Sundance

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kategória:   Egyéb

A bőrnek néhány órán belül egyenletes barna színt kölcsönöz napozás nélkül. Az ápoló hatóanyagoknak köszönhetően selymes és puha bőrérzetről gondoskodik. Az extra száraz felvitel miatt alkalmas arcra egyaránt. Minden pozícióból permetez.

Timcsi77

2019. július 6.

Én is cáfolnám, hogy ezt a terméket nem gyártják, nemrég vettem a Dm-ben. Háromszor futottunk neki a párom segítségével az önbarnítózásnak, mindhárom alkalommal kudarcot vallottunk.. az eredmény egyszerűen katasztrófális. A lábamat abszolút nem fogta be, vagy ha mégis 1-2 sötét folt árulkodott róla, mintha használtam volna valamit. A karom belső felszínén, nyakamon szintén így jártam. Egyedül
az arcom sikerült foltmentesen és ott egész szépen látszott is. Pedig alaposan radíroztam előtte. Úgyhogy fogalmam sincs mit rontottunk el vagy önmagában a termék nem jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

baratidorina

2019. június 27.

Butaság hogy ezt a terméket már nem gyártják, 2 hete vásároltam. Nekem szuperül bevált, nem foltos, nem büdös, nem ragad, rögtön fel lehet öltözni és még olcsó is! Megjegyzésként még annyi, hogy szerintem minél barnább valaki, annál szebb színe lesz. Fehér ágyneműmet sem fogta be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

szamii7

2019. június 18.

Bárcsak szép színe lenne...
de nem nagyon van neki. Pedig olyan jó, hogy nem krém állagú, nem kenődik, nem ragad, egy pillanat alatt beszívódik!

Sajnos az én bőrömhöz nem passzolt. Vékonyan fújva mintha semmit nem csinált volna, teszteltem a karomon és olyan... trumpos narancssárgás színe lett a karomnak. Innentől nem tesztelem vastagon egész testen :D Világosabb bőrre lehet jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Bárcsak szép színe lenne...

rosa.love

2019. május 24.

Majdnem megfulladtam, mire az egesz testemet befujtam. De tenyleg.
Viszont az hatalmas elonye, hogy abszolut nincs zsiros erzete,nem erzem ugy, hogy fulldoklik alatta a borom.
Hasznalata nehezkes, mert tenyleg betolti a teret, csaladtagok nem igazan toleraljak. Es vegso soron a tenyerbe kell fujni es ugy eldolgozni, mert mashogy fogalmam sincs, hogy hova jutott es hova nem, leven teljesen atlatszo, rogton felszivodo anyag.
Alkohol jocskan van benne, kicsit csip, de hamar elillan.Szine rajtam szokasos Sundance minoseg, szep barna, jo nem az a 100%ig igazi szin, de jobb, mint a hullafeher...
Annak ajanlom, akinel fo szempont, hogy ne egy poruseltomito,zsiros reteget hagyo kremet kenjen magara. Vagy annak, aki csak a labait akarja barnitani, es van lehetosege udvaron, szabadban felfujni.
Osszessegeben azt kaptam, amit vartam, egy jo kis nyaralos kezdőszín.
Amugy most vettem a Dmben, nem kifutott termek, mint ahogy az adatlapjan szerepel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Majdnem megfulladtam, mire az egesz testemet befujtam. De tenyleg.
Osszessegeben azt kaptam, amit vartam, egy jo kis nyaralos kezdőszín.

kompothal

2019. március 28.

Egyik ismerős miatt vettem meg, mert nagyon dicsérte. Őszintén... 1 Ft-ot sem ér. Nem fog semmit, ha fog is akkor foltosan, pedig radíroztam előtte és próbáltam normálisan felfújni a testemre, de a hajlatokban összegyűlik és kb fekete lesz. Szaga az elviselhetetlen, hányinger keltő, hajnalban felkeltem, hogy milyen büdös vagyok. Elviselhetetlen. Úgy repül a kukába ahogy van!!! Senkinek sem ajánlom!! Max ha fogyókúrázni akar, mert a szagtól még étvágyad sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Brigoca

2018. augusztus 9.

Félve és reményvesztve vettem meg, hiszen nagyon fehér a bőröm, amivel a szolit kerülnöm kell, viszont rengeteg önbarnítót kipróbáltam már az avontól a doveig, de mindtől vagy sárga lettem vagy foltosan kopott. Ráadásul iszonyat büdös önbarnító szaguk volt. Kíváncsiságból csak megvettem ezt a sprayt azelőtt hogy véleményeket olvastam volna, és hihetetlen de napi 3 fújás után olyan színem lett mintha egésznap kint lettem volna a napon!!! Nem kentem el, csak fújtam. Kicsit furcsa szaga van de elviselhető! Imádom és abszolút nem csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

BrigittaKtn

2018. június 17.

Nem fuztem hozza nagy remenyeket, mivel varandos vagyok, igy a szoli kilove, napozni meg nem kockaztatok.. de igy is csalodas volt. Este, alapos radirozas utan befujtam magam. Nagyjabol meg masfel orat kellett varnom, hogy megszaradjon, meg igyis ragadtam ossze vissza. Arrol nem is beszelve, hogy olyan egetett cukor szagom volt, hogy mar lehet attol kabultam be.. :D aztan az ejszaka kozepen a remalmombol riadtam fel. Olyan szaga volt a karomnak, mintha egett volna a borom. Undorito. Lehet a terhesseg es a szagok.... de nem volt ilyen problemam eddig a szagokkal a 29het alatt :D szoval nem foghatom arra.. reggel elso dolgom volt lezuhanyozni. De a szag meg mindig kisert.. es nem tudom elnyomni semmivel.. a zuhanyzobol kiszallva, a baratom megjegyezte, hogy jelentkezzek szereplo valogatasra a Simpson csaladba.. soha tobbet nem hasznalnam.. most azota 3x furodtem hatha kicsit kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

eszterhernadi

2018. június 8.

Az első fújás volt egy kicsit büdösebb, de utána nem éreztem. Használatelőtt bőr radíroztam, és sea vajas krémet használtam,abszolút a sea vaj érződik a bőrömön . Egy árnyalatot barnultam első használat után. Természetes hatású. Az arcomra nem fújtam, oda kendőt használtam. Nem fogott meg semmit a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

hadri

2018. június 1.

Nagyon világos a bőröm és se napozni, se szolizni nem szeretek. 700 ft-ért vettem a Dm-be múlt héten, úgyhogy nem tudom tényleg kivonták-e és én az utolsó darabot hoztam el, vagy csak télen nem volt. Elég erős illata van, de már egy használat után is látszik a hatása. Sokáig elég, én egész testre használom. Külön plusz pont neki, hogy gyorsan beszívódik és nem fogja össze az ember ágyneműjét. Ha találok még belőle a Dm-be, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

AlexandraKatona

2018. május 8.

Nagyon megtetszett a boltban, mert a többi önbarnítóhoz képest nagyon jó árban van. Nagy reményeket fűztem a spray kiszereléshez is, mert nagyon praktikusnak és könnyen elosztlathatónak tűnt. Csak hogy a szaga BORZASZTÓ!!! A bőrömre fújva olyan szaga lett az egész testemnek mint az égett bőrnek vagy mint amilyen szaga van a bőrnek szoli után csak 1000x erősebb és nem lehet megszabadulni a szagtól!! Hiába kentem rá erős illatú testápolót, nem tudta elnyomni, és a zuhany se segített... a hányinger kerülget tőle. Mellesleg a színe sem az igazi, elég sárgás... egyszer használtam, megy a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin