Sundance

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyobb védelem különösen a nap-érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek.

Az UVA / UVB szűrő rendszer és az E-vitamin védi a bőrt a leégéstől, és rendszeres használatával segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. A készítmény csökkenti az érzékeny bőr nap okozta bőrirritációját. Az aloe vera és panthenol ellátjaa bőrt nedvességgel. A balzsam használható ekcémára, pikkelysömörre.

• Azonnali védelem
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem tartalmaz illatanyagot, szín-és tartósítószereket, valamint emulgeálószereket.

Ditti11

2019. június 20.

Az összetevők miatt vettem meg. Megörültem, hogy érzékeny bőrre való, akkor nem fogja szárítani az amúgy is száraz bőröm. Hiába kentük be magunkat, nem hozta a megfelelő fényvédelmet, lepirultunk tőle (Magyarországon nem tengerparton, többszörös lekenéssel).Az első napon végig használtuk és a követő napon piros, majd befehéredett pattanással lett tele a mellkasunk és a vállunk nekem és a páromnak is. Soha nem jártam még így egy naptejjel sem fura, hogy pont ez hozott ki ilyet......Tovább nem mertem kísérletezni vele, inkább kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

blange

2018. augusztus 21.

Világos bőröm van, napallergiám viszont szerencsére nincsen. Talán két hónapja használom ezt a naptejet és nagyon szeretem - gyorsan beszívódik, nem ragad és tényleg véd. A spray-s kivitel hol fröcsköl össze-vissza, hol normálisan működik - ezen még lehetne fejleszteni, de ennyit elengedek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

bbubi00

2018. június 11.

Gyanítom hogy ő ütött ki, tele lett pattanással a hátam, a vállam és a mellkasom mióta elkezdtem használni :( Volt már máskor is ilyen naptejjel, ezért gondolom hogy ő volt az, de amíg nem bizonyosodom meg nem pontozom le. Az átlátszó spray verziója nagyon bejött, ezért mertem megvenni, szerintem inkább visszaváltok arra, valahogy a tej állagúak szinte mind kiütnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kgyrk

2017. július 23.

Azért vettem meg mert "mindenmentes" és bizakodtam, hogy a használatával nem jön ki a napallergiám, de sajnos nem jártam sikerrel. :( Viszont a párom világos bőre nagyon szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

csboglarka88

2016. június 18.

Csak ámulok ettől a fényvédőtől. Amióta az eszemet tudom napallergiás vagyok, kiütéssel és viszketéssel amint egy kicsit napon vagyok. Eddig szinte csak gyógyszertári krémeket kentem magamra, de azok nem jöttek be. Viszont ez hihetetlen! Semmi pirosság, semmi kiütés!
Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos érzés utána, az illata is kellemesen visszafogott. Viszont nekem nem túl praktikus a csomagolása, nehezen lehet pumpálni. Az alkoholt én sem értem az összetevők között, de ez számomra tök elhanyagolható, mivel a napallergia tüneteitől megment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

szelle

2015. október 16.

Szuper a hatás, de ez a csomagolás nem jó! Összekenődik a flakon és úgy irtó nehéz magamra pumpálni a naptejet! Más kiszerelésben sokkal praktikusabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

vargazsofia23

2014. október 4.

Könnyen kenhető, könnyen beszívódik, és az első olyan szer, ami hosszú idő után végre megmentett a napallergia tüneteitől. Sajnos arcra teljesen alkalmatlan. Még a zsírosodásra nagyon hajlamos bőrömet is kiszárítja. Mit csinál akkor a száraz arcbőrrel? Brrr... 3. helyen az alcohol denat! Nem értem mit keres ez az összetevő, egy 'Med' és egy 'Ultra sensitive' névvel ellátott termékben? Bár ne tették volna bele, még újra is venném. Próbáltam nappali krémmel együtt használni, akkor is szárít :( Az erősebb hidratáló krémek pedig már túl soknak bizonyulnak a pofim számára és jönnek a pattik. Nem leltem vele arany közép útra, bárhogy is próbáltam. Kár érte!
Az alkoholt leszámítva szépek az összetevői valóban, és az ára is teljesen megfizethető. Mivel az első olyan dolog (megannyi próbálkozás után), ami megmenekített a nap okozta viszkető foltjaimtól, így megadom neki a 4 csillagot. A tökéletes fényvédőt pedig kutatom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Zsanna84

2014. július 19.

Tényleg nagyon jó, most teszteltük a nyaralás alatt. Csak ezt használtunk, nem égtünk le pedig tűzött a nap rendesen és én elég fehér vagyok. Az állaga kellemes, könnyen kenhető, nem ragad egyáltalán. Én használtam arcra is, bár szem- és szájkörnyékre nem, oda egy másik 50-es faktorú krémet szoktam használni. Szépen lebarnultam vele. Ha legközelebb Mo-n járok újraveszem tutira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Malachite

2014. június 15.

Nagyon szeretem!
Hirtelen felindulásból vettem meg, akartam egy fizikai fényvédőt is tartalmazó fújható naptejet a nyaralásra, és szimpatikus lett a tartósítószer-, színezék-, illatanyag-, kőolaj- ill. parabénmentessége. Állagra hófehér és fluid-szerű, könnyen kenhető, nem hagy fehér réteget, egyáltalán nem ragacsos, pillanatok alatt becuppantja a bőr, csak a nyakam-mellkasom maradt fényes egy kicsit tovább. Arcra nem ajánlanám, mert beleolvadhat a szembe, ami bizony csíp, de végszükség esetén ott sem okozott irritációt, csak fixálnom kellett egy kis púderrel.

Tökéletesen megvédte a bőröm az egyenlítőhöz közelebbi tájakon, ahol a Nap brutális erővel sütött, nem barnultam egy picit sem! Különösebb illata nincsen, és a felkenés pillanatától kezdve védett. 200 ml-t kapunk azt hiszem 1800 Forintért, a fújókája pedig lecsavarható, hogy a végét járva is ki lehessen csöpögtetni belőle azt ami az alján maradt.

Remek termék ami bármikor felveszi a versenyt sokszorosan drágább/márkásabb vetélytársaival, nyugodt szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak