Sun Ozon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suzy, Módosítva: 2012. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Magas védelem a napra érzékeny, még le nem barnult bőrre.

sziluetta

2019. június 20.

Akciósan vettem 1000Ft-ért, naponta használtam munkába menet, annyira nem jött be az illata, de úgy voltam vele, hogy jól van majd elfogy, aztán veszek valami mást. Végül eljött az első strandolós nap a barátokkal, és természetesen csak nálam volt naptej, így mindenki ezt használta (szóval jó sok bőrön teszteltük), és mostmár baromi elégedett vagyok vele, szerzek is majd még belőle. A hófehér bőrű srácok hátán konkrétan látszott hol nem érte a naptej nap végére, a naptejjel bekent rész szép hófehér maradt, máshol meg rák vörösre égtek. Nekem kicsit kevésbé leégős bőröm van, az enyémet is nagyon szépen védte, illetve párom barna bőre is védve volt általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Alessia

2019. június 14.

Az a bajom vele, hogy nagyon ragadós, nincs utána olyan jó érzésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Az a bajom vele, hogy nagyon ragadós, nincs utána olyan jó érzésem.

dunaimano

2019. január 17.

Jajjaj az alkohol nagyon zavar a második helyen... :( Nyáron kaptam kuponnal, ingyen, sokat nem használtam. Most vettem elő, hogy a karjaim téli fényvédelmére jó lesz, de picit irritál sajnos, és nagyon száraznak érzem utána a bőröm. Kár, mert jó illata van, kicsit sűrű, de könnyen eloszlatható és viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

wildrose

2018. november 6.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú naptej, könnyen eloszlatható, gyorsan és maradéktalanul szívódik fel. Fehér, könnyen piruló bőrömet tökéletesen megvédte a leégéstől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

KulcsarKriszti

2018. augusztus 8.

Ár érték arányban a legjobb naptej. Sosem égtem le , mikor használtam. Hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

prinszepsz

2017. szeptember 8.

Nagyon jó kis termék, nagyon szépen lebarnultunk. Nem tudok rá negatívumot mondani. Jövőre is ezt fogom megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

darido3

2017. július 11.

Kedvenc markam :) Jol ved!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Kedvenc markam :) Jol ved!

tara95

2017. július 4.

Abszolút okés. Ez a nyári testápolóm. Hamar beszívódik, nem allergizál, jól véd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

bettina28

2016. december 18.

Többször is használtam már ennek a márkának a naptejeit, szeretem őket, jól beváltak. Az illatuk jó, jól szuperálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

borb.biaa

2016. augusztus 26.

Hétvégén vettem az eheti nyaraláshoz, a testemre egész héten ezt használtam, és nagyon tetszik a hatása. Nagyon fehér bőröm van, ha nem figyelek oda, gyakran megégek, de most még egy kicsit sem pirultam meg, és nem is irritált, pedig az alkohol miatt féltem ettől, mivel arra szokott kényeskedni a bőröm. Pluszpont még, hogy kedvező ára van, és szerintem is véd annyira, mint a drágább fényvédők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.