Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Testápolók

A tápláló és frissítő összetevői extra adag nedvességgel látják el a bőrt és gyorsan felszívódik. Specifikus kombinációk: karbamid, panthenol és a zöld tea, ellátják a bőr természetes regenerációját napozás után.
Megakadályozza a sejtkárosodást és ezáltal segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését.

buzavirag

2016. december 11.

Nekem nem teljesen vált be. Már mikor láttam a nap végén, hogy leégtem, zuhanyzás után befújtam magam vele. A bőrömet kicsit hűsítette, majd jött a ragacsos érzés, ami egy éjszaka alatt sem múlt el. A pirosságot nem tüntette el, pedig én az a típus vagyok, hogy általában, másnapra, vagy 2. napra bebarnulok, az égésnek nyoma sincs. Ezzel ez a folyamat nem volt felgyorsítható, pedig reménykedtem. Később ugyanúgy hámlottam, mintha nem kentem volna be magam vele. Elhasználom epilálás utánra a lábamra, aztán ha elfogyott nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Linduka

2016. október 21.

Nyáron napozás után is jót tett a bőrömnek, de most az őszi-téli időszakban is hasznát veszem. Az Avonos hasonló terméket akartam megvenni nyáron csak nem sikerült. De ez is legalább olyan jó! Most, hogy napozni már nem tudok, szolárium után is használom. Visszaadja a bőrnek a nedvességet, amit a nap vagy szoli kiszív! Sőt mivel bőrnyugtató hatóanyagok vannak benne, egyik nap kozmetikus után még irritált és piros volt az arcom, ezért gondoltam fújok belőle. Azonnal megnyugtatta, és reggelre lehiggadt a bőr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

GNóri

2016. szeptember 5.

Bár az adatlapon fel van tüntetve, hogy már nem gyártják, én két hete vettem a nyaraláshoz ilyen spray-t. Nem volt hosszú életű a kapcsolatunk, a kukában végezte. Még a kisebb fokú leégéssel sem csinált semmit, cserébe ragacsos marad tőle a bőr. Sajnos ezt a ragadást nem igazán tudom elviselni nyáron a kánikulában. A kialakítása pedig szörnyű, egy idő után baromi nehéz nyomni a szórófejet, főleg, amikor az embernek már nedves a spray-től a keze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

pifpuf

2016. április 12.

Nagyon jó termék. A hatása, az illata kiváló. Remélem idén is lehet kapni a dm-ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Agnes004

2015. április 8.

Ár-érték arányban jó megoldás lehet ha egy hűsítő frissítő permetet keresünk. A nagyobb márkás nevek se tudnak többet mint ez a termék. Kellemesen frissít és hidratál (kipirosodás esetén egy nap többször is használom) de egy kis olajos érzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Szilva86

2014. július 16.

A nagyon leégett bőr sem hámlik le, ha ezzel jól befújjuk a leégett részeket napozás után. Kicsit ragacsos, de hamar beszívódik. Már nem többször újravásároltam. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Diglycerin
Vitaminok: Panthenol

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Forrás: ITT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.