Sun Ozon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: 98SzAnDi19, az összetevőket feltöltötte: jak27, Módosítva: 2022. április 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Erős védelem a finom, napra érzékeny gyerekbőrre. Illatanyagok nélkül nyújt azonnali védelmet.

Vízálló

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Annuss

2022. április 26.

Nem tudom használni, mert borzalmasan csípi a szemem. Könnyezem tőle majd egy óráig, úgy hogy kihagytam a szemkörnyékem. Emellett nagyon sűrű és fullasztó érzés arcon. Minimális fehér réteget hagy, csillog és ragad is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Zsozs

2022. április 10.

Amikor elkezdtem a tudatos bőrápolást, ez volt a második fényvédő amit kipróbáltam (előtte a Balea egyik fényvédőjét vettem meg, az nagyon nem varázsolt el), erről jókat olvastam egy-két embernél, így gondoltam teszek vele egy próbát.
Nagy kiszerelés, olcsó, így csodát azért nem vártam tőle, de ez nekem sajnos nagyon-nagyon nem jött be. Tisztában vagyok vele, hogy nem kimondottan arcra való, de találkoztam már olyan fényvédővel, ami ennek ellenére ott is szuperül működik. Na, Ő nem tartozik közéjük.
Eszméletlenül nehéz és sűrű állagról beszélünk, ez a két ujjnyi mennyiségnél már egészen nehezítő tényező. Az eloszlatásával még csak-csak megbírkóztam, de olyan szinten fullasztónak éreztem a viselését, hogy két hét küzdelem után inkább lemondtam róla. Abban az időben már kezdett meleg lenni, így amellett, hogy megfulladtam alatta, még tocsogott és folyt is a fejem, pedig én bőszen púdereztem rá, de nem ért semmit.
Szóval nálam melegebb időben, smink alá egyáltalán nem vált be, hidegben, esetleg smink nélkül nem tudom, hogy teljesíthet, én már sajnos biztosan csak a testre fogok neki esélyt adni.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 10.

Mute311

2022. március 19.

Kicsit testes, de még kellemes így is az állaga, hagy egy kis fényes fehér réteget, amit lehet korrigálni egy kis púderrel, de iszonyatosan csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Dicci

2022. február 14.

Sajnos nagyon nehezen fogy...Eléggé ragad. Olyan esetben használom, ha itthon vagyok, esetleg kirándulás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

hajni959

2021. november 10.

Nem rossz, de nem is lett a kedvencem. Én arcra és testre is használom, nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Ami viszont nagyon zavar az a fehér, fényes réteg, amit maga után hagy. Ezt néha púderrel sem tudom teljesen eltüntetni, lemattítani. Viszont az összetevői szépek, könnyen beszerezhető és az ára is baráti. Elhasználom, de arcra keresni fogok egy másik fényvédőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

tátombák

2021. július 10.

A táskámba szoktam bedobálni, nagyon várom, hogy elfogyjon. Nagyon ragacsos, bringatúra úgy nézek ki, mint a ragacsos légypapír, csak muslicákkal. A hajlatokban összegyűlik, és végig érzem, hogy van rajtam valami, amit a 40 fokban nem szeretnék magamon érezni.

Jó tulajdonsága, hogy ha véletlenül rákerül a fekete pólómra, akkor egy nedves törlőkendővel vagy egy kis vízzel könnyen és nyomtalanul eltávolítható. A másik pozitívum, hogy tartós: fürdéskor sikálnom kell magamról, ennél nem működik az a módszer, hogy "majd a víz megoldja".

És most ezzel a véleménnyel lehet nem leszek népszerű, de szerintem akkor lehetne reális elvárás az arcon/nyálkahártya közelében történő használat, ha ez a terméken fel lenne tüntetve. Vannak kifejezetten arcra való fényvédők, én inkább költök rá külön 3000 forintot, mint hogy egy olyan termékkel kísérletezzek, ami a lábszáramon sem szívódik be rendesen, ha a kellő mennyiséget kenem rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Bolgarka

2021. június 7.

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel. Egyrészt az nagyon jó, hogy nincs benne illatanyag és alkohol, a finishe szép. Viszont nagyon csípi a szemem, ha véletlen belemegy, ott a halálom, és nagyon büdös... Próbáltam hozzászokni, de konkrétan olvadt aszfalt szaga van... Alapvetően amúgy úgy vettem, hogy ha nem jön be arcra, testre tökéletes lesz nyáron. Egyébként testre nagyon jó, hamar beszívódik, és nem ragadok tőle, arcra már neccesebb.

Update - maszk alá katasztrófa... Befülled, össze-vissza folyik, nagyon nem jó... Testre még mindig jó, de arcra továbbra sem lesz a kedvencem.

Update 2 - tegnap voltam valahol, ahol épp aszfaltoztak. Tényleg olvadt aszfalt szaga van. Baromi fura :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

MissKrux

2021. május 31.

Kb. 2 hete használom, akkor működik jól a rutinomban, ha csak G&G C-vitamint teszek alá. A megfelelő mennyiség felvitele után kb 10 perc mire annyira beszívódik. Előnye az ára, és a könnyű beszerezhetősége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Bius9611

2021. május 24.

Nagyon kedvezményes áron lehet hozzájutni, és a fényvédelemben valóban hatékony. Viszont én is inkább testre ajánlom, vagy szárazabb arcbőrre, mert az én kombinált bőrömre sok, nálam is diszkógömb hatást lehet elérni vele, egyszerűen muszáj púderrel lemattítanom. Illetve sajnos az oktokrilén nekem is irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Steba

2021. május 18.

Nem lett a kedvencem, csillog a fejem tőle, mint a diszkógömb. Hagy egy kis fehér réteget is, nehezen szívódik be a bőrbe. Az oktokrilén nagyon csípi a szemem. Testre elhasználom,de arcra nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.