Sundance

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2021. március 10.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Szenzitív naptej gyermekeknek.
  • Vízálló, illatanyagmentes.
  • Azonnal óvja a bőrt.
  • UVA+UVB-védelemmel.
  • A nagyon érzékeny gyermek bőrre.

schnau.adelle

2021. szeptember 29.

Arcra használom.
Az eddigi legjobb fényvédő, amit a drogériából próbáltam.
Tetszik, hogy ezért az árért jó nagy mennyiséget kapunk.
Nekem zsíros bőröm van, hamar beszívódik és a nap folyamán nagyon minimálisan fényesedik ki.
Előfordul, hogy fehér foltok maradnak az arcomon felvitel után, ilyenkor púderezni szoktam.
Egyéb észrevétel: ha sok réteg szérumot teszek fel, akkor kukacosodik. (Általában csak c-vitamin szérumot használok reggel, felvitel után várok 5-10 percet és utána viszem fel a fényvédőt, így nem fog morzsolódni.)
Most ősszel tökéletes lesz a 30-as, de nyárra keresnem kell belőle 50-es verziót. Ahogy látom kifutó darab, remélem nyárra visszahozzák.. sajnos későn fedeztem fel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Arcra használom.
Az eddigi legjobb fényvédő, amit a drogériából próbáltam.
Tetszik, hogy ezért az árért jó nagy mennyiséget kapunk.

cicamokusz

2021. augusztus 17.

50 faktoros változatát használtuk a kisfiammal, arcra is. Könnyen beszerezhető, olcsó, jó összetételű. Hátránya, hogy önmagában elég fényes lett tőle az arcom, valamint hagyott egy fehér réteget maga után, de lehetett rá sminkelni. Most kipróbálok más fényvédőt is, de azt gondolom, hogy fogom még újra vásárolni, mert összességében nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Cseresznye1006

2021. augusztus 17.

Összetétele, ára miatt vettem, elsősorban testre, nem csak gyereknek. Könnyű elkenni, jól véd, egyáltalán nem égtünk le használata során. Bár nem állt szándékomban, de végül az arcomra is kentem, nem okozott iritációt, nem csípte a szemem. Egyedüli apró negatívum, hogy hagy egy halvány fehér réteget a bőrön, de véleményem szerint ezt ellensúlyozza a sok jó tulajdonága.
(Tekintettel arra, hogy arcra csak strandon használtam, így azt nem tudom hogyan viselkedik smink alatt.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

fagnes

2021. augusztus 7.

Fizikai fényvédőt kerestem, ami illatmentes, ezért próbáltam ki a dm Sundance kids termékét. Nagy csalódás volt. Nagyon vízes állagú, ami nem feltétlenül lenne baj, ha védene, nem csak leégtem vele, de hámlottam is utána, ami velem sosem szokott előfordulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

zimmbo

2021. július 15.

Ud: a nagy melegben már nem bírom elviselni az arcomon, oda most kimondottan arcra való mattítós fényvédőt használok, de ősszel biztosan visszatérek erre az olcsó és jó alternatívára.

Könnyen beszerezhető, megfizethető, számomra megfelelő összetételű fényvédő. Arcra használom, de ahogy kerülnek le a textilek, testre is fogom. Az elmúlt 2 hónapban nem okozott semmilyen problémát, nem lettem tőle pattanásos, nem irritálja a szemem. A "téli napsütésben" jól szerepelt, később meglátjuk mennyire véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

7ot

2021. július 6.

A környék összes dm üzletében vadászom az 50-es verzióját, de mindig csak csak ez volt, még a kicsiből sem találtam, így beértem ezzel, mert elfogytak a meglévőim. Hamarabb is beadhattam volna a derekam, ez is tök jó, én meg úgyis igyekszem minél jobban kerülni a napot.
Arcon is szépen el tudom oszlatni, nem maradok fehér (csak az orrom tövénél kell jobban figyeljek) és nem irritál. Sminkelni nem sminkelek nyáron, púdert viszont kell rá tennem, mert nagyon fénylik az amúgy nem zsíros bőrömön is. Ez nem ért meglepetésként.
Mindezek mellett baráti ára van, az összetevők is szuperek (a mai állás szerint), nagy a kiszerelése és nem kell rendelgetni. Átmeneti megoldásnak szántam, de szerintem maradok ennél, amíg kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

kissagi19

2021. június 25.

Kis cuki 50 ml kiszerelésben vettem, táskábadobálósnak szeretem. Ha a fiúk pancsolni mennek, akkor bedobom nekik, hátha kennek magukra...
Arcra is kipróbáltam, és testre is. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Arcra is kipróbáltam, és testre is. Hibátlan.

KJuliska

2021. június 21.

Testre használom, oda tökéletes. Arcon próbáltam, de nagyon zsíros volt a nap végére tőle a bőröm, és nem is teljesen tűnt el a fehérség órák után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Babika20

2021. május 24.

Arca használom és eddig nagyon bevált. Az én kombi bőröm úgy vettem észre szereti. Nem jöttek ki pattik tőle. Sminkelni nem sminkeltem még rá. Igaz, vad nyári napok még nem voltak, de eddig jól szuperál. Pár perc alatt szívódik be és nincs utána rossz, fura érzet a bőrön. Ajánlom, olcsó és könnyen elérhető fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Tinkili

2021. május 17.

Ár-érték arányban a legjobb termék amit találtam. Sem alkohol, sem illatanyag, sem octocrylene, emellett 50 faktoros, és 200ml/ 1700 Ft. Az állaga lehetne jobb, hiszen ha kellő mennyiséget viszek fel akkor igencsak fehér nyomot hagy az arcon, és fénylik is, amit lepúderezek színes púderrel. Plusz pont, hogy a tubus még környezetkímélőbb, hiszen szelektíven gyűjthető. Ha az arcomra találnék is jobb (de drágább) fényvédőt, a testemre akkor is biztosan ezt használnám. És van belőle utazó kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol