Sundance

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 4.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

SPF30 fényvédővel óvja az ajkak érzékeny bőrét a napsütéstől.

mozartkuglof

2020. december 10.

Nyaranta veszek egy ilyet, mert nagyon fontos az ajak érzékeny bőrét védeni. Ez árban nagyon jó, és nagyon sokáig elég, többször még a telet is kihúzom vele napi 1-2× használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Viky0123

2020. szeptember 22.

Imádom! Nagyon kellemes fénye van a számon, szerencsére színt nem ad. Az illatába szerelmes vagyok :D Órákon át a számon maradt még strandoláskor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Brunettee

2020. május 25.

Nekem is az új, a 2020-as változat van meg. Néhány évvel ezelőtt volt a márkától egy 50-es ajakbalzsamom, azt annyira nem szerettem. Egyrészt fehér lett tőle a szám, és nem volt kellemes viselet. Ellenben ez! Szeretem az állagát, bár elsőre nagyon keménynek tűnt a stift, de tökéletesen lehet vele boldogulni. Nem kenődik, nem leszek tőle hullafehér, kényelmes viselni, és némi színe is van. Az utóbbi időben rúzs alá is felteszem, szerintem az eddigi legjobb ajakbalzsam, ami a rúzsokkal is működik. És még valamennyire hidratál is, bár nyilván nem ő fogja megváltani a világot. Ettől függetlenül jó kis cucc, most tavasszal, és nyáron is mindig lesz nálam egy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

TahinZsofi

2020. május 24.

A 2020-as kiadás bejön, talán picit szárítja az ajkakat, de nekem extra érzékenyek mindenféle kencére. Az illata mesés-virágos-friss, a fény, amit ad csodaszép. Ha épp más nem keltené fel a figyelmem, hogy próbáljam ki még akár újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

cocoapowder

2019. augusztus 23.

Nyáron alapdarab! De akár egész évben az lehetne. :) Nagyon kellemes illata van, én ezt ritkán mondom valamire. Nagyon jól kenhető, csúszós. Továbbá kőolajmentes. Márcsak a fényfédő miatt 5*, de remek ajakápoló is. És az ára...nevetségesen olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

BRebi

2019. július 6.

Számomra nem nyújtott semmi pluszt. Az ajkaimat nem hidratálta, sokszor újra kellett kenni. Én maradok inkább a jól bevált Carmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Mila85

2019. június 4.

Tavaly nyáron vettem egy ilyet, mert szeretem a számat is védi, plusz tetszettek a vélemények. Illata kellemes enyhén vaníliás. Hát elmegy, de én nem szeretem még itthon se használni. Egyáltalán nem hidratál, szinte olyan mint egy labello...Sőt akárhányszor ebben vagyok kint, vagy felkenem csak úgy nappali fényvédelemért, estére tuti kiszárad a szám. Semmi másnak nem tudom ezt tulajdonítani, csak ennek a terméknek. A carmex stiftestől pld sose lesz ilyen, hanem puha hidratált marad. Valószínűleg nem fogom idén se elhasználni, de még az 50-es másik illatmentes változattal teszek egy próbát, hátha az lesz a tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

tonic

2019. március 11.

Nagyon szeretem, könnyű felkenni, kelően siklik, finom az illata,ápol és természetesen fényvédős. A legutóbb nem kaptam,mert csak az 50-es és a 20-as volt, de az utóbbinak az illatát kevésbé kedvelem, az előbbi meg túl vastag réteget hagy,persze valamit valamiért, mindenesetre ez a kedvenc a három közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

000BETTINA000

2019. március 11.

Hasonlóan jó, mint az Alverde legendás körömvirágos ajakápolója, de abban sajnos nincs fényvédő, így nyáron inkább ezt szeretem használni helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Csipetke

2018. július 19.

Nyáron alap darab ez a kis csoda. Sokáig fent marad és érezhetően védi a számat. Nem ragad és tartós is. Az illata sem rossz nekem egy kicsit kókuszos illata van de lehet, hogy csak azért mert nyáron mindenem kókuszos. Ár érték arányban főleg szuper kis cucc. De ha drágább lenne akkor is megvenném. Nem mintha nem lenne vagy 20 ajakápolóm, de ilyen nyárra való még nem volt. Szóval mindenképpen kellett vennem és erre esett a választásom. Nem bántam egy percig sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.