Sundance

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Fényvédők

20-as faktorszámú napvédő ajakbalzsam az érzékeny ajkaknak, B12 vitaminnal.

• Nem tartalmaz színezéket,
  • Természetes olajokat tartalmaz.

Jdit04

2018. június 10.

Sajnos fogalmam sincs hogy hol és mikor, de elhagytam ezt a kis csodát, és most szomorúan látom, hogy már nem is gyártják. Nyáron nagyon szerettem, mind az illatát, mind a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

anastasia

2017. július 29.

Az ajkam nem hajlamos leégni, öregedésgátlás végett vettem. Illata citromos-túrós sütire emlékeztet, nem intenzív. Valóban kicsit kemény, de a használatában ez nem okoz gondot. A száraz ajkakat jól puhítja, a fényvédelemtől függetlenül egy kellemes ajakápoló. Áttetsző, nem hagy fehér réteget.

Néhány hónap használat után úgy érzem, hogy a szám kevésbé hajlamos kicserepesedni. A hideg idővel együtt sem válik kenhetetlenné, bár nem ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

sztike

2017. július 8.

Napozáshoz szoktam felkenni, hogy ne száradjon ki szám, és ne égjen nap végére. A funkcióját maradéktalanul betölti, nem szárít, nem kopik valami gyorsan és az illata is tetszik. Úgy szoktam felkenni, hogy jusson kevés a szájkontúron kívülre is, mert az a terület könnyen kimarad az arcom krémezésekor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Linduka

2017. január 4.

Imádom ezt a kis ajakápolót! Remekül hidratál és az illata isteni. Írták előttem, hogy a túros sütire emlékeztet az illata. Szerintem is. Nyárra vettem, de még mindig megvan, elhasználom a téli időszakban is. Kísérleteztem mással, de visszatértem hozzá. Szolizás előtt is felkenem. Ja és bulizásnál szájfény helyett is megtette a hatását! Újraveszem ha elfogy az tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

llidia

2016. november 9.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nekem a 20 faktor bőven elég, emellett nem szárít, és remekül ápolja az ajkaimat mindemellett nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Cherryeszti

2016. augusztus 25.

Nem rossz, de semmi extra, csak a fényvédő miatt választottam, de nem nyújt se többet, se kevesebbet, mint egy átlag szájápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

KatalinS

2016. augusztus 4.

Nekem nem jön be az illata, de nagyon szépen hidratál és a napon sem száradt ki a szám. Szuper kedvező az ára, és jó érzés amikor a számon van, nem áll össze, nem rossz az íze. Nagyon jó a minősége, mert a tűző napon sem olvad el, nem úgy mint sok más nyárra szánt termék. Az illat miatt kell levonnom 1*-ot :)

Update: most hogy már második hónapja használom, észrevettem, hogy kiszárítja a számat. Úgyhogy 1 *-ot levettem. Eredetileg Carmex helyett szerettem volna használni, mert a Carmexre jönnek a darazsak, meg méhek ahogy kint sétálok/futok a mezőn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

PetraM93

2016. július 28.

Én esküszöm semmi illatát nem érzem, de nagyon jól teszi a dolgát, hidratál, véd a fénytől, remek :) Egy kicsit kemény, ahogy előttem is írták, de végül is ez semmi nagy gondot nem okoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. július 6.

Éppen SOS ajakápolót kerestem amikor eszembe jutott hirtelen, hogy nyár van és jobb lenne, ha lenne benne fényvédő is, így rögtön keresni kezdtem a Carmex stiftes változatát, de sajnos nem volt készleten. B tervként dobtam be ezt a kosaramba, gondoltam rossz nem lehet, maximum pár napig kihúzom ezzel és utána veszek Carmexet. Nos, szerintem mindent elmond az, hogy nem vettem helyette másik ajakápolót. Bár a nagy kedvencemet nem múlta felül, ez is nagyon szépen hidratál, nagyon jó illata van, egy sütire emlékeztet és a textúrája is könnyen kenhető és viselhető. Az egyetlen dolog, amit azért annyira nem tud az a long-lasting hatás amiért a Carmexet annyira nagyon istenítem, ez ebből a termékből hiányzik, de elhasználgatom, mert egyáltalán nem rossz és annak ellenére, hogy féltem tőle, egyáltalán nem lett tőle sebes vagy irritált a szám, mert van egy összetevő amire sajnos nagyon érzékeny vagyok és több ajakápolóban is megtalálható, de még nem jöttem rá, hogy ez melyik összetevő lehet. Ár-érték arányban jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 6.

barbyka01

2016. július 4.

Nyaralás során életemben először nagyon csúnyán leégett az ajkam. Beszaladtam a legközelebbi DM-be és ez landolt a kosaramban. Nagyon finom citromos-túrós süti illata van, 2 nap alatt helyrehozta a számat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrogenated Soybean Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.