Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2012. június 11.

Kategória:   Fényvédők

20-as fényvédő faktor, azonnali védelem, vízálló.

Kiszerelés: 200 ml vagy 50 ml

bluesky87

2017. május 30.

Egyik kedvenc naptejünk! Gyorsan beszívódik, könnyű szétkenni a bőrön, nem hagy zsíros érzetet maga után. Tengerparton is maximálisan védett egész héten, nem égtem le, pedig sokat voltam a tűző napon! Ha izzad az ember, vagy vízbe megy, azért érdemes újrakenni a bőrre, de ez már csak az én kis szőrszálhasogatásom.... :) 5 csillagot érdemel a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

nikolett00

2015. június 19.

Kellemes az illata, jól elkenhető és hatékonyan véd! Megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Kellemes az illata, jól elkenhető és hatékonyan véd! Megéri :)

firea

2013. március 27.

Ez a kedvenc naptejünk. Könnyen beszívódik, nem látszik, hogy be vagyunk kenve. Nem túl erős, lehet mellette barnulni is, de a leégés ellen véd. Most már a gyerekeknek se használunk erősebbet, mert ők amire jön a nyár, már úgyis szép barnák, a nekik gyártott zsírosabb krémeket pedig ki nem állhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

horzso

2012. augusztus 31.

A fiam használta a nyaralás alatt, világos bőrű, nem extrán, de azért világos. Nem égett le egyszer sem, pedig volt, hogy két órát labdáztak a vízben. Az igazsághoz tartozik, hogy a vízen kívül árnyékban voltunk, tehát nem volt intenzív napozás, ennek ellenére közepesen barna színe lett. Naponta kétszer kenve nagyon jól teljesített, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Saphira

2012. július 10.

Kellemes, gyengéd illata, gyorsan beszívódó állaga elnyerte a tetszésem. Könnyen leégő bőröm, még csak meg sem pirult, sőt halvány barna színem lett a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Viki000

2012. július 6.

Nem zsíros, nem hagy vastag fehér nyomot és jól véd a leégés ellen. Ma sajnos a szabadban kellett lennem a déli órákban egy órát, és a karomra, vállamra ezt használtam. Kiállta a próbát. Ami viszont nekem nem tetszik, hogy izzadsággal azért elég könnyen lejön, tehát vízbe szerintem valami stabilabb fényvédő kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

aprouleany

2012. július 5.

Olcsó naptejet kerestem, de persze csupa olyan nyelven van a flakonon a leírás, amit nem értek, így csak az volt a cél, hogy 20 faktoros legyen és vízálló. Nem tudtam, hogy bőröregedést gátló a termék, de ha tudom, sem számított volna, ez csak plusz pont neki, hogy gátolja a bőr öregedését (ha valóban gátolja). Elég gyorsan beszívódik, tipikus naptej illata van, nem zavaró, a fényvédelmével is elégedett vagyok. Világos bőröm van, ezért nyáron kb. 10-15 perc napon tartózkodás után már elkezd leégni a bőröm. Már jópár hete használom ezt a naptejet, legutóbb egy mozgalmas kertben/udvaron töltött délutánon volt alkalmam igazán tesztelni: 2 óra felé kentem be magam vele, és az erős napsütésben egészen naplementéig tette a dolgát, nem kellett újra kennem magam, pedig izzasztó volt a szorgoskodás, és egyáltalán nem égtem le, lett egy kis egészséges, halványbarna színem. Ötöst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol