Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. június 30.

Kategória:   Fényvédők

Makk Zsuzsó

2012. május 29.

Sajnos az ekcémás bőröm nem bírja a tömény titánium-dioxidot, úgyhogy azt hiszem ez volt az utolsó próbálkozásom a tisztán fizikai fényvédőkkel. Maszkszerű fehér réteget hagy a bőrön, nehezen jön le, szárít, úgy érzem nem kap levegőt a bőröm. Kidobni nem fogom, legfeljebb belecsöpögtetem más fényvédős arckrémbe. Kisebb koncentrációban talán elviselhetőbb, nemcsak állagra, hanem látványra is, mert nem festek úgy, mint akibe hálni jár a lélek. (Főleg nyáron, amikor az ember barnulni is akar.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

horzso

2011. december 2.

Én napallergiás bőrre vettem, és valóban nem jött elő az allergiám a tengerparton. Minden olyan naptej, ami napallergiára van, tartalmaz egy erős fehér vegyületet (nem tudom melyik az összetevők közül), ami víz hatására sem jön le. Tusoláskor nagyon erősen kell a bőrt dörzsölni, hogy ettől megszabaduljunk. Viszont az eredeti célra nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 2.

csoki

2011. augusztus 11.

Szerintem borzalmas! Bedőltem a doboznak, mert rajta volt a "Med" szócska, hogy jó érzékeny bőrűeknek, pattanásos bőrre... De hát kész förtelem! A krém nagyon nehéz, fel sem lehet normálisan vinni a bőrre, egy nagyon vastag maszkot képez a bőrön, ami elviselhetetlen érzés. Ráadásul tiszta olajos tőle a bőröm, úgyhogy nem is értem miért jó pattanásos bőrre... Semmiképp sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak