Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maycily, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

• Magas védelem a napra érzékeny, irritációra hajlamos, még le nem barnult bőrnek.
  • Azonnali UVA/UVB védelem.
  • Könnyen szétoszlik, vízálló, gyorsan beszívódik, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.

Kiszerelés: 200 ml

Annai

2019. július 31.

Átlátszó fényvédőt kerestem a hagyományos naptejek helyett amik általában látható fehéres réteget hagynak a bőrön. Féltem a bőröm, ezért a nyári napokon sosem indulok el otthonról anélkül, hogy ne kenjek fényvédőt a karomra, esetleg a vállamra. A célnak nálam megfelelt. Kevésbé észrevehető mint a naptej. Jól véd.
Igaz, hogy hagy némi fénylő hatást, ami engem nem zavar, sőt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Igaz, hogy hagy némi fénylő hatást, ami engem nem zavar, sőt....

silver

2019. július 7.

Néha én magam is meglepődöm rajta, hogy bár több mint 6 éve krémmániázok, még mindig be tudok dőlni egy-egy akciónak, és utánaolvasás nélkül megvenni olyan huszadrangú termékeket, mint amilyen ez is. Szerettem volna egy pumpás, testre való naptejet. A tocsogós zsíros fényét még megbocsátom, elvégre nyáron diszkógömb vagyok függetlenül attól, hogy mit kenek magamra, ez már igazán nem oszt, nem szoroz. Amivel problémám van, az az érdes száraz kivörösödés, amit ez a naptej a bőrömön okozott, és aminek eltűnéséhez több mint egy hét kellett. Gyanítom, hogy az oktokrilén a ludas, érdemes utánaolvasni ennek az összetevőnek. Ami engem illet, jó messzire el is fogom kerülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Katulin

2016. augusztus 26.

Nagyon erős alkohol szaga van, nem hiszem, hogy bármivel is jobb lenne ezt beleégetni a bőrbe, mint csak simán védelem nélkül menni a napra :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Nicolett022

2016. július 25.

Direkt spray formájú napvédőt kerestem a könnyebb használhatóság miatt, és ez tökéletesen meg is felelt az igényeimnek. Nem égtem le, a vízben sem jött le rólam, nem irritálta az érzékeny bőröm, és számomra az sem volt nagyon zavaró, hogy tényleg kicsit olajos maradok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.

kendahajadra

2015. június 14.

A hatásával nem voltam maximálisan elégedett, miután megláttam első helyen a denat. alkoholt, végleg abbahagytam a használatát! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

jaka.timea

2014. augusztus 6.

Évek óta ezt használom! Tudom, h elvileg nem lehetne arcra használni, de nekem az elvileg nem zsirosito Biodermatol és Eucerintól is tiszta pattanásos lesz az arcom egy (tengerparti) nyaralás után.. :( ettől viszont semmi! Először a Garnier folyékony pumpását használtam, de az drágább és csípte is az arcbőröm egy kicsit, ez viszon nem csíp, és sokkal olcsobb is (harmadába kerül). Jövő nyáron is csak ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Klarissy

2014. július 24.

A könnyebb, gyorsabb és nyomot nem hagyó felvitel miatt kerestem spray kiszerelésű szert - mindezeknek pedig megfelel ez a termék.
Az illatát viszont nem szeretem, emellett szerintem nagy hátránya, hogy arcra nem tudom használni (egyrészt az alkohol miatt, másrészt az olajos fénye miatt - ami egyébként a test többi részén tényleg nem zavaró így nyáron).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Tincsa

2014. július 7.

Nekem nagyon bejött ez a napozó spray, tetszik az illata, kicsit olajos, de egyáltalán nem zavaróan, picitt csillog is tőle a bőrünk, úgy vettem észre a vízben sem nagyon jön le :) szóval én szeretem.. ilyen áron pedig teljesen megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

maycily

2011. július 12.

Napégés ellen tapasztaltan hatásos, viszont amit ígér, hogy nem lesz tőle olajos a bőr, háát...nem állja meg a helyét! Az olajos réteg a bőrről egy idő után felszívódik, fél-egy óra múlva, tehát indulás előtt ezt kalkuláljuk bele! Azt írják, hogy a ruhán nyomot hagyhat, hát igen az olajat nehéz kiszedni, főleg a fehér holmikat fogja meg. Viszont ennyi pénzért ( akcióban 1000 alatt) másik 30 faktoros navédőt nem kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer