztalataim szerint érdemes megvárni míg a hidratalot beszívja a bor teljesen és csak utána felkenni, különben nagyon kifenyesedik és nehéz rátenni pluszban bármit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Kitti0120

2021. április 24.

Ahogy azt előttem is írták nekem is azzal van a problémám,hogy csípi a szememet.Nagy csalódás,pedig azt hittem,hogy tényleg jó lesz ha egy ilyen tudatos bőrápoló tanácsolja. A másik probléma a fehér réteg és a csillogás amit maga után hagy a krém. A testemre elhasználom de az arcomra inkább keresek egy jobb fényvédőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 24.

f_fancsu

2021. április 23.

Tudatos arcápolásba kezdve vettem ezt a fényvédőt. Könnyű textúrájú, jól eldolgozható krém. Nekem nagyon fénylett az arcom tőle, mindenképp púdereznem kellett. Egy ideig teljesen jól működött nálam, viszont két hét használat után már nem volt jó. Ha jó pár órát volt fent, akkor erősen irritálni kezdte a szememet. Pedig szem környékre nem nagyon kentem. Valószínűleg az oktokrilén volt a ludas, mert amióta váltottam mentes fényvédőre, nincs ilyen gondom. Ettől független ha jön a meleg, nyári idő, a vállamra el fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.