Sundance

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 4.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

SPF30 fényvédővel óvja az ajkak érzékeny bőrét a napsütéstől.

cocoapowder

2019. augusztus 23.

Nyáron alapdarab! De akár egész évben az lehetne. :) Nagyon kellemes illata van, én ezt ritkán mondom valamire. Nagyon jól kenhető, csúszós. Továbbá kőolajmentes. Márcsak a fényfédő miatt 5*, de remek ajakápoló is. És az ára...nevetségesen olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

BRebi

2019. július 6.

Számomra nem nyújtott semmi pluszt. Az ajkaimat nem hidratálta, sokszor újra kellett kenni. Én maradok inkább a jól bevált Carmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Mila85

2019. június 4.

Tavaly nyáron vettem egy ilyet, mert szeretem a számat is védi, plusz tetszettek a vélemények. Illata kellemes enyhén vaníliás. Hát elmegy, de én nem szeretem még itthon se használni. Egyáltalán nem hidratál, szinte olyan mint egy labello...Sőt akárhányszor ebben vagyok kint, vagy felkenem csak úgy nappali fényvédelemért, estére tuti kiszárad a szám. Semmi másnak nem tudom ezt tulajdonítani, csak ennek a terméknek. A carmex stiftestől pld sose lesz ilyen, hanem puha hidratált marad. Valószínűleg nem fogom idén se elhasználni, de még az 50-es másik illatmentes változattal teszek egy próbát, hátha az lesz a tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

tonic

2019. március 11.

Nagyon szeretem, könnyű felkenni, kelően siklik, finom az illata,ápol és természetesen fényvédős. A legutóbb nem kaptam,mert csak az 50-es és a 20-as volt, de az utóbbinak az illatát kevésbé kedvelem, az előbbi meg túl vastag réteget hagy,persze valamit valamiért, mindenesetre ez a kedvenc a három közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

000BETTINA000

2019. március 11.

Hasonlóan jó, mint az Alverde legendás körömvirágos ajakápolója, de abban sajnos nincs fényvédő, így nyáron inkább ezt szeretem használni helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Csipetke

2018. július 19.

Nyáron alap darab ez a kis csoda. Sokáig fent marad és érezhetően védi a számat. Nem ragad és tartós is. Az illata sem rossz nekem egy kicsit kókuszos illata van de lehet, hogy csak azért mert nyáron mindenem kókuszos. Ár érték arányban főleg szuper kis cucc. De ha drágább lenne akkor is megvenném. Nem mintha nem lenne vagy 20 ajakápolóm, de ilyen nyárra való még nem volt. Szóval mindenképpen kellett vennem és erre esett a választásom. Nem bántam egy percig sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Imádom!
Alapból hamar leégek és ez alól a szám sem volt kivétel. Eddig.
Kóros ajakápoló-fogyasztóként hamar elfogyott, nyaralásra alapdarab. :) Ár/érték szempontból egyenesen tökéletes. szeretem a DM saját márkás termékeit.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádom!
Alapból hamar leégek és ez alól a szám sem volt kivétel. Eddig.
Csak ajánlani tudom!

lilielli

2018. június 6.

Nagyon tetszik!Én főleg rúzs,vagy szájfény alá kenem,hogy legyen fényvédelem.Imádom a vattacukros illatát,engem arra emlékeztet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

TheGirl

2018. május 31.

Nemrég vettem, az itt olvasott vélemények alapján. Szerintem talán lehetne egy nagyon picit zsírosabb. Igazából nekem nem kifejezetten szokott kiszáradni az ajkam, így hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont az illata nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Elyana

2018. május 29.

Ugyanolyan jó mint a márka 20-as és 50-es faktorú ajakápolója. Mélyen hidratál, nem csak egy kis filmréteg amit perceken belül véletlenül is lenyalunk. Mivel színtelen, így rúzs alá is megfelel és amúgy nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.