Sundance

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes23, Módosítva: 2021. június 30.

Kategória:   Fényvédők

• Illatanyagmentes
  • Mikroműanyag- és oktokrilénmentes

Teokleia

2022. május 27.

Nehéz, fehér krém, elsőre szinte pánikba estem amikor felkentem. Megdöbbentő, de tényleg nem nagyon hagy fehér réteget, eloszlatni sem nehéz, bár meg kell dolgozni a bőrön. Enyhe sápadtság és erős olajos bőrérzet az eredmény, három réteg púder talán lefedi. Az összetevőlista szép, de elájulva nem vagyok. Nem veszem újra. Tanító vagyok, a gyerekeim karjára, lábára elhasználom így nyár elején a nagy melegben, játszótéren - arra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

fanni200005

2022. március 31.

Nagyon nehéz állaga van, felkenés után nagyon fényes és ragacsos. Száraz bőrűeknek eltudom képzelni, hogy beválik, pláne ilyen áron, és fehér réteget sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Timi0102

2022. február 5.

Nehéz állaga van, több ideig kell eldolgozni, hogy eltüntessük a fehér réteget. Önmagában nem használom, mert brutál fényes lesz tőle a bőr és az alapból is nagyon zsíros bőrömmel érdekesen mutatna, így smink alá használom a mindennapokban, úgy tökéletesen együttműködik a termékekkel és nem fényesedik át rajtuk keresztül sem. Összességében így meg vagyok vele elégedve, nagyon tartós is, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 5.

emilia_99

2022. január 20.

Nekem nagyon erősen ragadt és fehér lett tőle az arcom, szinte rögtön le is mostam. Elsőre ilyen ragasztópaszta érzést adott, érdekes, hogy másoknak bevált az itteni vélemények alapján. Szerencsére csak 600 Ft volt, de így az első élményem után nem szívesen kenném az arcomra többször. A kis kiszerelése miatt ilyen vészhelyzeti napvédőnek tudom elképzelni amit magammal viszek nyáron (és itt sem arcra kenve).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Gyomber32

2022. január 13.

Nyaralasra vittem magammal a termék mini kiszereléset. Még azt a mennyiséget sem tudtam teljesen elhasználni, ragad tőle a bőr, alig szivodik be, és nálam rengeteg apró pattanast okozott. Nyilvan ez extrém helyzetben volt, 38 fok, pára és több réteg az ujrakenes miatt. Tény, hogy legalább fehér réteget nem hagyott es nem égtem le vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

lisbeth10

2021. november 18.

Az állaga, amit nem szeretek benne. Sokáig tart, mire púderrel valamennyire le tudom mattítani és a kezeimen is ragacsos érzetet hagy, de cserébe tartós és nem érzem száraznak a bőrömet. Azt mondtam magamnak, nem fogom újravenni, de már a második tubussal használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Mute311

2021. november 17.

Nagyon, nagyon nehéz, nagyon nagyon csillog tőle a képem, mint ha belefejeltem volna egy zsíros kenyérbe, de viszont eléggé tartós, nem izzadom le, ami szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

zsofbar77

2021. július 1.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Szerintem nincs nehéz állaga (jó, nem egy koreai fényvédő könnyedségével rendelkezik) és az összetevői is szépek. Fehér réteget nem hagy, csak fényes marad utána a bőr, de ez púderrel korrigálható. Fontos volt számomra, hogy ne kukacosodjon a fényvédő, na ez nem kukacosodik szerencsére. 😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0