Sundance

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kategória:   Egyéb

A bőrnek néhány órán belül egyenletes barna színt kölcsönöz napozás nélkül. Az ápoló hatóanyagoknak köszönhetően selymes és puha bőrérzetről gondoskodik. Az extra száraz felvitel miatt alkalmas arcra egyaránt. Minden pozícióból permetez.

primrose

2021. július 13.

Valószínűleg ez egy kiváló termék, csak én vagyok tapasztalatlan a használatában, mert szerencsés genetikával kreol bőrrel rendelkezem, ami egyébként hófehérre fakul Naptól messze. :D De tényleg.
A napozás viszont öregít, tehát kerülöm.
Azaz jött ez megoldásnak. Szép színe lett a bőrömnek, csakhogy nem vettem komolyan az instrukciókat.
Majd legközelebb. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

A napozás viszont öregít, tehát kerülöm.
Majd legközelebb. :)

wendy99

2021. június 23.

Nem igaz, hogy nem gyártják, ma vettem a DM-ben. Nem vártam sokat mivel előzőleg próbált sundance termékekben mind csalódtam, viszont ez a spray meglepően jóra sikerült. Végre egy olyan barnító ami nem ragacsos testápoló formában van, nagyon könnyen fel lehet vinni, nem irritál és kellemes az illata is. Gyorsan be is szívódik ellentétben a sok önbarnító testápolóval... nekem sokkal kellemesebb érzetet ad mint az önbarnító krémek. Azoktól mindig ragadtam tapadtam órákon keresztül... ettől simán lélegzik a bőröm, szinte alig érezni hogy bekentem magam vmivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

dorottya5881

2021. április 28.

Egy ismerősöm ajánlására vettem meg, előtte egy másikat használtam amivel nagyon elégedett voltam de nagyon nehezen szivodott be így kerestem mást. Akkor vettem meg ezt.. de nem jutottam vele sokáig. Délután kipróbáltam a kezemen egy kis részen ami szinte azonnal égni, duzzadni kezdett majd bevörösödött. Hatalmas szerencse , hogy nem egyből a fejemre kentem .. szóval nálam ezzel le is írta magát ez a termek . Hozzáteszem, hogy semmire nem vagyok allergiás pedig rengeteg onbarnitot használtam már , tehát nem akarom elképzelni, hogy ennek milyen összetevői lehetnek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

thatscrazy

2021. április 26.

Nagyon meg voltam vele elégedve!
Ráébredtem, hogy én utálok a napon szenvedni és várni, hogy barnuljak, plusz minden alkalommal, mikor barnulni szeretnék elsőre leégek aztán jön csak a barnulás és többet nem égek le. Tehát itthon a vizsgáimra készülve úgy gondoltam, meghozom magamnak előre a nyári hangulatom és kipróbálok életemben először egy önbarnítót.
Emellett döntöttem, mivel féltem, hogy a bőröm egy krémet nem szív be olyan gyorsan.
Átlátszó, szóval nem követhető olyan mértékben, hogy hova fújkáltad már el, ami talán kicsit negatívum lehet.
Nekem két fújkálásra volt elég. Elsőre kicsit foltos maradtam mert nem igazán tudtam hogy kell az ilyesmivel dolgozni, de másodjára, az első hibáit figyelemebe véve nagyon szép eredményt értem el.
Mindenképpen újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Nagyon meg voltam vele elégedve!
Mindenképpen újraveszem!

Bonnieoo7

2020. augusztus 7.

2020.07.20. Kapható, elég kellemetlen a téves információ, de ennél még rosszabb, hogy ez tényleg áttetsző! Azaz semmi, de semmi színe nincsen. Vékony rétegben szórtam be a lábszáramat, s elkentem, pedig az volt ráírva, hogy ne tegyük. Sajnos semmi változást nem tapasztaltam. Random választottam, szerettem volna kevesebb mennyiségű terméket vásárolni -
ugyanis a normál méret mindig rámpunnyadt. Pénzkidobás!

