Sundance

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Néhány órán át természetes, egyenletes barnaságot ad nyáron. A természetes nedvességet az Aloe Vera biztosítja, az E-vitamin és bisabolol nyugtatja és táplálja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt,
Extra adag nedvességet nyújt, ezáltal védi a bőrt a kiszáradástól.

Kiszerelés: 6 ml (1 kendő -1 használat).

Banszky

2017. július 4.

Először nagyon haragudtam erre a termékre mert ahogy írta még 6 óra mmúlva sem látszott semmi pici barnaság sem. Nem csalódtam,gondoltam ez egy olcsó kis kendőcske,miért is tudna többet a semminél. Aztán valahogy este már nem is figyeltem rá,reggel amikor felkeltem vettem észre,mennyivel barnább vagyok. :) Nem mondom,hogy csodaszer,főleg azért mert alacsony vagyok de még így is csupán a két lábamra tudtam felhasználni a kendőt mert már nem volt nedves... Tartósnak sem mondanám de tény,hogy csak egyszer próbáltam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Ezelke

2016. május 21.

most használtam először és kellemesen csalódtam. első alkalom után már látszott egy kis plusz barnaság. ár/érték arányban megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Arcra hasznalom fokent. Nagyon szeretem. Praktikus,olcso es jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Arcra hasznalom fokent. Nagyon szeretem. Praktikus,olcso es jo.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol