Sundance

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Napvédő fluid arcra és dekoltázsra
  • FF50+ rendkívül erős védelemmel
  • Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre
  • Mallorca-akné, napallergia és pikkelysömör esetén is használható
  • Nem tartalmaz illatanyagot, emulgeálószert és zsírt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Evita7

2021. március 25.

Szia, ne,ne ezt. Ne.
Az összetevői és az ára miatt klassznak tűnt, de fényvédőnek... használhatatlan. Nem szívódik be, soha. Órák telhetnek el, akkor is ragacsos marad a fejem és bármi amihez hozzáér napközben az arcom. Iszonyatosan zsíros. Fénylik tőle az egész fejem, annyira, hogy "a napra lehet nézni rám nem". Éppen ezért fényvédőnek nem való se nekem, se annak aki rám néz:DD
Ez a hatás egyedül a strandon megy el testre, annak még elhasználható. Összetevők és szimpla strandos naptej használat miatt sajnálom meg, és adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Szia, ne,ne ezt. Ne.

mrsnora

2021. március 13.

Óborzalom!
Eleve nem tudom megérteni, hogy valamire, ami szagzik az alkoholtól, hogy lehet ráírni, hogy "ultra szenzitív"???
Még strandra csak-csak elment, de hétköznapi fényvédőnek semmi esetre se jó, az hagyján, hogy úgy fénylik a fejem tőle, mint a salamon töke, de kifejezetten fulladozott alatta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Óborzalom!

b69a7n

2021. március 7.

Nem ezt akartam venni, épp nem volt amiért mentem, de kellett a fényvédő. Nem is néztem meg jobban az incit, gondoltam fluid, med, meg arcra való, jó lesz ez. Hááát, szép nagyot tévedtem! Az állaga minden csak nem fluid, borzasztó zsíros, amit az én bőröm nagyon nem akar beszívni, fél óra alatt sem. Sminkelni nem lehez rá szépen. De ami kiverte a biztosítékot az az, hogy olyan erősen csípi a szemem, hogy le kell mossam vagy legalább töröljem. Eddig kb mindent bírt a bőröm és a szemem, ez nagyon meglepett, de a 4. helyes alkohol úgy látszik rajtam is kifogott. Max testre fogom elhasználni, de lehet a kukába megy inkább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

TahinZsofi

2020. június 16.

Update!
Ahogy megérkezett a meleg összeveszett az arcbőrömmel. Extrém ragadós lett és úgy tömte be a pórusaimat, mintha muszáj lenne :/
Smink alá mindennap nem tudom használni, strandra viszont ő jön velem, ezért egy csillag -

Nem a WOW termék, de működik. A csillogása elviselhető, az állaga kényelmes, smink alá is működik, bár a felkenése után várok kb. 5-10 percet a sminkkel. Nem bántja a bőröm, kézfejre is ezt használom. Enyhén tapadó érzést hagy, de pl smink alá még hasznos is, nem kell mellé primer. Nem csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Update!

agciika

2020. május 25.

Hasonló “testvéréről” olvastam itt jó dolgokat, azt hittem azt vettem le a polcról, itthon vettem az észre, hogy ő jött velem haza. Első fényvédőm, összehasonlítási alapom nincs. Felkenve zsíros nagyon, de pár perc után beszívódik a bőrbe, sminkelek rá, és az amúgy is zsíros bőröm nem fénylik át jobban nap közben sminken át, mint általában. Sőt - bár használok mattító primert is smink alá. Összességében ennyi pénzért (1200 Ft) nem rossz, teszi a dolgát, nincs erős illata, nem pattogtam ki tőle, de ha elfogy lehet másikat próbálok ki, hogy legyen összehasonlítási alapom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

szzh01

2020. május 5.

Mivel a Koreából rendelt arcra szánt fényvédőm sokat fog késni, gyorsan vettem valamit addig is a dm-ben.
Tetszett, hogy az elnevezése fluid, és hogy kifejezetten arcra és dekoltázsra javasolják, meg a magas faktorszáma, s az INCI is tűrhető.
Gondoltam, mivel kémiai fényvédő, könnyed lesz a viselése, s biztos nem fog úgy viselkedni, mint a most használt 30-as fizikai fényvédőm. Hát, nagyot tévedtem! :-(

A fizikai fényvédőm durván lekörözi ezt a cuccot. Csalóka anyag, kinyomva egész folyékony, így ígéretesen könnyednek tűnik a tenyérben. Felkenve azonban ragacsos, tapadós, diszkógömbszerűen csillogó, zsírosan elnehezült fejet eredményez. Hiába várok vele akár fél órát is a beszívódásra, a helyzet nem javul. Ha jóval kevesebbet kenek, akkor egy kicsit jobb lesz a végeredmény, de úgy sem túl nyerő - nem beszélve, hogy borsónyi mennyiség nem fog kellő fényvédelmet biztosítani.
Napokon át próbálkoztam vele többféle mennyiségben és többféle alapra, de az eredmény mindig ugyanolyan lehangoló lett. Pedig a bőröm, már nem fiatal, így több zsírt vesz fel, mint egy fiatalnak, nem is tudom, mi történne, ha egy tini kenné fel magára ezt a krémet?!?
Egyetlen előnye, hogy ha lepúderezem, utána nekem már nem fénylik át, de ez sovány vigasz.
Nem tudom hova tenni ezt a fluidnak keresztelt borzalmat, számomra teljesen használhatatlan, még strandoláshoz sem szívesen kenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak