Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vilvia, Módosítva: 2011. október 7.

Kategória:   Fényvédők

vanilla0313

2018. május 24.

Tegnap vásároltam, még nem használtam. Érdemes figyelni, és megnézni a lejárati dátumot a terméken. Arra lettem figyelmes vásárlás közben, hogy az egymás mellé/mögé felsorakoztatott naptejeken, némelyiknek kicsit más formájú volt a kupakja. Mikor megnéztem a lejárati dátumot, az egyik típuson 05/2018 volt, a másikon pedig 04/2020. Gondolom kirakták azt is ami tavalyról megmaradt, és épp most jár le. Azért nem mindegy, hogy egy hét múlva, vagy két év múlva jár le a termék... Ha kipróbáltam, majd írok róla véleményt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

rowan

2016. június 22.

Engem nagyon jól véd, és még barnultam is vele egy kicsit. Ami nem tetszik benne, hogy a melegtől "kiolvad" a bőrömből, mert nem szívódik fel rendesen, és csillogós, zsíros maszatot képez rajtam, ami aztán kenődik a ruhára... Úgy volt a legjobb, ha kb 1 óra napozás után csobbantam és lemosódott. Nem rossz-nem rossz, de legközelebb keresek másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

lumena

2015. július 5.

Nem ajánlom senkinek, a nagy mennyiségű denat. alkohol miatt szétszárítja a bőrt, emellett kellemetlen zsíros érzetet hagy rajta, nekem kiütéseket is okozott. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Fanni91

2014. június 19.

Örülök, hogy illatmentes, de annak viszont nem, hogy alkohol denat van benne. Még nem próbáltam, de remélem nem fog bőrirritációt okozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

_-Mia-_

2014. június 8.

Szeretem hogy mini méretben is kapható, így bármikor szükség esetére nálam lehet, és jó a fényvédő képessége is. Nem szeretem hogy fénylek, ragadok tőle, és nem mondanám jó illatúnak se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

t.greti

2012. augusztus 25.

Miután az alapból barna bőröm a 6-ostól leégett, ezt vettem, gondolván, hogy nyugtatni fogja a bőröm és védi a további leégéstől. Hát nem csalódtam. Igaz, az illata nem jó, de ilyen védelem és ápolás mellett ez elenyésző tényező. Az ára is okés. Jó termék, ajánlom könnyen leégőknek, és annak aki tengerpartra megy, hiába barna bőrű... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Viki000

2012. július 6.

A leégés ellen tényleg elég jól véd, de nem lélegzik alatta a bőröm, úgy érzem, mintha jobban izzadnék amikor ezt használom. Az illatát (szagát) szintén nem szeretem magamon, de ez a legkisebb gondom vele. Ár-érték arányban nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Szofi

2012. július 6.

Hú. A fényvédelem dologgal nincsen is itt probléma, nem sikerült a Napocskának bántania (látszólag legalábbis), amikor használtam. Viszont hogy újra venni nem fogom, az biztos, mivel az élvezeti értéke számomra 0. Arcra felkenve fénylik, testen nem, de én valamiért alig várom, hogy lemossam, mással emlékeim szerint ez nem volt így. De ezt még úgy elviselném, valamit valamiért, na de a szaga... Műanyagszagú. Az én bőröm nem érzékeny, legközelebb illatosított naptejet veszek, mert ezt nem szeretném többet érezni magamon. Elhasználom, mert annyira nem vagyok eleresztve, hogy flakon felénél nagyon-nagyon nyomós ok nélkül újat vegyek, de alig várom, hogy elfogyjon. Hatásra mondom, oké, pedig fehér bőröm van, és a kishúgom érzékeny bőrét sem bántja, de húgomnak van sajátja, nekem meg ezt tudja más is, amit nem utálok használni.
Összetevők miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Összetevők miatt kap 4 csillagot.

Sparklepony

2012. június 21.

Még csak két napja használom, de egyelőre úgy tűnik, valóban szereti az érzékeny bőröm. Az illata nem az a tipikus napozós illat, szerintem kicsit frissebb, nekem tetszik. Ha kézzel végigsimítom a bőröm, érzem, hogy be van kenve valamivel, de alapjáraton nem érzem, hogy lenne rajtam egy plusz, zsíros réteg. Eddig nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

vador

2012. május 12.

Lázasan keresem az ideális fényvédőt arcra, amitől nem leszek pattanásos, illatanyagmentes, lehetőleg fizikai védelem, nem hagy jelentősebb fehér réteget és nem zsírosít. Tudom, sokat akarok. :)
Miután a Bioderma mattosítójából (tudom-tudom az kémiai) elhasználtam egy mintát és nem igazán szerettem meg, mélységes csalódásomban a drogériák olcsóbb darabjai közt kezdtem keresgélni.
Ennek a fajtának előnye, hogy tényleg nem pirultam le (vízparton teszteltem), nem fehérít (gondolom mert csak részben fizikai fényvédős), és nem vették át az uralmat a mitesszerek és pattanások arcomon. A bajom vele csak az, hogy elég sűrű, kissé zsíros cucc, így picit zsírosbödön a fejem, bár idővel egész jól beszívódik, de nem tökéletesen. Egy jó púder megoldja ezt a problémát, mégis azt hiszem inkább a krémre váltok balzsam helyett. De azért testre el fogom kenegetni (csak kicsit vettem egyelőre), meg már előre vizionálom milyen jó is lesz ez őszi-téli időszakban kémiai hámlasztás mellé.
Majd akkor visszaírok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Majd akkor visszaírok még.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.