2020.08.07. Azóta adtam neki mégegy esélyt, sokkal többet fújtam belőle, most nem kentem el, mert az van ráírva! Ezt komolyan venni nagy butaság volt, mert 6 napig narancssárga csíkos, foltos lábakkal közlekedtem. Undorítóan néztem ki, ráadásul eseményen kellett épp megjelennem, az új szoknyámban... nagy hiba volt! Lesúlytó véleményem van erről a termékről és az 1 csillagot is csak azért adom, mert anélkül nem véleményezhetek. 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

ugyanis a normál méret mindig rámpunnyadt. Pénzkidobás!

Timcsi77

2019. július 6.

Én is cáfolnám, hogy ezt a terméket nem gyártják, nemrég vettem a Dm-ben. Háromszor futottunk neki a párom segítségével az önbarnítózásnak, mindhárom alkalommal kudarcot vallottunk.. az eredmény egyszerűen katasztrófális. A lábamat abszolút nem fogta be, vagy ha mégis 1-2 sötét folt árulkodott róla, mintha használtam volna valamit. A karom belső felszínén, nyakamon szintén így jártam. Egyedül
az arcom sikerült foltmentesen és ott egész szépen látszott is. Pedig alaposan radíroztam előtte. Úgyhogy fogalmam sincs mit rontottunk el vagy önmagában a termék nem jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

baratidorina

2019. június 27.

Butaság hogy ezt a terméket már nem gyártják, 2 hete vásároltam. Nekem szuperül bevált, nem foltos, nem büdös, nem ragad, rögtön fel lehet öltözni és még olcsó is! Megjegyzésként még annyi, hogy szerintem minél barnább valaki, annál szebb színe lesz. Fehér ágyneműmet sem fogta be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

szamii7

2019. június 18.

Bárcsak szép színe lenne...
de nem nagyon van neki. Pedig olyan jó, hogy nem krém állagú, nem kenődik, nem ragad, egy pillanat alatt beszívódik!

Sajnos az én bőrömhöz nem passzolt. Vékonyan fújva mintha semmit nem csinált volna, teszteltem a karomon és olyan... trumpos narancssárgás színe lett a karomnak. Innentől nem tesztelem vastagon egész testen :D Világosabb bőrre lehet jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Bárcsak szép színe lenne...

rosa.love

2019. május 24.

Majdnem megfulladtam, mire az egesz testemet befujtam. De tenyleg.
Viszont az hatalmas elonye, hogy abszolut nincs zsiros erzete,nem erzem ugy, hogy fulldoklik alatta a borom.
Hasznalata nehezkes, mert tenyleg betolti a teret, csaladtagok nem igazan toleraljak. Es vegso soron a tenyerbe kell fujni es ugy eldolgozni, mert mashogy fogalmam sincs, hogy hova jutott es hova nem, leven teljesen atlatszo, rogton felszivodo anyag.
Alkohol jocskan van benne, kicsit csip, de hamar elillan.Szine rajtam szokasos Sundance minoseg, szep barna, jo nem az a 100%ig igazi szin, de jobb, mint a hullafeher...
Annak ajanlom, akinel fo szempont, hogy ne egy poruseltomito,zsiros reteget hagyo kremet kenjen magara. Vagy annak, aki csak a labait akarja barnitani, es van lehetosege udvaron, szabadban felfujni.
Osszessegeben azt kaptam, amit vartam, egy jo kis nyaralos kezdőszín.
Amugy most vettem a Dmben, nem kifutott termek, mint ahogy az adatlapjan szerepel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Majdnem megfulladtam, mire az egesz testemet befujtam. De tenyleg.
Osszessegeben azt kaptam, amit vartam, egy jo kis nyaralos kezdőszín.

kompothal

2019. március 28.

Egyik ismerős miatt vettem meg, mert nagyon dicsérte. Őszintén... 1 Ft-ot sem ér. Nem fog semmit, ha fog is akkor foltosan, pedig radíroztam előtte és próbáltam normálisan felfújni a testemre, de a hajlatokban összegyűlik és kb fekete lesz. Szaga az elviselhetetlen, hányinger keltő, hajnalban felkeltem, hogy milyen büdös vagyok. Elviselhetetlen. Úgy repül a kukába ahogy van!!! Senkinek sem ajánlom!! Max ha fogyókúrázni akar, mert a szagtól még étvágyad sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin